Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

[wirtualny] Mały shared w dobrej firmie

Polecane posty

Witam.

 

Szukam hostingu dla mojej 1 strony wraz z pocztą e-mail

 

Wymagania:

 

Pojemność : 1 gb

Transfer: 10 gb

 

Kont pocztowych będzie około 5, do tego kilka przekierowań (np z alinka@domena.pl na alina@domena.pl)

 

Zależy mi na możliwie wysokim uptime, powiedzmy rzędu 99% i wyżej, z tym że wiadomo że są awarie itp. i tego się nie czepiam - chociaż przydałoby się powiadomienie na maila o zapowiadanej przerwie.

 

Support z racji tego iż czas mam wyłącznie wieczorem i w niedziele musi być 24/7. Czas odpowiedzi też się dla mnie liczy - powiedzmy 1-2 godziny. Najlepiej jakby był dodatkowo czat online - wygodniej mi się gada przez czat niż pisząc maile :)

 

Nigdy nie zaglębiałem się w możliwości konta shared (crony itp.) , ponieważ jedyne co na nich robię to zakładam konta pocztowe i bazy danych. Jednak czasami znajduje jakiś skrypt który by mi się przydał , jednak wymaga on jakiś ,,magicznych" integracji z moim kontem pocztowym ktore jako szary uzytkownik nie wiem jak zrobić.

 

Dlatego ważne jest też dla mnie to , że pisze o tym problemie do supportu, mówie co chcialbym i jak, podaje dane do panelu admina tego skryptu do hostingu, a oni sobie patrzą czy sie da jakoś zrobić to o czym myślę.

 

Ogolnie mówiąc czasami potrzebuje szybkiego supportu który nie tylko pisze że ,,pan zrobi to i to , i jak nie działa to zobaczy tamto, albo jeszcze spojrzy tu" , tylko bierze sprawy w swoje ręce i sam spróbuje zrobić żeby działało.

 

Wiem że każdy jest tylko człowiekiem i nie musi wszystkiego wiedzieć, ale wkurzają mnie nieraz odpowiedzi na odwal się, byle by miec z głowy klienta.

 

Logicznym jest przecież, że dopiero jak mój mózg przestaje miec pomysłe jak zrobić żeby coś działało, to dopiero pisze do supportu.

 

 

 

Cenę jaką jestem skłonny dać to mniej więcej 200 - 300 zł na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×