Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hipek9

Jaki hosting w UK?

Polecane posty

Witam.

Mam kilka stron: np. z linkami do filmów, wyszukiwarke mp3 itp.

Dla większości jest problemem rozreklamować stronę, ja jednak lubiałem i zrobiłem kilka stron tylko dla mnie największym problemem jest ich hostowanie. Nie mam pojęcia gdzie je umieścić. sad.gif( Na początku nie było problemu, ale teraz np na jedną stronę wchodzi ok 6000 unikalnych użytkowników dziennie to zaczął mi się problem.

Z taką tematyką ciężko znaleźć polskie hostingi bo niby warez a i wolałbym nie mieć problemów i hostować gdzieś gdzie się nie będą czepiać. Do tej pory hostowałem strony w polsce w kilku miejscach ale a to w tych śmiesznych bezlimitowych hostingach im za dużo CPU niby zabiera albo jakieś inne problemy stwarzają.

 

Postanowiłem przenieść się za wielką wodę do UNITED KINGDOM gdzie jest hostowane większośc tego typu stron m.in. peb i wszelkiego rodzaju warezy i wyszukiwarki.

 

Rejestrowałem się już w kilku hostingach tych tańszych i już trochę dolców wydałem bo za dużych wymagań to nie mam a i strony nie są nastawione na zarobek np. hostgator.com, site5.com, hostnine.com, itp. i za przeproszeniem g.wno, strony ruszają się jak muchy w smole.!

 

Wszystkie strony które leżą w UK które sprawdzałem mają pingi ok. 37 a ja przeszukałem cały internet i wszystkie co znalałem mają w okolicach 200.

 

Gdzie te wszystkie strony są hostowane?? Szukam szybkiego w miare nie drogiego hosingu i proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hostnine.com - ma pingi po 47 :)

csteam@bluepower:~$ ping myih.eu
PING myih.eu (85.92.87.93) 56(84) bytes of data.
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=1 ttl=56 time=46.2 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=2 ttl=56 time=46.8 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=3 ttl=56 time=46.3 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=4 ttl=56 time=46.2 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=5 ttl=56 time=46.9 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=6 ttl=56 time=46.8 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=7 ttl=56 time=47.4 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=8 ttl=56 time=46.8 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=9 ttl=56 time=47.8 ms
64 bytes from node6.myserverhosts.com (85.92.87.93): icmp_seq=10 ttl=56 time=46.8 ms
^C
--- myih.eu ping statistics ---
10 packets transmitted, 10 received, 0% packet loss, time 9041ms
rtt min/avg/max/mdev = 46.204/46.853/47.848/0.498 ms

 

H9 - działa zarąbiście szybko. Miałem tam swoje forum na phpbb3, miałem wordpressy - po przenosinach do Polski mało kto zauważył to :)

 

 

Kto ci powiedział, że peb.pl jest w GB?

Z tego co widzę to jest w DE http://www.ip-adress.com/ip_tracer/91.198.197.20

Choć niedawno był we FR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peb i inne strony sprawdzałem tu: http://www.myip.cn/peb.pl i tam mi pisze że w UNITED KINGDOM ale to mniejsza z tym.

 

U mnie jak w konsoli wpiszę ping hostnine.com to pokazuje ok. 170

 

Np jedna strona którą dzisiaj przeniosłem (freenuta.pl) na próbę do hostgator.com bo u mnie miała mniejsze pingi niż H9 to wykupiłem shared na miesiąc i rusza się 100 razy wolniej niż na jakimś hostingu z allegro co do tej pory stała a jak patrzyłem po południu jak było online ok 20 osób to zanim się pobrała to się schodziło.

 

Co byście mogli polecić z jakimś cpanelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, jakby pingi miały jakieś większe znaczenie przy WWW...

 

Ping do H9 (radiówka pod Waw po łączu z dcenter.pl):

Badanie node6.myserverhosts.com [85.92.87.93] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 85.92.87.93: bajtów=32 czas=32ms TTL=55
Odpowiedź z 85.92.87.93: bajtów=32 czas=32ms TTL=55
Odpowiedź z 85.92.87.93: bajtów=32 czas=33ms TTL=55
Odpowiedź z 85.92.87.93: bajtów=32 czas=32ms TTL=55

Statystyka badania ping dla 85.92.87.93:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
	(0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 32 ms, Maksimum = 33 ms, Czas średni = 32 ms

 

Do Twojej "przeniesionej" strony:

Badanie freenuta.pl [74.52.58.226] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 74.52.58.226: bajtów=32 czas=151ms TTL=51
Odpowiedź z 74.52.58.226: bajtów=32 czas=152ms TTL=51
Odpowiedź z 74.52.58.226: bajtów=32 czas=153ms TTL=51
Odpowiedź z 74.52.58.226: bajtów=32 czas=152ms TTL=51

Statystyka badania ping dla 74.52.58.226:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
	(0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 151 ms, Maksimum = 153 ms, Czas średni = 152 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Szukam szybkiego w miare nie drogiego hosingu i proszę was o pomoc.

mzone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone.pl

 

Na mzone.pl miałem testowy hosting ale na to wychodzi że ich serwer jest zbanowany przez wrzutę i nie działała mi u nich wyszukiwarka. Dlatego szukam coś szybkiego za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peb i inne strony sprawdzałem tu: http://www.myip.cn/peb.pl i tam mi pisze że w UNITED KINGDOM ale to mniejsza z tym.

 

U mnie jak w konsoli wpiszę ping hostnine.com to pokazuje ok. 170

 

Np jedna strona którą dzisiaj przeniosłem (freenuta.pl) na próbę do hostgator.com bo u mnie miała mniejsze pingi niż H9 to wykupiłem shared na miesiąc i rusza się 100 razy wolniej niż na jakimś hostingu z allegro co do tej pory stała a jak patrzyłem po południu jak było online ok 20 osób to zanim się pobrała to się schodziło.

 

Co byście mogli polecić z jakimś cpanelem.

 

Bo hostnine.com nie jest w UK tylko w USA stąd te pingi. Natomiast przy zamówieniu wybierasz DC w UK i wtedy pingi będziesz miał po 50 bo serwer z UK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peb i inne strony sprawdzałem tu: http://www.myip.cn/peb.pl i tam mi pisze że w UNITED KINGDOM ale to mniejsza z tym.

 

U mnie jak w konsoli wpiszę ping hostnine.com to pokazuje ok. 170

 

Np jedna strona którą dzisiaj przeniosłem (freenuta.pl) na próbę do hostgator.com bo u mnie miała mniejsze pingi niż H9 to wykupiłem shared na miesiąc i rusza się 100 razy wolniej niż na jakimś hostingu z allegro co do tej pory stała a jak patrzyłem po południu jak było online ok 20 osób to zanim się pobrała to się schodziło.

 

Co byście mogli polecić z jakimś cpanelem.

 

 

Hostnine jest firmą z USA, która ma serwery także w UK. Pewnie przy zamówieniu, nie podałeś że chcesz serwer z UK, który chyba jest droższy.

 

Odnośnie Twojego skryptu który testowałeś także u nas (chyba że Ciebie z kimś pomyliłem), będzie wolno chodził chyba na wszystkich serwerach współdzielonych.

Twój skrypt łaczy się z wrzutą, gdzie znajduje pliki i ładuje do playera. Nie jest to chyba skrypt na hosting współdzielony a raczej na VPS

 

Możesz spróbować zoptymalizowac trochę skrypt, powinno pomóc.

 

Co do Peb, mają serwer z DE, nie w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie ja nic nie zmieniałem i hosting wybrałem w "Texas" (USA) :)

To jak by wybrać te Berkshire (UK) to będzie dużo lepiej (szybciej) chodziło?

Macie może jakąś stronkę właśnie w tej lokalizacji Bershire z hostnine żebym mógł sobie sam pingi z ciekawości sprawdzić?

A co do tych vps to nie znam się na administrowaniem i robieniem czegokolwiek w linuksie. Ile mniej więcej kosztuje taki vps żeby miał jakiś cpanel żebym sam sobie poradził ze stronami.A i co to są te hostingi "Reseller Hosting" coś jak vps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy VPS zarządzanych masz panel DA lub cPanel. Koszt takiej usługi zaczyna się od 150 złotych netto miesiecznie.

Zwykły VPS jest tańszy, jednak musisz dodać koszt panela administracyjnego no i administracji serwera.

 

 

Tu masz odpowiedź na swoje pytanie: http://www.webhostin...-oraz-reseller/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy VPS zarządzanych masz panel DA lub cPanel. Koszt takiej usługi zaczyna się od 150 złotych netto miesiecznie.

Zwykły VPS jest tańszy, jednak musisz dodać koszt panela administracyjnego no i administracji serwera.

 

 

Tu masz odpowiedź na swoje pytanie: http://www.webhostin...-oraz-reseller/

 

To chyba u Was vps z panelem kosztuje od 150zł :)

 

hipek9

 

Użyj wyszukiwarki jest pełno tematów z tanimi vpsami + panel. Wiele firm instaluje Ci panel i już sobie poradzisz a w razie potrzeby zaktualizowania czegoś/doinstalowania to albo doczytasz na google (dla chcącego nic trudnego) albo ja czy ktokolwiek inny z forum za parę złotych Ci to zrobi i napewno wyjdzie taniej niz 150zł netto< ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba u Was vps z panelem kosztuje od 150zł :)

 

hipek9

 

Użyj wyszukiwarki jest pełno tematów z tanimi vpsami + panel. Wiele firm instaluje Ci panel i już sobie poradzisz a w razie potrzeby zaktualizowania czegoś/doinstalowania to albo doczytasz na google (dla chcącego nic trudnego) albo ja czy ktokolwiek inny z forum za parę złotych Ci to zrobi i napewno wyjdzie taniej niz 150zł netto

 

Podobne ceny są wszędzie za takie pakiety. U nas najtańszy pakiet VPS z administracją to 189 złotych brytto.

Ty możesz to zrobić taniej, nie prowadzisz firmy i nawet nie odprowadzisz podatku za taką usługę.

 

Wraz z VPS zarządzanym masz nie tylko panel administracyjny, masz także nielimitowaną administrację w pakieciez VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do firm z USA, które mają serwery w UK to trzeba uważać, nie wiem jak to dokładnie działa, ale sporo firm, które w życiu testowałem miało routing przez USA mimo, iż serwery były w UK.. np. routing przez Nowy Jork do serwera w Maidenhead..

 

Ze swojej strony albo polecę rozejrzenie się w polskich firmach (mzone może? nie znam, ale czemu nie? : ) a tak to www.webhost.uk.net, www.grservers.com (choć tam odstraszał mnie grek na fakturze ; )

 

Odradzam hostgator/hostnine - różne dziwne klimaty czasem z nimi bywały + chyba hostgator ostatnio wystartował z resellerami w podejrzanych konfiguracjach.. generalnie lepiej jednak firmę z UK po prostu z biurami w UK - można podzwonić, pogadać, na mejle szybko odpisują no i pingi 40-60ms.

Kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę - ale raczej tylko w VPSach Managed to mi doskwierało - warto zauważyć, czy za dużo różnych osób nie odpisuje na mejle.. i w dodatku z nazwiskiem indyjskiego pochodzenia. Ci goście to może i dobrzy pracownicy, ale często mają sporo na głowie + można zauważyć mocną rotację w ludziach w ciągu doby (www.futurehosting.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne ceny są wszędzie za takie pakiety. U nas najtańszy pakiet VPS z administracją to 189 złotych brytto.

Ty możesz to zrobić taniej, nie prowadzisz firmy i nawet nie odprowadzisz podatku za taką usługę.

 

Wraz z VPS zarządzanym masz nie tylko panel administracyjny, masz także nielimitowaną administrację w pakieciez VPS.

 

1. Skąd wiesz, że nie mam firmy?

2. Gdzie hipek9 napisał, że potrzebuj vps-a z administracją? Napisał, że się nie zna ale jak dostaniecie np. z cPanelem to sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd wiesz, że nie mam firmy?

2. Gdzie hipek9 napisał, że potrzebuj vps-a z administracją? Napisał, że się nie zna ale jak dostaniecie np. z cPanelem to sobie poradzi.

 

Oj Wesolak, pozostawie to bez komentarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Od zawsze byli w DE, tylko że latali po serwerowniach jak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na taki hosting vps z administacją to mnie niestety jeszcze nie stać i wsumie nie znam się za bardzo na zarabianiu w sieci żeby spieniężyć jakoś ten kilkutysięczny ruch na stronach na których w dodatku dostałem bana w adsense:(

Ale dziwi mnie, dlatego się pytam, bo po wpisaniu w google np. "wyszukiwarka mp3" lub jakiś mniejszy warez i praktycznie wszystkie są gdzieś za granicą i nie wierzę że taką nowo postawioną wyszukiwarke czy warez stać na opłacanie vps za prawie 200zł miesięcznie a śmigają bardzo szybo. Dlatego szukam czegoś nie drogiego i szybkiego żeby polskie prawo się nie pluło że warez albo coś nielegalne.

 

edit:

A jeszcze tak się zapytam :)

Na jednej ze stron mam około 35 tyś. zarejestrowanych użytkowników i chciałbym do nich wysłać mailing o kilku zmianach na stronie.

Strona jest w extreme fusion i tam mam taki dodatek jak "ccmail". Nigdy nie wysyłałem mailingu i tak się zapytam: czy wyśle na zwykłym wirtualnym hostingu do wszystkich tych użytkowników maila? jak tak to ile to zeżre transferu czy czegoś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na taki hosting vps z administacją to mnie niestety jeszcze nie stać i wsumie nie znam się za bardzo na zarabianiu w sieci żeby spieniężyć jakoś ten kilkutysięczny ruch na stronach na których w dodatku dostałem bana w adsense:(

Ale dziwi mnie, dlatego się pytam, bo po wpisaniu w google np. "wyszukiwarka mp3" lub jakiś mniejszy warez i praktycznie wszystkie są gdzieś za granicą i nie wierzę że taką nowo postawioną wyszukiwarke czy warez stać na opłacanie vps za prawie 200zł miesięcznie a śmigają bardzo szybo. Dlatego szukam czegoś nie drogiego i szybkiego żeby polskie prawo się nie pluło że warez albo coś nielegalne.

 

edit:

A jeszcze tak się zapytam :)

Na jednej ze stron mam około 35 tyś. zarejestrowanych użytkowników i chciałbym do nich wysłać mailing o kilku zmianach na stronie.

Strona jest w extreme fusion i tam mam taki dodatek jak "ccmail". Nigdy nie wysyłałem mailingu i tak się zapytam: czy wyśle na zwykłym wirtualnym hostingu do wszystkich tych użytkowników maila? jak tak to ile to zeżre transferu czy czegoś tam?

 

osoby z pierwszych stron google pod keywordami "warez" czy inne "szukajki mp3" zarabiają tyle, że 200 zł miesięcznie dla nich to pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×