Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hetcat482

[SPRZEDAM] 2GB HDD 10GB Transfer wygrane konto hostingowe w DiH.pl

Polecane posty

Gość

Trochę lipa.. po co brałeś udział w konkursie?

I na dodatek chcesz sprzedać? I to w jakże "atrakcyjnej" cenie..

Za 50zł byś puścił albo w ogóle za darmo oddał.. a tak to jest żałosne..

 

Już kiedyś takie coś tu się działo w sumie.. niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla nagrody, bo dla nagrody to gram w totka. Miałeś coś do powiedzenia, było samemu wziąć udział. Tak chcę sprzedać za 80% ceny nikt Ci nie każe kupować, a z nagrodą można zrobić co się chce i nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie, ja tylko pisałem o jakiejś etyce w postępowaniu - przepraszam, przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ja tylko pisałem o jakiejś etyce w postępowaniu - przepraszam, przepraszam..

 

Człowieku ja się zastanawiam czy jest na forum jakiś temat, w którym kogoś nie skrytykowałeś. Przestań się czepiać o nic... Był dobry, wygrał (może zazdrościsz?), dostał nagrodę i ma prawo zrobić z nią co zechce, nawet sprzedać za 500zł! Nikt nikomu nie nakazuje kupować tego konta, więc proszę Cię przestań nabijać posty... A z tą etyką to już poleciałeś, co może być nieetycznego w sprzedaży nagrody czy nawet prezentu, który Ci się do niczego nie przyda? Takie mamy czasy, każdy kombinuje żeby zarobić a nie siedzieć bezczynnie i patrzeć się na coś czego równie dobrze mogłoby wcale nie być. A tak to za kasę ze sprzedaży tego konta będzie mógł np. powiększyć sobie parametry obecnego jeżeli zajdzie taka potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj zgadzam się ze Sponsim. Wychodzę z założenia: dostałem za darmo, nie potrzebuje - oddam za darmo.

Wiadomo - każdy chce zarobić, ale to nie jest MP3, Notebook czy rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wesolak no widzisz, a ja myślałem, że forum jest od tego, by na nim pisać. Czepiam się ludzkiej głupoty i pazerności w tym przypadku.

Mam swoje zasady i honor, chyba rzeczywiście niesłusznie wziąłem je za wartości uniwersalne, który każdy wyznaje.

A ty sobie kradnij, grab, kombinuj, sprzedaj nawet darmową próbkę kremu do golenia, którą dostałeś na ulicy w promocji. Spoko.

 

JarekMk "heh"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi co ty gadasz? Ludzkiej głupoty, pazerności? Zachowujesz się jak stara baba która własnego życia nie ma! Zasady, honor - pokaż gdzie, bo na pewno nie tutaj, bredzisz o zasadach, podczas gdy robię coś do czego mam prawo. I nie dostałem za darmo! To nie sweter na drutach od babci, tylko nagroda za zrobienie czegoś dla firmy, w tym wypadku za wzięcie udziału w badaniu. I firma ma gdzieś co ja z tym robię, a ty widzę nie bardzo wiesz co ze sobą zrobić i smęcisz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj zgadzam się ze Sponsim. Wychodzę z założenia: dostałem za darmo, nie potrzebuje - oddam za darmo.

Wiadomo - każdy chce zarobić, ale to nie jest MP3, Notebook czy rower.

 

Nie dostał za darmo:) Musiał trochę posiedzieć aby napisać to o co prosili (jak brałeś udział to wiesz co) a na dodatek w taki sposób aby wygrał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Takie rzeczy tylko w Polsce :)

Bycie materialistą nie jest fajnie.

 

Czy swojej żonie/dziewczynie tez prawisz teksty "Coś za coś" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy z tobą wszystko ok? Nazywasz mnie materialistą bo chce coś sprzedać co ma swoją wartość? A ty na czym zarabiasz święty mikołaju? Może z ciebie webmajster? Jak tak to mam dla ciebie zlecenie.. Za darmo to super! Może inni się też skuszą? Porównujesz swoją kobietę do przypadkowego kupującego? ;] Czy to oby trochę nie jest niepoważne? Mi coś się wydaję, że się chcesz koledze podlizać..

 

 

 

 

Nakręciliście durnowatą gadkę dobrodzieje, siejecie zamęt, może z nudów, a ja mam tego dość. Polecam wam stronę http://www.onet.pl/ tam klikacie na dowolny artykuł i pod każdym artykułem są prowadzone niezwykle interesujące rozmowy; tam się spełnicie, co się będziecie tu marnować; materialista i tak swoje zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj zgadzam się ze Sponsim. Wychodzę z założenia: dostałem za darmo, nie potrzebuje - oddam za darmo.

Wiadomo - każdy chce zarobić, ale to nie jest MP3, Notebook czy rower.

Nie dostał za darmo, tylko za pierwsze miejsce - to raz, a po drugie jeśli nawet dostałby za darmo, z jakiej racji ma za darmo oddawać? Jak dostaniesz w spadku dom, którego nie będziesz potrzebował, to też go oddasz gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Tak jak pisałem, kwestia indywidualnego podejścia.

 

I proszę nie piszcie durnowatych porównac, ja też tak potrafie.

 

Ppoznałem dziewczyne, kolega się podlizywał, odstapiłem (masz bierz) przychodzi trzeci gosciu,

a kolega ile dajesz za moja dziewczyne, bo za darmo jej nie oddam ?

 

Tego typu porównaniu sa bez sensu.

Czy jak dostajecie prezent "od kogoś" to pozniej też to sprzedajecie ?

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, kwestia indywidualnego podejścia.

 

I proszę nie piszcie durnowatych porównac, ja też tak potrafie.

 

Ppoznałem dziewczyne, kolega się podlizywał, odstapiłem (masz bierz) przychodzi trzeci gosciu,

a kolega ile dajesz za moja dziewczyne, bo za darmo jej nie oddam ?

 

Tego typu porównaniu sa bez sensu.

Czy jak dostajecie prezent "od kogoś" to pozniej też to sprzedajecie ?

 

Pzdr.

 

Ale wygrana to nie jest "prezent od kogoś". Od razu cię uświadomię, że dziewczyna to też nie jest "prezent od kogoś" (chyba że na wieczorze kawalerskim). :)

 

Poza tym, co jest złego w sprzedaży prezentu? Mam trzymać np. trzy egzemplarze tej samej książki bo nie wypada sprzedać prezentu?

 

Jakbym komuś kupił prezent którego on chce się pozbyć, to znaczy że nie utrafiłem - mogę mieć pretensje do siebie. Jeszcze pół biedy jakby go chciał sprzedać, ale jakby obdarowany wolał go oddać za darmo to dopiero porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc Waszym tokiem rozumowania wnioskuję, że większość posiadanego przez Was oprogramowania pochodzi z warezów. Bo po co płacić, skoro można mieć za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Turox, tak jak pisalem.

Kazdy inaczej podchodzi do tematu.

 

@Microo, przyklad ktory przedstawiles, to juz jest lamanie warunkow licencji.

Czyli sam (Świadomie) ingeruje w dane dobro i sam decydujesz jak chcesz go sporzydkowac.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy inaczej podchodzi do tematu.

 

A gdybyś wygrał samochód, który albo nie jest Ci potrzebny, albo po prostu jest dla Ciebie problemem, oddałbyś go za darmo czy też wolałbyś na tym zarobić?

Ja osobiście wolałbym go sprzedać, a niektórzy nienarzekający na pieniądze oddają. Proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

A gdybyś wygrał samochód, który albo nie jest Ci potrzebny, albo po prostu jest dla Ciebie problemem, oddałbyś go za darmo czy też wolałbyś na tym zarobić?

Ja osobiście wolałbym go sprzedać, a niektórzy nienarzekający na pieniądze oddają. Proste...

 

Ja ?

Nie oddałbym auta ponieważ auto jest takim dobrem komplementarnym, że w momencie odpalenia silnika auto traci na wartości :)

Tak samo jest ze starymi "rzęchami" czy opłaca się sprzedać auto które jeździ, mało wynosi utrzymanie, za 1000 zl ?

 

Jeżeli ktoś ma klapki na oczach, zacznie podawać cora to głupsze pomysły/przykłady.

Zadajcie sobie pytanie, czy chcielibyście np: aby wasze dzieci były takie jak wy ?

 

Myślę że nie ma sensu kontynuować temat. A materialiści w sumie to też ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w Polsce :)

Bycie materialistą nie jest fajnie.

 

Czy swojej żonie/dziewczynie tez prawisz teksty "Coś za coś" ?

 

Jeżeli dla Ciebie żona/dziewczyna są na równi z obcymi ludźmi z internetu, współczuję Twojej wybrance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Jeżeli dla Ciebie żona/dziewczyna są na równi z obcymi ludźmi z internetu, współczuję Twojej wybrance...

 

Wesolak, wybacz ale jest mi obecne to co mi napisałeś.

Reasumując. Kolegi sprawa jest co z tym zrobi.

Kto chciał to się wypowiedział :)

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta kolegi wciąż aktualna zapraszam na pw, niebawem pojawi się również na allegro. Ale z przykrością stwierdzam, że na forum o citroenach dyskutuje się na wyższym poziomie; tu tyle postów na pitolenie o niczym przez jednego prowokanta i jego kolegów moralnych z honorem i zasadami.. Dobrze, że niektórzy jednak są rozsądniejsi i rozumieją, że nawet paru dych nie wyrzuca się w błoto, co poza tym nic nikomu do tego.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×