Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Potrzebuję pomocy:)

Polecane posty

Witam, korzystam z lockerz.com. Dla tych którzy nie wiedzą co to, jest to strona na której zbiera się punkty za codzienne logowanie, odpowiadanie na pytania, oglądanie filmików i podczas comiesięcznych wysypów nagród próbujemy coś zgarnąć. Do wzięcia są konsole, ipody itp. itd. Stronka w porównaniu z innymi tego typu naprawdę wysyła nagrody (sam 2 miesiące temu dostałem Wii). Pełen legal ładne papiery od lockerz z podziękowaniami itp. Koszty przesyłki pokrywają oni, my jedynie jesteśmy odpowiedzialni za vat i cło. Tutaj bywa różnie gdyż paczki oznaczone są jako GIFT i nie zawsze naliczają, a jak już naliczą to i tak przy każdej nagrodzie wychodzi się na ładny plus:) Wkrótce ceny nagród podrosną ale wprowadzą sklepik 24/7 i będzie można w każdej chwili zamówić nagrodę. Wprowadzą również 15 nowych sposobów na zarobienie punktów. A teraz w czym potrzebna mi pomoc. Nikogo nie namawiam do udziału (aczkolwiek naprawdę warto) ale zarejestrowanie się to kwestia może 1/2 minut a ja dostaję punkty za zarejestrowane osoby. Jeżeli ktoś byłby chętny mi pomóc i poświęcić swoje cenne 2 minutki dla kumpla z forum byłbym bardzo wdzięczny;p Dane nie muszą być prawdziwe (chyba, że ktoś chce się zacząć bawić w zdobywaniu punktów), chodzi tylko o to aby osoby rejestrowały się z różnych IP. Jeżeli ktoś skusiłby się wziąć udział a nie tylko zarejestrować oczywiście służę pomocą w stawianiu pierwszych kroków. ;)

 

Osoby chętne do pomocy proszę o przesłaniu mi na PW swojego maila a ja wyślę zaproszenie i proszę o rejestrację z linka, który będzie zawarty w tym zaproszeniu. (Na pocztę wp maile nie dochodzą.)

 

Z góry bardzo dziękuję za okazaną pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie chyba żartujesz..

Z takim tematem tutaj wyjeżdzasz?

 

Spróboj lepiej tego http://www.webhostin...login&do=logout

 

Nie rozumiem?

 

1. "Piaskownica - Tutaj możecie pisać na dowolny temat nie związany w żaden sposób z Web Hostingiem."

2. Nikogo do niczego nie zmuszam. Kulturalnie prosze, nie masz ochoty to nie pomagaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

To zrozum, że jakby każdy taki temat dawał z reflinkami to tutaj już by był totalny syf.

 

Ty się różnisz tylko tym od tych wszystkich spamerów, że poświęciłeś pięć minut swojego

czasu na napisanie bardziej przekonywującego posta a nie wklejenie tylko ref linka.

 

Pomyśl jakby każdy wklejał swoje reflinki z jakiś hostingów?

Piaskownica jest np od tematów "jakiego laptopa polecacie?" itp

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zrozum, że jakby każdy taki temat dawał z reflinkami to tutaj już by był totalny syf.

 

Ty się różnisz tylko tym od tych wszystkich spamerów, że poświęciłeś pięć minut swojego

czasu na napisanie bardziej przekonywującego posta a nie wklejenie tylko ref linka.

 

Pomyśl jakby każdy wklejał swoje reflinki z jakiś hostingów?

Piaskownica jest np od tematów "jakiego laptopa polecacie?" itp

 

Pozdrawiam

 

1. Nie używam reflinka.

2. Gdzie jest wyszczególnione jakie to są tematy "w żaden sposób nie związane z web hostingiem".

3. Napisałem już, nie chcesz - nie pomagaj ale i nie przeszkadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

1. Nie używam reflinka.

2. Gdzie jest wyszczególnione jakie to są tematy "w żaden sposób nie związane z web hostingiem".

3. Napisałem już, nie chcesz - nie pomagaj ale i nie przeszkadzaj.

 

Osoby chętne do pomocy proszę o przesłaniu mi na PW swojego maila a ja wyślę zaproszenie i proszę o rejestrację z linka, który będzie zawarty w tym zaproszeniu. (Na pocztę wp maile nie dochodzą.)

 

Na to samo wychodzi.

Tak jak napisałem, zrobiłeś to trochę bardziej z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale cwaniak się znalazł.

To po to wchodziłeś w ten system żeby ludzi wqwiać?

To nawet w Amwayu jest niespecjalnie praktykowane takie masowe nagabywanie "na chama".

 

W ogóle jaki tekst - "potrzebuję pomocy" z uśmieszkami w ogóle jak słodko napisane..

kopa w d.. to mogę pomóc dać, ot co.

 

Raport, nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spons, oddychaj, bo się zapowietrzysz ;)

 

No dobra, w zasadzie się zgadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×