Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Orish

[wirtualny] Potężny hosting

Polecane posty

Poszukuję bardzo wydajnego shared hostingu pod spory serwis tematyczny z forum, minimum 5 GB przestrzeni, 300 GB transferu miesięcznie. Do 1000 zł rocznie, najlepiej z możliwością opłacania w krótszych okresach.

 

Zależy mi, żeby to był shared, bo póki co nie mam czasu na naukę administracji czymś większym.

 

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania naszej oferty, sprawdź jednak obciążenie Twojego serwisu:

 

Co proponujemy:

 

 

Serwer: SW8000

Pojemność dysku: 8 GB

Miesięczny transfer: 120 GB

Ilość opcji w cPanel nielimitowana

Cena standardowa: tylko 219 złotych na rok

Cena w promocji WIOSNA: 186.15 PLN brutto

 

Teraz pakiety także dostępne z panelem Direct Admin!

 

W każdym momencie możliwość zwiększenia planu na wyższy, o wyższych parametrach.

 

Lista Pakietów Hostingowych: http://www.mzhost.co...arehosting.html

Aktualne promocje do pakietów: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

 

Oferujemy wsparcie techniczne przez 365 dni w roku (24h na dobę), kontakt poprzez telefon, chat, helpdesk, email.

Każde z wyżej wymienionych pakietów posiada bezpłatny okres testowy do 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam temat i myślę sobie, potrzebna chmura ;)

 

Na szczęście im dalej tym mniej groźnie :P

 

Jesteśmy w stanie utrzymać ten serwis w cenie 100 PLN brutto/mies

 

Nie piszę o parametrach bo dostosujemy je do potrzeb tak by serwis działał.

 

Jeżeli nikt nie zaproponuje niczego sensowniejszego w tej cenie to zapraszam do kontaktu.

 

 

@mzone - nie bierz udziału w przetargu jak nie spełniasz kryteriów ;-)

 

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego @mzone nie spełnia kryteriów? Oferują 8 GB, czyli trochę więcej niż klient wymaga. Dodatkowo całkowity koszt to 186.15 PLN brutto za rok! Za dodatkowe 49 zł. brutto na rok ma nielimitowany transfer więc jak dla mnie spełniają wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dodatkowe 49 zł. brutto na rok ma nielimitowany transfer.

 

Ta informacja nie została podana przez mzone, a więc nie jest w ofercie - to co jest w głowach oferentów lub ukryte na ich stronach się nie liczy ;)

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie zostało to podane przez mzone, ale każdy kto myśli o skorzystaniu z usług danej firmy sprawdza, czy istnieje możliwość dokupienia transferu itd. Poza tym po wejściu na link z ofertą można bez problemu zauważyć tą opcję, ale nie ma sensu o tym dyskutować bo po co? ;) W każdym razie ja podałem, że istnieje taka możliwość swoją drogą mzone mogłoby podawać taką informację umieszczając post na forum.  

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://glowanet.pl

 

Pakiet Biznes 2, spełniający podane kryteria oferujemy za 180 zł netto / rok.

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, każdy sprawdza ale dopiero jak go oferta zainteresuje

 

Jeżeli chcę 300G transferu

 

a ktoś mi oferuje 120

 

to nie widzę sensu dopytywać się "a czy na pewno nie ma więcej, a może jest jakaś opcja, proszę powiedz mi... " ;-)

Wtedy też nie wchodzę na taką stronę bo i po co, skoro ktos nie potraktował mnie poważnie i odpowiedział na moje potrzeby tylko zrobił Ctrl+V.

Jeszcze troche to google wyłapie Duplicate content ;)

 

Ale nie zaśmiecajmy, bo autor czeka na oferty a nie nasze dywagacje

 

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteście przekonani że forum z 300GB transferu miesięcznie nie obciąży na tyle serwera że warto sprzedać

takie konto za około 200 zł. rocznie ?

Orish chce się zmieścić w 1000zł. i mam wrażenie że wie co pisze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mzone - nie bierz udziału w przetargu jak nie spełniasz kryteriów ;-)

 

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

 

Mam nadzieję, że napisałeś to żartem. Ja mam trochę inne poczucie humoru niż Ty.

 

Ta informacja nie została podana przez mzone, a więc nie jest w ofercie - to co jest w głowach oferentów lub ukryte na ich stronach się nie liczy ;)

 

Pozdrawiam,

PM

 

Nie chce mi się nawet komentować Twoich wypowiedzi i nabijania postów.

http://geotool.flagf...=biznes-host.pl

 

Zgodzę się jednak z Edart, ten serwis może być za "duży" na serwery współdzielone.

 

No i jako że nie mogę edytować, muszę dopisać aby pewnie ogromne firmy zadowolić.

 

W NASZEJ OFERCIE NIELIMITOWANY TRANSFER ZA 49 ZŁOTYCH NA ROK.

Tak aby wszyscy zauważyli, szczególnie biznes-host.pl sp. z o.o. w organizacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

I co w związku z tym? Bo nie rozumiem i pewnie nie tylko ja

 

 

No i jako że nie mogę edytować, muszę dopisać aby pewnie ogromne firmy zadowolić.

Tak aby wszyscy zauważyli, szczególnie biznes-host.pl sp. z o.o. w organizacji ;)

 

Po czym określasz wielkość? Masz jakiś kompleks?

 

Pokazałem tylko to, że wszędzie wstawiasz te same oferty nie czytając tego czego ktoś potrzebuje

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazałem tylko to, że wszędzie wstawiasz te same oferty nie czytając tego czego ktoś potrzebuje

Z tego co widzę, Ty masz manię wielkości. Szczególnie zaznaczając sp. z o.o. w organizacji.

 

To że wklejam gotowe oferty, nic Ci do tego. Oferta była zgodna z poszukiwaną ofertą przez autora postu, informacja o nielimitowanym transferze masz także tutaj:

Aktualne promocje do pakietów: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

 

NIELIMITOWANY TRANSFER

 

Promocja dotyczy serwerów: SW8000, RES2000, RES4000

 

Nie musisz się już martwić o zużyty transfer na Twoim serwerze, teraz masz go pod dostatkiem. Wykupując u nas konto na rok, ciesz się swobodą ruchu na swojej stronie. Nie będziemy limitować miesięcznego transferu, które zużywa Twoja strona. Aby korzystać z tej promocji, nie możesz łączyć tej promocji z promocją typu: ZIMA, WIOSNA, LATO, JESIEŃ.

 

 

Te same oferty są wstawiane bo taki mamy system pakietów hostingowych, praktycznie dopasowane do potrzeb każdego.

Nasza firma juz dawno wyrosła z ustawiania pakietu, tylko po to aby znaleźć nowego klienta.

 

Może już czas zamknąć OT.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, Ty masz manię wielkości. Sczególnie zaznaczając sp. z o.o. w organizacji.

 

Pracuje w tej firmie więc dałem jej nazwę w profilu?

 

To że nie znasz się na prawie i nie wiesz że od podpisania umowy spółki do KRS trzeba używać "w organizacji" to już Twój problem.

Jako przedstawiciel firmy podaję jej nazwę "Biznes-Host.pl sp. z o.o. w organizacji" - na inny zapis prawo nie pozwala.

 

Powinieneś to wiedzieć - to raczej powszechna wiedza

 

Dla wyjaśnienia: Nie jestem właścicielem tej firmy!

 

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

 

Nasza firma juz dawno wyrosła z ustawiania pakietu, tylko po to aby znaleźć nowego klienta.

 

Czyżby? Myślę, że nie skoro sam właściciel zachęca ludzi po forach ;)

 

Ustawianie pakietu to się nazywa elastyczność w dopasowaniu do potrzeb. Pakiety powstały bo ludzie są leniwi i nie chciało im się dla każego wymyślać oferty.

Nie ma żadnej korelacji pomiedzy pakietami dopasowanymi pod klienta a "wyrośniętą firmą"

 

Jeden kupuje pizze z pudełka w markecie, inny woli sobie sam wszystko skomponować. Gusta są różne.

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Biznes-Host.pl ma rację, oferta zaproponowana przez MZone nie spełnia wymogów Orish'a i jak dla mnie jest to zwykły spam kopiuj / wklej. Tyle w temacie, bo się niepotrzebny OT zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wolałbym, żeby firmy oferujące swoje usługi wiedziały, na co się porywają, a nie w połowie współpracy budziły się, że obciążenie jest jednak zbyt duże i mniej lub bardziej jawnie starali się sprawę "załatwić".

 

Naprawdę nie sądzę, żeby udało się utrzymać mój serwis za mniej niż te 600-700 zł za rok. Teraz jestem u jednego z potentatów właśnie za ok. 1000 i działało do tej pory przyzwoicie, ale ostatnimi dniami coś się zaczęło psuć i nie wiem, co dokładnie jest przyczyną, owa firma niezbyt mi pomaga w dojściu do tego.

 

Jak najbardziej interesują mnie również tego typu spersonalizowane oferty, bo generalnie dość dobrze orientuję w sztywnych planach różnych firm i wielkiego wyboru tu nie ma, jeśli chodzi o moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj rozwiązania problemu w tej firmie co masz.

 

Zmiana firmy nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli nie znasz powodów dla których strona nie działa poprawnie.

Serwis generujący obciążenie, będzie generował podobne obciążenie w innej firmie. Różnica może polegać na serwerze oraz ewentualnych limitach dla obciążeń CPU na dane konto.

 

Postaraj się opisać dokładnie problem tu na forum, napewno jest wiele osób co mają doświadczenie w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orish proponuję zapoznać się z naszą ofertą Hostingu Dedykowanego - http://hosting-dedykowany.pl . Obsługa konta niczym nie odbiega od kont na serwerach współdzielonych dzięki panelowi administracyjnemu DirectAdmin. Konto posiada gwarantowane zasoby dzięki wirtualizacji - konto jest oparte o wirtualizację OpenVZ z naszą administracją więc klient nie musi posiadać wiedzy w zakresie instalacji, aktualizacji czy konfiguracji serwera VPS - wszystkim tym zajmują się nasi administratorzy. Konto można opłacać w cyklach miesięcznym, kwartalnym, półrocznym, rocznym i dwuletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×