Skocz do zawartości
feem

[PROŚBA]SHOUTCAST PANEL

Polecane posty

Nigdzie nie napisałem, że w regulaminie jest takie coś ;) Poza tym podałem przykład lenistwa użytkowników ;)

 

Dobrze dobrze :) nie ucz mnie jak mam pracować z klientami :)

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twoich postow wynikalo ze forum te nie jest przeznaczone dla ludzi takich jak ten autor tego tematu.

 

Skoro z klientami podchodzisz z teza oko za oko zab za zab to powodzenia.

Jak mu za cieżko i olewa wszystkich dookoła, to niestety spotyka się z tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twoich postow wynikalo ze forum te nie jest przeznaczone dla ludzi takich jak ten autor tego tematu.

 

Skoro z klientami podchodzisz z teza oko za oko zab za zab to powodzenia.

 

 

Koleś, co Ty pierd.....? Weź się zastanów trochę i przeczytaj na spokojnie ten wątek. Jeżeli autor tematu nie może (nie umie? nie wiem) napisać dlaczego, nie może pobrać Debiana to "hello"? Nikt z nas nie ma szklanej kuli, nie wiemy co autor ma na myśli mówiąc "nie działa, bo nie działa". Jest to grono stricte związane z informatyką, więc jeżeli ktoś mówi że nie działa, my się pytamy, co dokładnie nie działa, tak jak to napisał wyżej behemoth, pytając go o błedy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, co Ty pierd.....? Weź się zastanów trochę i przeczytaj na spokojnie ten wątek. Jeżeli autor tematu nie może (nie umie? nie wiem) napisać dlaczego, nie może pobrać Debiana to "hello"? Nikt z nas nie ma szklanej kuli, nie wiemy co autor ma na myśli mówiąc "nie działa, bo nie działa". Jest to grono stricte związane z informatyką, więc jeżeli ktoś mówi że nie działa, my się pytamy, co dokładnie nie działa, tak jak to napisał wyżej behemoth, pytając go o błedy etc.

 

Helloł koles poczytaj moje posty. Napisalem ze dla takich ludzi trzeba pisac krok po kroku a jak nie chce to nie pisz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi co mam napisać temu komuś, jeżeli nawet nie wiem z czym on ma problem?

Poza tym, po co mam marnować swój czas, jeżeli ten ktoś nawet nie chce ruszyć dup... i wejść na linki, które dali mu koledzy wyżej?

Myślisz, że jeżeli ktoś mu napisze krok po kroku co ma robić, to się czegoś nauczy? Nie, nic się nie nauczy. Równie dobrze może iść z gotowcem np. na egzamin i nic z tego nie zostanie mu w głownie. Więc po co ktoś ma marnować czas na kogoś, kto nawet nie pokazuje chęci, że chce się czegoś "mądrego" nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest forum. Dział prosby. Nie chcesz pomagac komus to nie! Nie udzielaj sie niech ma zero postow, jezeli masz ochote to napisz wartosciowego posta co i jak. Post powinien zawierac informacje czy sie zna na linuxach itp podac mu alternatywy lub podania linkow.

 

Gdyby wszyscy tak mysleli jak ty to by nikt nie robil tutoriali, nie powstawaly by serwisy takie jak helpbay.org czy kamilscheicht.com i spryciarze.pl i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nib1

 

Nie wiem jak Ty ale ja zauważyłem, że niektóre osoby wyłączają sobie specjalnie mózg kiedy korzystają z forum. Nie wiem, może żeby się nie przemęczyć ale żeby było łatwiej. Naprawdę jest tak trudno czasami coś na jakiejś stronie przeczytać, poszperać albo poszukać w google ?

 

Uprzedzając Twoje pytanie, tak byłem kiedyś zielony ale korzystałem z źródeł (dokumentacje, opisy, tutoriale, ksiazki, google) i teraz jestem mniej zielony i nie zasypywałem for bzdurnymi postami tylko starałem się sam poszukać i poeksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro was denerwuja takie posty to nie wchodzcie w temat proste. Albo pomaga albo nie. Jest to dzial prosby.

 

Sluchajcie zalozcie ze nie potraficie w ogole matematyki. Nic nie potraficie kompletnie nic. Masz kilka monet ale nie wiesz jak je policzyc. Prosisz kogos z znajomego o pomoc. Mowisz jak sie to liczy a znajomy mowi jest to wykonaj dzialanie sumy i bedzie ok. Dalej nie wiesz o co chodzi. Jaka SUMA?! Pytasz sie nie rozumiem jaka suma o co chodzi. A ty sie wkurwiasz i myslisz sobie zajrzyj w podrecznik itp i teraz albo jestes dorby albo zly. Dorby tlumaczy, zly splawia i jest leniwy.

 

I GDYBY W INTERNECIE WSZYSCY BYLI TACY LENIWI JAK WY I NIE CHCIALO SIE NIKOMU TLUMACZYC to by wyszlo na to ze by w internecie bylo zero tutoriali. Bo wszyscy by mowili czytajcie manuale. Czytac nie potraficie?! Wszystko tam pisze przeciez!

 

Inna sytuacja mam koleje ktory mial x problem w mysql. Wytlumaczylem mu mniej wiecej jak to zrobic nie radzil sobie. Denerwowal sie ze mu to nie dziala chociaz probowal. Szukal po necie. Znajdywal rozne opisy nie umial tego zrobic za pomoca netu. Dopiero jak napisalem mu krok po kroku w dodatku podalem mu link mniej wiecej jak ma to zrobic, i obie rady mu pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Inna sytuacja mam koleje ktory mial x problem w mysql. Wytlumaczylem mu mniej wiecej jak to zrobic nie radzil sobie. Denerwowal sie ze mu to nie dziala chociaz probowal. Szukal po necie. Znajdywal rozne opisy nie umial tego zrobic za pomoca netu. Dopiero jak napisalem mu krok po kroku w dodatku podalem mu link mniej wiecej jak ma to zrobic, i obie rady mu pomogly.

 

Sam sobie zaprzeczasz. Jak ktoś próbuje i mu nie wychodzi, ale ma w sobie odrobinę motywacji, ludzie to widzą i pomagają takiemu komuś. Ale jeżeli komuś nawet nie chce się kliknąć w link to sorry... po co tracić swój czas?

Skoro jesteś taki chętny do pomocy, pisz każdemu krok po kroku co ma robić, mimo że jest już 500 takich samych postów z opisem co i jak, ale nie... lepiej napisać to po raz 501!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro jest 500 postow takich samych to wklej do kazdego posta odnosnik do odp jednej poczym zamknij temat i po sprawie.

A na temat shout nie znam sie i nie bede sie wypowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro jest 500 postow takich samych to wklej do kazdego posta odnosnik do odp jednej poczym zamknij temat i po sprawie.

A na temat shout nie znam sie i nie bede sie wypowiadal.

 

autor posta dostał konkretne odnośniki, nie nasza wina ze nie umiał z nich skorzystać, tak?

Po co mam pisać to samo co Pan Jerzy że Szczecina? On to napisał, ktoś dał linka do tego (czy owego) więc helllo?

 

Dla mnie temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie, to niech zaczną używać mózgu.

 

Zamiast prosić kogoś o pomoc lepiej najpierw poszukać, poświęcić te 10 minut na szukanie niż 2h na czekanie na odpowiedź na posta.

 

 

 

 

Na idiotyzm niema lekarstwa i żadne tematy nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki spam mam tego linuxa no a panel i co dalej wytlumaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×