Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz232

Pozycjonowanie - Czy w ogole sie oplaca ?

Polecane posty

Postawiłem sobie ostanio host zdjec (Taki jak w opisie) i zastanawiam sie nad jego pozycjonowaniem. Otóż pytanie do was czy to jest opłacalne ? Ile mniej więcej wynosiła by cena za słowa: "Hosting zdjec". Czy może starać się nad samodzielna praca ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygeneruj mapę strony, wrzuć ją na google, utwórz dostęp dla robotów, dodaj słowa kluczowe, dodawaj linki do katalogów seo.

 

Może coś wyjdzie z samodzielnej pracy. Pozycjonowanie na zlecenie jest dość drogie, lepiej samemu spróbować;p

Poza tym nie płaci się za słowa kluczowe :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok powoli wziąłem się za to i zostało mi teraz jedynie pododawać do katalogów. Znacie jakąś stronę ze tak powiem "zbierającą" te katalogi ?

 

I czy google będzie automatycznie uzupełniać mapę strony ? Czy muszę to robić co trochę ręcznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok powoli wziąłem się za to i zostało mi teraz jedynie pododawać do katalogów. Znacie jakąś stronę ze tak powiem "zbierającą" te katalogi ?

 

I czy google będzie automatycznie uzupełniać mapę strony ? Czy muszę to robić co trochę ręcznie ?

 

http://www.xml-sitemaps.com/

 

Tu wygenerujesz mapę strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej za mało, trudno Ci będzie tą frazę do top10 wrzucić,

poczytaj forum PIO

( nawet link do strony w sygnaturce niezbyt trafiłeś: anchor text powinien być "Hosting zdjec", bo raczej frazy:

"host zdjec? zapraszam :rolleyes: " to nikt lub prawie nikt do wyszukiwarki nie wpisuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się aby zbudować long tail - dużą ilość dobrze opisanych podstron (np. wymagaj wpisania od usera chociaż jednego słowa kluczowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się aby zbudować long tail - dużą ilość dobrze opisanych podstron (np. wymagaj wpisania od usera chociaż jednego słowa kluczowego).

 

hmm a mogę dodawać jakoś te podstrony samemu ? Bo myślałem już wcześniej nad tym : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrób zaplecze z swl-em (eweblink najlepiej) i dopalaj rozsądnie, na początek po 5tyś pkt na fraze,

pozatym dodawaj ręcznie do dobrych katalogów, precli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób zaplecze z swl-em (eweblink najlepiej) i dopalaj rozsądnie, na początek po 5tyś pkt na fraze,

pozatym dodawaj ręcznie do dobrych katalogów, precli

A potem ciesz się filtrem, który zmiecie Cię z tej frazy na kilka tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem ciesz się filtrem, który zmiecie Cię z tej frazy na kilka tygodnie.

 

w życiu nie dostałem filtra a uzywam swl-a z 3 lata, dopalać trzeba z głową, a myślisz czym pozycjonują firmy ?

ręcznie dodając do kat. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Koszt tej frazy w zewnętrznej firmie to między 300-1000zł/msc za top10, za top3 1000-1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×