Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Traffic szybko ucieka.

Polecane posty

Witam, mam mały problem z VPS'em w Ionic.pl. No więc, wczoraj w nocy (około 22) wszedłem do hypervm by sprawdzić ile jeszcze transferu mi zostało zużytego miałem około 10.65GB więc obliczyłem, że przez cały miesiąc schodzi mi około 19GB transferu. Dzisiaj, 17minut temu wchodzę do hypervm zobaczyć ile transferu straciłem od wczorajszej nocy. Patrzę a tu 21GB wykorzystane. Czyli, że od 22 do 15 straciłem niecałe 9GB transferu jako to jest możliwe?! (Wczoraj w nocy była chwilowa awaria w ionic padła ich strona i na mojego vpsa nie mogłem się zalogować) Może to ma z tym jakiś związek?

 

Na serwerze mam lighttpd, MysQl'a (mocno zoptymalizowanego+ mała baza danych),php, postfix, 9 małych serwerów ventrilo. Powiedzcie mi jak to jest możliwe? Jest może jakiś skrypt na vpsa, który będzie liczył traffic? hypervm nie posiada błędów, żeby tak naliczyć transfer?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że od 22 do 15 straciłem niecałe 9GB transferu jako to jest możliwe?!

 

HyperVM nie zlicza transferu "na żywo", zużyty transfer jest aktualizowany raz dziennie o wskazanej porze, więc te 9 GB nie zostało wygenerowane od 22:00 do 15:00, ale od okresu ostatniej aktualizacji zużycia transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś, co pokaże mi, który proces mógłby tak strasznie pobierać transfer? Aktualnie korzystam z vnstat i nakładki php;)

statystyki można obejrzeć na: debx.pl/stats/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×