Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łukasz Tkacz

SVN z ok. 1GB

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

Witam,

szukam pewnego hostingu z svn (5 projektów wystarczy w zupełności) o pojemności ok. 1 GB lub więcej. Myślę że transfer miesięczny wystarczy ok 5 gb.

 

Zależy mi na szybkim i dobrym supporcie.

 

Cena: max. 200zł / rok brutto.

 

Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Trochę drogo. Za 2x mniejszą cenę mam podobne parametry (jabber mi nie potrzebny) w vipserv.org, ale opinii na forum na ich temat nie ma zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo. Za 2x mniejszą cenę mam podobne parametry (jabber mi nie potrzebny)

 

 

Napisz do nich, może coś zaproponują :)

 

Napisałeś, że max 200pln. W MT najniższy pakiet kosztuje 230pln. A jakość nieporównywalnie lepsza od takiego VipServ i na pewno jest warta dołożenia tych 30zł w skali roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Napisz do nich, może coś zaproponują :)

 

Napisałeś, że max 200pln. W MT najniższy pakiet kosztuje 230pln. A jakość nieporównywalnie lepsza od takiego VipServ i na pewno jest warta dołożenia tych 30zł w skali roku :)

 

Miałeś okazję przetestować OBIE usługi i je porównać? Wiesz, napisać, że jakoś nieporównywalnie lepsza, jeżeli czegoś się nie sprawdziło napisać może każdy, a o niczym takim nie wspominałeś :)

Powiem tak: cena jest tu wyznacznikiem, zaraz za nią jakość, potem sam fakt SVN.

Wszelkie inne pierdoły są znacznie niżej - sporo rzeczy z MT w ogóle nie wykorzystam, więc po co mam za to płacić? Że nie wspomnę o tym, iż nginx nie za bardzo mi się widzi.

 

Tak więc póki co mogę wybierać z vipserv i unixstorm.

No chyba, że ktoś znajdzie coś jeszcze (może być w Europie Zachodniej, o ile jest płatność PayPal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

SF.net? Google Code?

 

A czy napisałem, że to jest open source? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj u nas (konto demo, konto testowe), wątpię żebyś był zawiedziony. Za 5 albo 10zł mc możesz mieć konto pierwsza klasa do svna, ze wszystkimi bajerami i wszystkimi standardowymi usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×