Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matjas

[wirtualny] hosting

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję hostingu który spełni następujące wymagania:

 

- powierzchnia ok 1GB wystarczy

- transfer przynajmniej 20GB

- niski ping do USA

- polski geotagging w przypadku serwerów zagranicznych

- możliwość hostowania bramek proxy

- płatność miesięczna będzie dodatkowym atutem

 

Ceny nie podaje, bo wszystko zależne będzie od parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Skoro pisze o niskim pingu do USA to pewnie mu chodzi o USA albo Kanadę ewentualnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o serwer wyłącznie z USA?

 

Najważniejszym punktem jest polski geotagging, nie spotkałem się z serwerami z USA z polskim ip, więc nawet o tym nie marzyłem. Pod uwagę powinienem brać raczej coś w stylu ovh.

 

Korzystałem teraz z usług cal, niestety przenieśli mi serwer do Niemiec i milczą.

 

Swoją drogą pisałem już dzisiaj do was i polskiego geotaggingu nie oferujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy serwerów w Polsce, i niestety nie możemy zaoferować tej opcji jak narazie.

 

Hekko ma serwery w Polsce, nie są wcale drogie. O ile pamiętam serwerownia w Gdańsku w Zieleniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja właśnie wątpię by serwery w Polsce miały lepsze pingi do USA od tych choćby z Francji, a i cena jest wtedy niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Tylko ja właśnie wątpię by serwery w Polsce miały lepsze pingi do USA od tych choćby z Francji, a i cena jest wtedy niższa.

 

Jak Francja to glowanet.pl albo OVH najlepsze moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Francja to glowanet.pl albo OVH najlepsze moim zdaniem.

 

 

No tak, ale o samym ovh czytam cały czas negatywne komentarze, dodatkowo z tego co widzę to muszę podpisać umowę na rok.

 

W glowanet.pl mi oferta średnio podchodzi, bo pakiet, który najbardziej mi odpowiada musiałbym wykupować od razu na pół roku. Niby nie jest to duża kwota, ale jak się przekonałem ostatnio lepiej w niedużych firmach nie kupować na długie okresy, bo mogą się wycwanić i zostawić bezużyteczny serwer.

 

No i nie musi to być koniecznie Francja, zależy mi tylko na polskim geotaggingu i w miarę niskim pingu do usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W glowanet.pl mi oferta średnio podchodzi, bo pakiet, który najbardziej mi odpowiada musiałbym wykupować od razu na pół roku. Niby nie jest to duża kwota, ale jak się przekonałem ostatnio lepiej w niedużych firmach nie kupować na długie okresy, bo mogą się wycwanić i zostawić bezużyteczny serwer.

Akurat tutaj na forum zlego slowa o glowanet.pl nie mozna powiedziec :)

Ja tez korzystam z ich uslug, ale za krotko i za malo intensywnie by dac opinie.

Poza tym zawsze mozesz skorzystac z hostingu za sms (tutaj placisz co miesiac) lub wybrac drozszy pakiet (11zl/miesiecznie) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj na forum zlego slowa o glowanet.pl nie mozna powiedziec :)

Ja tez korzystam z ich uslug, ale za krotko i za malo intensywnie by dac opinie.

Poza tym zawsze mozesz skorzystac z hostingu za sms (tutaj placisz co miesiac) lub wybrac drozszy pakiet (11zl/miesiecznie) :>

 

W końcu zdecydowałem się na ten droższy pakiet. Na razie powstrzymam się od wszelakich opinii na temat glowanet.pl :)

 

Szkoda tylko, że firmy bardzo boją się hostować bramki proxy, niektórzy nawet zarzucali mi totalnie nieracjonalne rzeczy lub próbowali bronić się bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć osobnego tematu, więc napiszę tutaj. Poszukuję firm zgadzających się na hostowanie bramek proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×