Skocz do zawartości

Polecane posty

Proszę o aktualne opinie o Hostpark.pl. Oferta na tle konkurencji wydaje się bardzo korzystna. Jak wygląda sprawa z awaryjnością, pomocą techniczną etc.?

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/40-hostpark-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/40-hostpark-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34268-dyskusje-hostparkpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym skorzystać z oferty tej firmy, czy ktoś korzysta może z tej oferty? Jeżeli tak prosiłbym o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a korzysta ktoś obecnie?, jak tam z awaryjnością i pomocą tech? Bo rzeczywiście oferta bardzo konkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż hostpark to były cyberdusk i ten sam admin przemysław p.

 

używałem ich od 2004 roku i na pocztku było wszystko ok, super pomoc itd

 

ale jak sie potem zaczeły problemy to krew człowieka zalewała serwer potrafiłnie działac po 2 tygodnie, zero kontaktu z adminem, zero pomocy

 

totalna olewka i tak non stop,

 

pozniej admin przemysłw p załyz sobie redcorn zeby uciec od złej opini cyberdusk i tak powstal hostpark

 

podsumowanie, to zdecydowanie odradzam,

 

admin po jakms czasie znow oleje temat i zorbi sie bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

otóż hostpark to były cyberdusk i ten sam admin przemysław p.

 

używałem ich od 2004 roku i na pocztku było wszystko ok, super pomoc itd

 

 

Jak byś troszkę się wysilił (webarchiwe/whois) to byś zauważył że hostpark działał właśnie od tamtego czasu równolegle z cyberdusk. Oferty były zupełnie inne w tym czasie.

 

pozniej admin przemysłw p załyz sobie redcorn zeby uciec od złej opini cyberdusk i tak powstal hostpark

 

 

Przecież jest przekierowanie z cyberdusk.pl na hostpark.pl

Edytowano przez xtd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie potem zaczeły problemy to krew człowieka zalewała serwer potrafiłnie działac po 2 tygodnie, zero kontaktu z adminem, zero pomocy

 

W całęj historii firmy, czy to za czasów cyberdusk.pl, czy też hostpark.pl nie było przerwy w działaniu wynoszącej 2 tygodnie - powiem więcej: nie było nawet tygodniowej. Jedna z dłuższych przerw miała miejsce kilka lat temu, gdy padła płyta główna na jednym z serwerów, ale przerwa trwała może jakieś 12 godzin.

Niezależny monitoring serwerów działający od 2009 roku pokazuje status na poziomie 99,5%-99,8% (w ramach kont oferujemy SLA)

 

pozniej admin przemysłw p załyz sobie redcorn zeby uciec od złej opini cyberdusk i tak powstal hostpark

Nie było w tym żadnej teorii spiskowej - dwie marki zostały połączone w jedną i podjęto decyzję, że pozostaniemy przy hostpark.pl, a nie cyberdusk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno założyłem tam konto - niewielka strona z drupalkiem - głównie do testów MU. Kontakt dobry, odpowiedzi szybciutkie - można liczyć na odpowiedź późno wieczorem albo w niedziele. Admin zna się na rzeczy, wie co robić (pewnie dlatego, że ich główna strona stoi na tym samym CMS :). Na dzień dzisiejszy i w moim przypadku mogę polecić - zwłaszcza przy tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj firma ma pechowy dzień ;)

 

Jeden z klientów ma wykupione konto w hostpark i wszystko działało pięknie przez ostatnie 3 lata aż do dzisiaj. Strona klienta nie jest widoczna w sieci od rana, poczta klienta też nie działa. Adres IP serwera odpowiada na pingi. Dodatkowo w firmie usługodawcy nikt nie odbiera telefonów, na gadu-gadu nikt nie odpowiada, wysłany email 14:40 do tej pory nie ma odpowiedzi. Ciężko to nazwać profesjonalnym podejściem firmy do klienta, ale mam nadzieję, że ten "pechowy dzień" szybko minie i wszystko wróci do normy

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×