Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak w temacie:

 

Może by tak dodać na forum shoutboxa lub stworzyć IRC-a itp. żeby można było sobie pogadać na różne tematy bez zaśmiecania forum??

 

Jak była inicjatywa z nauką początkujących obslugi vps-a to na irc-u się siedziało i nieraz ciekawe dyskusje byly.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

IRC - Czemu by nie?

Shoutbox - jestem przeciwny. Na szanującym się forum nie jest to w ogóle potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SB robi się syf po pewnym czasie. IRC to IMO dobre rozwiązanie. Jednak niewiele osób to chwyta. Tym bardziej dzisiejsza młodzież. Oni są pokolenia GG i SB na forach.

Gdzieś widziałem nawet międzymordzie, które łączy Jabbera i SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IRC był nie raz tutaj tworzony i padał po 2-3 tyg :angry: SB.. nie ma mowy :)

 

Z tego co pamiętam to był w przeciągu roku tylko raz zakładany i to jeszcze nie dla WHT tylko dla uczących administracji VPS-em.

 

A taki oficjalny kanał IRC dla userów wht to byłoby coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z PiO też został założony kanał irc #seo i ludzie wchodzili, ok, ale wszyscy mieli nadzieje, że będą podawane tajne techniki seo, + darmowe skrypty do zaplecza, więc nie zdziwcie się jak będzie tak samo, albo pusto, i cisza, albo logowanie,

 

Jestem za ircem, i czasem będę was nawiedzał :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

IRC był nawet kanał #wht czy #wht.pl już nie pamiętam dokładnie. W sumie to należałoby to jakoś zintegrować na forum, że ludzie to widzieli. Mimo wszystko treść powinna zostać na forum, ewentualnie w celach towarzyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, użytkownik Linux razem z Mescam`em założyli IRC i jakiś zbieracz treści do niego.

To procentowy wykres słowa kur, przewyższał każde inne - więc publikowanie treści uważam za nie potrzebne. No może z wyjątkiem ciekawszych cytatów.

 

Ale ogólnie jestem za IRC! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IRC był nawet kanał #wht czy #wht.pl już nie pamiętam dokładnie. W sumie to należałoby to jakoś zintegrować na forum, że ludzie to widzieli. Mimo wszystko treść powinna zostać na forum, ewentualnie w celach towarzyskich.

 

Można by zrobić odnośnik do klienta na stronie www który łączy od razu na kanał dla tych którzy nie łapią obsługi IRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×