Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

[dedykowane] Serwer z windowsem

Polecane posty

 Witam.

 

Poszukuje 1 maszyny.Co wymagam od serwera dedykowanego bo tylko taki wchodzi w grę

 

.A mianowicie Jako pierwszy serwer chce na nim by działał system operacyjny Windows 2003 serwer i tu nie ma innej możliwości by inny Windows był żadne XPki, czy nowsze/starsze systemy nie wchodzą w grę tylko i wyłącznie możliwość zainstalowania Windowsa 2003 serwer.

 

Procesor nie mniej niż 2.00 GHz

 

2 giga ram

 

Dysk twardy 80 giga

 

Do tego łącze z zapasem sporego transferu / przepustowości .

 

Możliwy w miarę działający bok, który nie odpisuje na maile po 3 miesiącach i telefon zawsze wyłączony ( choć rzadko dzwonię )

 

No i chyba jak każdy by wymagał wysokie up time serwerowni  

 

B)Ping nie gra roli, więc lokalizacja praktycznie bez różnicy.

 

Koszt na jeden serwer to około 200 zł miesięcznie.

 

Dodatkowo interesują mnie oferty, tylko tam gdzie jest możliwość wystawienia faktury vat.

 

Od razu dodam do ofert przedstawianych z naszego kraju. Serwery z zapasem 50 - 150 giga miesięcznie mnie nie interesują  
:(
.

 

 Aktualnie serwer mam w Livnecie , ale ostatnie pady serwera, działają mi na nerwy i doszedłem do wniosku, że czas szukać czegoś innego, co wieczorami nie będzie mi się sypać.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się trochę wyraziłem 200 zł sam serwer plus opłata za Windowsa.  Więc nie chodzi mi 200 zł serwer z Windowsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

280.59PLN (w tym 73 zł za licencje windowsa) - Kimsufi.pl - Windows 2003 Web EN/FR/DE + Instalacja

Procesor Quad Core Q6600

Częstotliwość 4x 2.40 GHz

RAM 4 GB

Dysk twardy 1 TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×