Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
djpiatek

Kontynuacja Projektu Stacja.fm

Polecane posty

Witam Was drodzy Użytkownicy,

 

Jestem Group Manager'em and Online Planner'em Pierwszego Polskiego SurfBara, jak widać firma nie boi się inwestycji w Polski internet, tak więc chcemy zainwestować w podobny projekt który w swej historii nosił nazwę "stacja.fm". Przeglądałem forum i widziałem, iż ktoś już tutaj próbował swoich sił, ale niestety zbrakło mu fundusz. Pewnie zastanawiacie się po co piszę? a piszę po to aby zasięgnąć Waszych sugestii ewentualnie uwag co do tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Group Manager'em and Online Planner'em Pierwszego Polskiego SurfBara...

 

Ty weź może napisz po polsku czym zajmujesz się? A nie jak branża asenizacyjna, czyli wywóz szamba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę forum na bardzo wysokim poziomie kultury osobistej.

 

 

ps. Jeżeli Angielski jest wysoka barierą dla niektórych to może warto nauczyć się tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stacja.fm to było dzieło superhostu, mieli fundusze ale testowali tylko nową platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę forum na bardzo wysokim poziomie kultury osobistej.

 

 

ps. Jeżeli Angielski jest wysoka barierą dla niektórych to może warto nauczyć się tego języka.

Nie chciałbym cytować sentencji, którą posłużył się William Blake, a która dotyka kwestii uogólniania...

Pragnę jednak wspomnieć o spuściźnie przekazanej nam przez ojca literatury polskiej, Mikołaja Reja w słowach:

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.

 

Wiesz, mogłeś chociaż użyć polskiego spójnika...

Mam nadzieję, że nie czujesz się dotknięty faktem, że słowa te kieruję do Ciebie w języku polskim :).

 

-------

Bardzo odbiegłem od tematu, ale panuje obecnie jakaś dziwna moda na podawanie nazw stanowisk w języku angielskim. Jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy, to chociaż używaj ich w poprawnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu dużo siedziałem na forum stacji, tak poznałem ludzi z branży shoutcast, sporo się dowiedziałem, i zdobyłem doświadczenie,

co do samej idei, to stacja dawała 999 slotów, w jakości 48, mieli maszyn sporo na starcie, sporo łącza, nie dawali autopilota na czym zarabiały dodatkowo sobie firmy, reklam nie było(jak ktoś wspomniał platforma testowa). Więc raczej sporo kasy na początek trzeba by włożyć, w infrastrukturę, i reklamę, by potem z reklam czerpać korzyści.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że skończy się zanim na dobre się zacznie :)

moja firma jest właścicielem 2 serwisów oferujących serwery shoutcast, w sumie czołówka krajowa ( nie chwaląc się),

uważam że jednak jeszcze w Polsce na naprawdę dobry biznes to za mały rynek, a serwery tv to już całkiem kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się właśnie za pisanie panelu shoutcasta i natknąłem się na ten wątek.

Ktokolwiek czegokolwiek by nie zainwestował, to skończy się jak zawsze. Stacja.fm czy inny niedawno upadły serwis z darmowymi serwerami to jak dla mnie totalna porażka. Na początku wszystko wygląda pięknie, dobre maszyny, szybkie łącza, nic się nie tnie, ludzie z zadowoleniem słuchają...

Po pewnym czasie albo trzeba wprowadzić reklamy, żeby to utrzymać, albo dokładać z własnej kieszeni, bo użytkowników przybywa, a jakość usługi się pogarsza... no chyba, że surfbar ze swoich reklam zdoła utrzymać cały projekt :) Pomijając już fakt masowego rozwoju radiostacji prowadzonych przez dzieciaki nie życzę nikomu źle, ale 3-4 miesiące i projekt upadnie.

 

 

PS. Mamy już przecież www.radyjko.net i interstacje.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. Jeżeli Angielski jest wysoka barierą dla niektórych to może warto nauczyć się tego języka.

 

Może lepiej się nauczyć, że po spółgłoskach nie stawia się apostrofu (Manager'em).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×