Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł Storoż

[vps/inne] Czas się przenieść

Polecane posty

Witam, mam stronę - a dokładnie bloga. Prowadzę go od 18 kwietnia i śr. mam 1500-1700 uniq i ok. 10 tys - 19 tys odsłon.

Od 18 kwietnia wykorzystałem 72% transferu - 14.35 Gig. Obawiam się, że będę musiał się przenieść. Myślałem, że zwykły serwer wystarczy na prowadzenie bloga, ale chyba się myliłem. Sprawdziłem obciążenia cpu i już wczoraj miałem ponad normę.

Zastanawiałem się co teraz robić - w sumie na nic nie wpadłem ciekawego, dlatego piszę do Was.

Na serwer mógłbym przeznaczyć ok. 100 zł na miesiąc, 150 to byłby max.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Paweł Storoż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę go od 18 kwietnia i śr. mam 1500-1700 uniq i ok. 10 tys - 19 tys odsłon.

Gratuluje, niezły wynik jak na taki krótki czas

 

Od 18 kwietnia wykorzystałem 72% transferu - 14.35 Gig. Obawiam się, że będę musiał się przenieść. Myślałem, że zwykły serwer wystarczy na prowadzenie bloga, ale chyba się myliłem.

 

myślę, że w tej sytuacji są 2 wyjścia

 

1. VPS zarządzalny, jakiś najtańszy powinien dać radę - około 100 PLN brutto (przynajmniej u nas, cena wraz z administracją)

2. Poszukanie serwera wirtualnego z dużym transferem i dopuszczalnym obciążeniem i ew dogadanie się w sprawach dodatkowych opłat za wzrost popularności bloga tzn za większe obciążenie generowane - wiele firm indywidualnie może do tego podejść

 

Nie chcę w tej chwili rzucać ofertami bo to zawsze można dopasować pod konkretną sytuację, podam tylko linka http://biznes-host.pl

 

Pozdrawiam,

Piotr Morec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się co teraz robić - w sumie na nic nie wpadłem ciekawego, dlatego piszę do Was.

Na serwer mógłbym przeznaczyć ok. 100 zł na miesiąc, 150 to byłby max.

Proszę o pomoc.

 

Proponuję przyjrzeć się naszej ofercie serwerów VPS z serii Lite.

Napewno znajdzie Pan coś w cenie do 100-150 zł netto wraz z administracją.

 

Dodatkowo na forum znajdzie Pan nasz kupon promocyjny dzięki któremu uzyska Pan 50% zniżki na pierwszy abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą http://statnet.pl

 

Rozwiązania, które powinny spełnić oczekiwania to hosting dedykowany lub serwer VPS z administracją (MANAGED).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał statnet najlepszym rozwiązaniem będzie hosting dedykowany - http://hosting-dedykowany.pl - pakiet HD_25 w zupełności wystarczy na początek - koszt od 54,84zł/mies.

 

Konto HD_25 

 

CPU min = 700MHz

CPU max = 2800MHz

RAM min = 256MB

RAM max = 512MB

Dysk twardy = 20GB

Transfer = 200GB

Łącze = 100mbps

Adresy IP = 2szt

Panel = DirectAdmin

Backup FTP = 5GB

Domena .pl GRATIS

 

 

Cykle bilingowe to - miesięczny, kwartalny, półroczny, roczny i dwuletni.

 

W planie rocznym i dwuletnim płacisz za 10 i 20 miesięcy, gratis dostajesz 2 i 4 miesiące abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×