Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dj Tomas

Domena problem

Polecane posty

Witam! Zarejestrowałem rok temu domenę w firmie Castpol.pl. Nie wiedziałem, że przedłużenie będzie tak drogie. Admin podał mi cennik z tej strony:

 

https://hrd.pl/pcenter/resseler_frame/cennik_reseller.php?cD00NzIwMzBkOGE0NTc4MDE5MzUzZWUzYWNkMGZmNDNlNg==

 

Domena kończy się 01.05.2010 roku (faktura płatna do), wygasa 08.05.2010 roku. Czy mogę jeszcze coś zrobić, przenieść, żeby móc przedłużyć taniej? Proszę o szybką odpowiedź i pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zarejestrowałem rok temu domenę w firmie Castpol.pl. Nie wiedziałem, że przedłużenie będzie tak drogie. Admin podał mi cennik z tej strony:

 

Domena kończy się 01.05.2010 roku (faktura płatna do), wygasa 08.05.2010 roku. Czy mogę jeszcze coś zrobić, przenieść, żeby móc przedłużyć taniej? Proszę o szybką odpowiedź i pomoc.

 

Chyba sobie żartujesz, 51 zł brutto za domenę (bo pewnie Ci chodzi o hotfile.com.pl) to za dużo ?

Domena kończy się wtedy gdy wygasa. Jak chcesz to możesz przenieść domenę dość szybko (bez transferu bo to przepięcie między partnerami) i sprawnie do innego partnera hrd, np. masternet.pl i tam zapłacisz 45 zł brutto (jedno małe piwo w knajpie mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie zaoszczędzisz niecałe 10 zł na przeniesieniu np. do ovh.pl, czy masternet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×