Skocz do zawartości
R@fi

TU-154 Strzelanina

Polecane posty

Dla podjarania się. Pooglądajcie jeszcze raz filmik z pierwszej strony ;)

 

0:12:00 Uspokój się

0:18:00 Patrz mu / mi w oczy

0:21:00 Uspokój się!

0:28:00 Święty Jezusie!

0:29:00 Wsiech! (wszystkich!)

0:31:00 Ubijat! (zabijać!)

0:43:00 Krugom dawaj, krygom! On uchodit! (Okrążaj go, okrążaj! On ucieka!)

0:48:00 Dawaj gnata

0:48:00 0:49:00 Dawaj sjuda, naskuda! Chodź tu kanalio! (dosłownie: dawaj tu, paskudo!)

0:50:00 I ubijaj siuda! (i zabij tutaj!)

0:50:00 Nie zabijajcie nas

0:50:00 Nie zabijajcie nas

0:52:00 0:53:00 Boże mój, Boże mój. Co jest?

0:53:00 2 wersje: żyje / strielaj

0:55:00  słychać przeładowanie broni

0:57:00 STRZAŁ!

1:00:00 Ni członek s***ie!

1:06:00 STRZAŁ! (między gałęziami nad ogniem)

1:12:00 zmiana planów kuźwa!

1:12:00 1:13:00 Wsje nazad, bystro! (Wszyscy do tyłu, natychmiast!)

1:13:00 STRZAŁ!

1:15:00 STRZAŁ!

1:18:00 otiec uchodi! (ojciec uciekaj!) idjom towariszu, uchodim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem inteligentne argumenty ludzi, np. że to amunicja pod wpływem temperatury wybuchła.

Ale sorry, przy niektórych komentarzach to idzie paść ze śmiechu.

Nie jestem zwolennikiem tej teorii spiskowej ale proszę o nabranie trochę rozumu do głowy a nie łykanie wszystkiego co media podają.

 

 

Na tak wysokich rangą ludzi jak prezydent innego kraju nie da się usnuć jakiejś teorii spiskowej. Czemu by to miało służyć?

Nic by tym nie osiągneli.

Nie widzę aż sensu tego komentować ;) Polska jest naprawdę w czasach pokoju sporym przeciwnikiem dla Rosji a większość ludzi którzy zginęli to osoby w pewien sposób walczące i odpierające wpływy Rosji na zachód europy

 

 

No i ta wszechobecna pomoc jaką dostaliśmy od Rosjan w śledztwie w tej sprawie.

Tak, bo k*rwa Rosja jest taka tępa że jak zrobiła coś takiego to się do nas plecami odwróci żeby każdy idiota wiedział od razu że to ich sprawka.

 

 

Ktoś, kto by na serio myślał o dostrzeleniu/dobiciu takich osobistości, to zapwne na końcu dobił by wszystkich świadków, łącznie z tym wybitnym kamerzystą.

Słyszałem, że cudem zabrał kartę pamięci po kryjomu z aparatu, nie gwarantuje tego bo to tylko plotka.

 

 

Dla mnie to jest śmieszne. Ja nic nie zauważyłem, żadnej biegnącej postaci... Poza tym te "strzały" można wyjaśnić w inny sposób. Przecież Polacy przejęli ciała to chyba zauważyliby, że ktoś ma w głowie kulę. Po takim wypadku nie wiem czy człowiek potrafiłbym swobodnie biegać, co nie?

20 ciał ciągle niezidentyfikowanych , może retuszują?

 

 

 

W razie czego nie chciałem nikogo tą wypowiedzią urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś, kto by na serio myślał o dostrzeleniu/dobiciu takich osobistości, to zapwne na końcu dobił by wszystkich świadków, łącznie z tym wybitnym kamerzystą.

Słyszałem, że cudem zabrał kartę pamięci po kryjomu z aparatu, nie gwarantuje tego bo to tylko plotka.

Kamerzysta TVP miewał już okazje nagrywać miejsca tragedii w różnych miejscach świata, także wiedział co się robi z taśmą z nagraniem, zanim ktoś go o nią poprosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może zwolennicy powiedzą mi, ciemnemu niedowiarkowi, czemu miało by to służyć?

 

Nie widzę aż sensu tego komentować :) Polska jest naprawdę w czasach pokoju sporym przeciwnikiem dla Rosji a większość ludzi którzy zginęli to osoby w pewien sposób walczące i odpierające wpływy Rosji na zachód europy

 

Pierwsze słyszę że jesteśmy dla Ruskich jakimś przeciwnikiem? I w czym im niby przeszkadzamy?

 

Tak, bo k*rwa Rosja jest taka tępa że jak zrobiła coś takiego to się do nas plecami odwróci żeby każdy idiota wiedział od razu że to ich sprawka.

 

Tak, bo gdyby się w USA rozbili, Jankesi nie pomogli by "bo jeszcze ktoś uzna że nasza sprawka i tuszujemy". Cudowna logika "i tak źle i tak niedobrze".

 

Słyszałem, że cudem zabrał kartę pamięci po kryjomu z aparatu, nie gwarantuje tego bo to tylko plotka.

 

Słyszałem że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody. Potem się okazało że nie w Moskwie, tylko w Kaliningradzie, nie na Placu czerwonym a na placu rewolucji, nie samochody a rowery, i nie rozdają tylko kradną :) Podaj źródło albo odpuść sobie takie teksty.

 

20 ciał ciągle niezidentyfikowanych , może retuszują?

 

Tak, zagipsują dziury w kościach i wepchają grillowane mięso.

 

Bądźmy poważni, widziałeś stan samolotu? Co jest wytrzymalsze na nagłe przeciążenia? Ludzkie ciało czy stalowy kadłub? Gdy uderzenie o ziemię rozrywa samolot na kawałki, jakie szanse na przeżycie takiego przeciążenia i temperatur mają ludzie w środku? Samolot zahaczył o drzewa i wyrżnął o ziemię, rozpadając się na kawałki. Nie było tutaj lotu ślizgowego aby móc bawić się w awaryjne lądowanie. Było cięcie drzew które przekrzywiło samolot i łupnęło nim o ziemię. Uderzenie zabiło większość, ci którzy przeżyli spalili się. I dlatego tyle trwa identyfikacja. Przy takich temperaturach na ciele zostają skrawki skóry, żelazna biżuteria (tak rozpoznano Marię Kaczyńską), i fragmenty ubrań które z powodu braku tlenu nie zostały zbytnio uszkodzone przez płomenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×