Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
regdos

Z: [opinie] OVhost.pl

Polecane posty

A każda inna firma zaczynająca swoją działalność mam rozumieć rejestrowała 3 lata wcześniej? Skąd Wy bierzecie takie bzdury? Data rejestracji domeny określa jaki jest ten hosting? Przecież to jest śmieszne. Jeżeli niedawno zaczęli to i domena jest od niedawna to chyba jasne...

Nie wiem dlaczego wszystkich atakujesz, kto myśli coś innego niż Ty.

 

A w kwestii ovhost to działa u mnie zasada ograniczonego zaufania po wielu wałkach jakie są robione na "wakacyjnych" hosting-ach.

 

Pierwsze skojarzenia - negatywne:

- firma dopiero co zarejestrowana

- domena też niedawno zarejestrowana (pewnie w promocji)

- strona zrobiona na kolanie - byle taniej i szybciej

- serwerownia OVH + nazwa kojarząca się z OVH

 

łącząc te fakty wychodzi mi, że to jest robione na szybko, żeby było i nie mam podstaw żeby zaufać.

 

Po zagłębieniu się w szczegóły wychodzi, że serwer to nie kimsufi a coś lepszego czyli mały plusik.

 

W mojej opinii lepiej ruszyć z takim biznesem później a mieć przygotowane wszystko porządniej i dopieszczone, żeby nie raziło tak na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty w czym znów masz problem...

 

Sam na allegro krzaka hodowałeś...

 

Nie zaprzeczaj.

 

@kamilek ale z Ciebie bohater, że znalazłeś jakąś aukcję wystawioną przeze mnie na allegro :)

 

Nie zaprzeczam, wystawiłem 1 aukcję kolegi, bo mnie prosił i nie mam zamiaru zaprzeczać, ale nie mam się też z czego tłumaczyć :) Przynajmniej jego server nie stał w ovh. Poza tym aukcję i tak wycofałem, więc nie wiem czym tu się tak podniecać :)

 

Odnośnie tematu: Podałem link po prostu do oferty. Jest zmiana laya tak jak było mówione oraz promocja o której wspomniano. Dałem tylko info, problemów nie mam :) Co najwyzej Ty je posiadasz, gdyż tak pilnie przeglądasz każdego dnia allegro :)

 

PS. Jakby nie było, firma w której jestem nie istnieje od kilku dni :mellow:

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy dedyk w OVH niż reseller w H9...

No co Ty nie powiesz :)

Ciekawa sprawa, że dedyka w Hetznerze można nazywać resellerem w H9 :) Pisz sprawdzone informacje, bo jak narazie robisz z siebie niepowiem kogo :) mogłeś sobie wziąć lokalizator IP, bo to potrafi nawet dziecko z podstawówki czy gimnazjum :) jak dojdziesz do czegoś sprawdzonego to daj znac :)

 

PS. Dla zainteresowanych tematem: na allegro była aukcja z domeną w nazwie "infernet.pl"

http://whois.domaintools.com/infernet.pl

 

IP Location - Bayern - Gunzenhausen - Hetzner-rz-nbg-net
:mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Warunki normalnie lepsze jak w Nazwa.pl przed podwyższeniem transferu. Normalnie kshako-rewolucja. Sezon krzaków uważam za otwarty :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warunki normalnie lepsze jak w Nazwa.pl przed podwyższeniem transferu. Normalnie kshako-rewolucja. Sezon krzaków uważam za otwarty :mellow:

 

W końcu zaczyna się lato i już tylko miesiąc do wakacji :) a pan @kamilek za pewne nie bez powodu krzaka broni :) Sam najpewniej ma krzaczaste myśli :) Coś czuję, że Szanowny Admin Bartosz będzie musiał zrekrutować jakiegoś dodatkowego moda, bo wg. prognozy hostinkowej będzie słońce i deszcz czyli idealne warunki do rozwolu krzaczastych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No bez urazy, ale robisz z siebie idiote :) Mówimy o aukcji wystawionej na allegro która nie ma nic wspólnego z tą stronką :) 2 różne firmy - 2 różne konta. Inna sprawa, że klientów i tak mam w PL i DE ale to szczegół. Na aukcji były dane innej firmy, inna oferta i inny adres strony - jak już wspomniałem infernet.pl którego lokalizacja to Hetzner DE. Jeśli nie pamiętasz dokładnych szczegółów aukcji, to po co w ogóle o niej wspominasz. Tak to jest, jak się chce coś udowodnić na siłę :)

To, że mam resellera w H9 można wywnioskować z innego tematu, w którym pytałem o kilka rzeczy odnośnie tej usługi a potem wystawiam niewielką opinię o niej. Ameryki nie odkryłeś, a kretyna z siebie robisz nieprzeciętnego :)

 

Pozdrawiam i życze dalszego myślenia na "wysokim" poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHOIS:

 

inetnum: 78.46.64.0 - 78.46.95.255

netname: HETZNER-RZ-NBG-NET

descr: Hetzner Online AG

descr: Datacenter Nuernberg

country: DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to ty jedziesz po gościu co kupił serwer dedykowany który jest w stanie skonfigurować i świadczyć usługi na poziomie na jakim ma wiedzę, a sam siedzisz na resellerze i w razie "wy***ki" H9 leżysz i płaczesz bo palca nie wsadzisz do konfiguracji czy odzyskania danych.

 

pcspace.pl już się "nahostingowało" na resellerze...

 

A co do inferno coś tam to nigdzie nie napisałem o takim tworze - sam z tym wyskoczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ty jedziesz po gościu co kupił serwer dedykowany który jest w stanie skonfigurować i świadczyć usługi na poziomie na jakim ma wiedzę, a sam siedzisz na resellerze i w razie "wy***ki" H9 leżysz i płaczesz bo palca nie wsadzisz do konfiguracji czy odzyskania danych.

 

Resellera mam z powodu gratisowego WHMCS'a, reseller wychodzi tanio nie licząc ceny WHMCS'a a mogę dzięki niemu użyskać troche adresów IP np. pod SEO, bo są dostępne różne serverownie i różne servery z różnymi IP. Gdybys śledził życie forum, to byś to zauważył, że o tym wspominałem...  :) usługi hostingowe świadcze na dedykach w DE i PL :) Mogę Ci podesłać screena z panelu konta reseller w H9 jesli nie wierzysz :) W sumie mogę go normalnie opublikować, żeby nie było niedomówień :)

 

A co do inferno coś tam to nigdzie nie napisałem o takim tworze - sam z tym wyskoczyłeś.

 

To była jedyna w całym życiu przeze mnie wystawiona aukcja na allegro :) Nic innego na allegro nigdy nie wystawiłem, dlatego jeśli miałeś na myśli coś innego to się troche pomyliłeś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta dyskusja nie ma sensu, to jest temat o opinii firmy OVhost.pl, a Wy tu toczycie między sobą jakąś wojnę. To i tak pewnie wszystko poleci do kosza więc szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oki ale po co to gdybanie, że jak ma serwer w OVH to już lipa - jak potrafi to dobrze skonfigurować to będzie służył jemu i jego klientom - pomijam przypadki że trafi jakiś syf nie serwer co to ledwo dyszy bo i takie są przypadki.

 

jak dla mnie to plus za to że zaczyna na dedyku a nie na resellerze bo wiele sie nauczy. A zdobycie wedzy to jedyna droga do poprawy jakości świadczonych usług.

 

Stronę zmienił - a to był dla "was" krytykantów - największy problem zaraz po DC.

 

Niech ruszy - za jakiś czas pojawią się opinie jak będzie coś nie tak - jak będzie ok to temat popłynie w dól... Tak to na tym forum wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu zaczyna się lato i już tylko miesiąc do wakacji :) a pan @kamilek za pewne nie bez powodu krzaka broni :) Sam najpewniej ma krzaczaste myśli :) Coś czuję, że Szanowny Admin Bartosz będzie musiał zrekrutować jakiegoś dodatkowego moda, bo wg. prognozy _hostinkowej_ będzie słońce i deszcz czyli idealne warunki do _rozwolu_ krzaczastych :)

 

Uprzejmie upraszam o nie sianie propagandy i nieprawdy odnośnie mojej firmy. A za takie działanie uważam nazywanie mojej oferty oraz firmy mianem krzak. Jak nie ma Pan co powiedzieć odnośnie mojej oferty to proszę się nie wypowiadać - z całą pewnością nie był Pan ani nie jest moim klientem, więc nic Pan o niej nie może powiedzieć.Tym bardziej że sam Pan prowadzi firmę hostingową więc jak rozumiem wszelką konkurencję trzeba dyskredytować i obsmarować na wszelkich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie upraszam o nie sianie propagandy i nieprawdy odnośnie mojej firmy. A za takie działanie uważam nazywanie mojej oferty oraz firmy mianem krzak. Jak nie ma Pan co powiedzieć odnośnie mojej oferty to proszę się nie wypowiadać - z całą pewnością nie był Pan ani nie jest moim klientem, więc nic Pan o niej nie może powiedzieć.Tym bardziej że sam Pan prowadzi firmę hostingową więc jak rozumiem wszelką konkurencję trzeba dyskredytować i obsmarować na wszelkich forach.

 

Jeśli kilka moich ostatnich postów obraziło Pana bardzo za to przepraszam. O krzakach była mowa ogólnie, wakacje jak wakacje, niedługo pojawi się dużo nowych "ofert". Dyskusja z @kamilek z mojego punktu widzenia była bez sensowna, ale wypadało coś odpowiedzieć. Chodziło o to, że niejaki kamilek próbował mi udowodnić coś, co nie miało miejsca :) Moderatora proszę o kosz ostatnich postów, aby nie śmiecić więcej tematu z opiniami :) Krzakiem jako takim Pan nie jest, w świetle prawa posiada Pan firmę. Co do wszelkich for - wypowiadam się tylko na wht i nie mam zamiaru obsmarowywać Waszej firmy. Nie wykluczam, że możecie sie stać ciekawą alternatywą dla np. cal.pl jeśli Wasza praca pójdzie w odpowiednim kierunku. To by było na tyle :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było, ale wróciłem, by przedstawić wam całkiem niezłą ofertę hostingową. ;)

 

Jest to firma ovhost.pl (nie, nie krzak :P ) i oferuje całkiem niezłe parametry i genialny support (nawet via... blip - ^jghnetwork).

 

Sam uciekłem z hostpower do ovhost i póki co jestem bardzo zadowolony. ;)

 

http://www.ovhost.pl/

 

Widze, że ta firma dopiero co się zarejestrowała (kwiecień 2009). Jaką mamy pewność, że za chwilę nie zniknie z rynku z kasą włożoną?? Jak sprawdzić w Internecie jakie domeny już hostuje? - ofertę mają faktycznie ciekawą, więc może to obdrazy mie wiekszym zaufaniem do nich (wiedza, że sa inni ;-) ).

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości panowie............

 

Rozumiem że firma dopiero powstała i fakt że ich strona nie zachwyca......... Ale czemu zaraz wszyscy jadą jej po tyłku ??? Temat służył pisaniu opinii o tej firmie a nie dyskusji ,, Czy OVH nadaje się na serwer do hostingu?"

3 strony opinii z których nie można się dowiedzieć nic konkretnego......... sama teoria wyciągnięta z http://whois.domaintools.com

 

Przepraszam za OFF-TOP ale czasami to niektórzy przesadzają - nie mam u nich konta, nie znam firmy ale ją oczerniam - bo tak najprościej ;) ;)

 

Postaram się niedługo przetestować u Was konto - o ile mi czas pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że ta firma dopiero co się zarejestrowała (kwiecień 2009). Jaką mamy pewność, że za chwilę nie zniknie z rynku z kasą włożoną?? Jak sprawdzić w Internecie jakie domeny już hostuje? - ofertę mają faktycznie ciekawą, więc może to obdrazy mie wiekszym zaufaniem do nich (wiedza, że sa inni ;-) ).

Paweł

 

Zgadza się firma zarejestrowana w zeszłym miesiącu. Odpowiadając na Pana pytanie: pewność ma Pan taką iż ktoś musiał zainwestować trochę że ta firma mogła ruszyć i ten ktoś chciałby aby interes wypalił więc raczej nie będzie chciał zwijać interesu nagle. Poza tym jestem osobą dosyć poważną i do sprawy również podchodzę dosyć poważnie - nie po się "bawię w hosting" aby za jakiś czas dać nogę i po interesie ani śladu. Na rynku hostingowym mam zamiar zadomowić się na dłużej. Jeśli taka odpowiedź jest dla Pana zadowalająca.

 

Ja tutaj mogę tylko polecić swoje usługi i zachęcić do skorzystania z usług a przynajmniej do wypróbowania hostingu - 14 dni okresu testowego jest w standardowej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ovhost

 

Takie małe pytanie.

 

Czy ikony, które masz wykorzystane na stronie, a mają info na IconArchive Commercial usage: Not allowed lub Commercial usage: Allowed (Payment required) są przez Ciebie zakupione ?

 

Jak tak to szacun bo sporo na nie trzeba wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×