Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BarMleczny

Licencja WHMCS gdzie kupić ?

Polecane posty

Witam mam nietypowy problem chciałbym kupić licencję WHMCS jednak potrzebuję Polskiej faktury VAT rolleyes.gif chętnie bym kupił bezpośrednio na whmcs.com ale nie wygenerują mi tam polskiej faktury.

 

Chodzi jeszcze o to że chciałbym mieć swój dostęp do panelu whmcs a nie prosić kogoś by coś przestawił czy udostępnił aktualizację.

 

Interesuje mnie licencja tylko i wyłącznie dożywotnia !

 

 

Ps.

Interesował by mnie również moduł do platnosci.pl

 

Pozdrawiam M.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo WHMCS Ltd. nie ma żadnego przedstawiciela czy resellera w Polsce. Może któraś z firm oferujących licencje do swoich innych usług mogłaby pośredniczyć w zakupie licencji i wystawić Ci fakturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była strona oferująca sprzedaż licencji, teraz niestety nie pamiętam adresu. tam można było to kupić za PLN. Może ktoś z forumowiczów pamięta ten adres strony dla tych licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ci chodzi, ale kupujesz licencje, instalujesz soft, ktoś udostępnia spolszczenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

soft softem nie wiem czy czytałeś czego ja potrzebuję ! Muszę mieć za to wygenerowaną polską fakturę (dowód zakupu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja a Faktura to dwie różne rzeczy, ale swoją drogą co się dzieje w tej Polsce, że nie tolerują zwykłych rachunków.

Musi być Polska faktura VAT, gdzie w innych krajach wystarczy świstek nawet bez zarejestrowanej firmy, i się rozliczasz z US bez żadnego problemu.

Co ciekawe, ja przedstawie jakąś fakturę, rachunek do angielskiego US nawet w innym języku niż angielski, i także to jest tolerowane.

Cały świat nie robi tyle problemów, co Polskie prawo podatkowe.

 

qupa@ Poproś jakąś firmę, aby zakupiła Ci licencję i dodaj koszty + jakąś prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja a Faktura to dwie różne rzeczy, ale swoją drogą co się dzieje w tej Polsce, że nie tolerują zwykłych rachunków.

Musi być Polska faktura VAT, gdzie w innych krajach wystarczy świstek nawet bez zarejestrowanej firmy, i się rozliczasz z US bez żadnego problemu.

Co ciekawe, ja przedstawie jakąś fakturę, rachunek do angielskiego US nawet w innym języku niż angielski, i także to jest tolerowane.

Cały świat nie robi tyle problemów, co Polskie prawo podatkowe.

 

qupa@ Poproś jakąś firmę, aby zakupiła Ci licencję i dodaj koszty + jakąś prowizję.

 

W Polsce bez problemu rozliczam faktury za licencje za DirectAdmin, whmcs itp. Jeżeli autorowi tematu księgowa mówi że się nie da, jeżeli jest faktura po angielsku, proponuję zmienić księgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to jeżeli chcesz mieć dostęp i przepisać potem licencje to musi zostać wykupiona bezpośrednio w whmcs.com, a nie w licensepal (gdzie jest tańsza).

Jak chcesz to walnij do mnie na PW, a jakoś się dogadamy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×