Skocz do zawartości
wojcieh

[wirtualny]blog na wordpress + pare malych stron

Polecane posty

Witam wszystkich.

Otoz aktualnie posiadam hosting w o12.pl - dosyc stary plan hostingowy sprzed 3 lat i poki co wystarczal w zupelnosci. Z uslug firmy jestem jak najbardziej zadowolony.

Powoli jednak wymagania rosna i szukam nowego hostingu.

 

Moje wymagania to mniej wiecej:

Powieszchnia 2GB+

Tansfer 10GB+/msc

Obsługa: php5, MySql 10 baz i wiecej mile widziane

Shell: nie jest wymagany ale jezeli mam doplacic 10,15 zl za rok w porownaniu do konkurencji to nie ma problemu

Panel: uzywalem jedynie cPanel i bardzo mi odpowiada a DirectAdmin no musialbym jakos sie przerzucic

Inne: poczta przez ssl i tls w pakiecie

Cena: na hosting chce przeznaczyc 100 max 120 zl

 

Zapraszam firmy do propozycji.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://glowanet.pl/hosting.html

 

W pakiecie starter, będzie odpowiednia ilość miejsca, natomiast za 95zł/rok można zakupić pakiet Light z dostępem do SSH.

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterNET.pl serwer typu PREMIUM od 80zł netto rocznie lub PROFESSIONAL od 120zł netto rocznie.

Wszystkie wymagania spełnione z wyjątkiem ew. panelu - posiadamy swój autorski, brak ssh, w zamian dokonuje Pan zakupu w firmie z ponad 5-letnim stażem na rynku usług webhostingowych szeroko otwartej na propozycję i sugestie Klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Polecam prohost, ma cpanel, ale miejsca w pakiecie za 100zł jest tylko 1gb.

 

Nie piszesz nic o lokalizacji, więc może polski hosting w mzone w uk by ci odpowiadał? Za taką cenę masz u nich bodajże wszystko, czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://glowanet.pl/hosting.html

 

W pakiecie starter, będzie odpowiednia ilość miejsca, natomiast za 95zł/rok można zakupić pakiet Light z dostępem do SSH.

 

Pozdrawiam

Adam

 

Polecam. Mam tam konto juz od jakiegos czasu i wszystko ladnie dziala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznana się z ofertą pakietu EasyPack+ z Hekko.pl.

4GB powierzchni i 10GB transferu miesięcznego powinno to zaspokoić całkowicie Twoje potrzeby.

 

Koszt tego pakietu to 68,32 zł brutto za rok. Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku.

Jeśli transferu byłoby za mało oferujemy możliwość automatycznej zmiany pakietu, wystarczy w naszym panelu zamówić zmianę, opłacić przez Dotpay a w ciągu kilku minut można cieszyć się wyższym pakietem z oferty.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą OVhost.pl serwerów profesjonalnych zlokalizowanych w Polsce. Serwer spełnia postawione wymagania. Najtańsze konto Micro 2GB/10GB być może wystarczy. SSH można dokupić, wszystkie serwery posiadają bardzo wygodny panel DirectAdmin. Więcej o ofercie na stronie Serwery w Polsce.

 

Posiadamy też serwery taniego hostingu na serwerach w Europie gdy liczy się niska cena. Najtańsze konto już od 48,80 zł brutto za rok czasu. Tani-hosting.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo wszystkim za opinie. Przeanalizuje wszystkie oferty i odpisze dlaczego wybralem konkretna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×