Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Microo

[Sprzedam] Licencje IP.Board wraz z dodatkami

Polecane posty

Hej,

 

do wyboru jeden z dwóch pakietów :-)

 

Zestaw 1:

  • Licencja IP.Board Standard - ważna do 17 czerwca 2010r.

 

Przy aktualnym kursie dolara nowa licencja kosztuje ~425zł. Swoją oddam za 300zł od ręki, dzięki temu możesz zaoszczędzić aż 125zł!

 

Zestaw 2:

  • Licencja IP.Board Standard - ważna do 3 września 2010r.
  • Licencja IP.Content - ważna do 3 września 2010r.

 

Zestaw jest prawdziwym rarytasem. Licencje są w stanie brand-new, aktywne od 4 marca 2010r, nie były używane!

 

Zakup bezpośrednio od dostawcy IPS wyniósłby Cię około 570zł, ja odsprzedam za 450zł od ręki. Możesz zakupić 2 świetne licencje, a przy tym zaoszczędzić 120zł na czysto.

 

Dostępne płatności - mBank / BZWBK / PayPal, istnieje możliwość wystawienia aukcji Allegro :-)

 

Kontakt:

gg 9795440

marcin(at)bajo(dot)pl

 

PS - Zawsze istnieje możliwość negocjacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ale IPB jedno masz na 3 miesiące z hakiem, a w tym drugim zestawie to jest na pół roku.. a nowe licencje masz na rok chyba update'y?

To jednak nie aż taka rewelacja, chyba, że komuś nie zależy na update'ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale IPB jedno masz na 3 miesiące z hakiem, a w tym drugim zestawie to jest na pół roku.. a nowe licencje masz na rok chyba update'y?

To jednak nie aż taka rewelacja, chyba, że komuś nie zależy na update'ach...

Support otrzymujesz na pół roku, więc zestaw 2 jest niemalże pełnowartościowym produktem (zakup 4 marca), a różnica w cenie wynosi 120zł na korzyść kupującego.

 

Zestaw 1 sprzedany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To się nie opyla, nie ma bata.. za 350 to sprzedasz, heh powyżej 400zł raczej zapomnij : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie opyla, nie ma bata.. za 350 to sprzedasz, heh powyżej 400zł raczej zapomnij : )

Co ty wiesz na temat handlu :-) ? Dostałem już ofertę 140$ na ize.com, ale poniżej 420zł nie opłaca mi się tego puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest moja opinia. Ja piszę za ile ja bym to wziął.. jak byś sprzedawał tego tysiąc sztuk, to możemy dyskutować kto wie co na temat handlu.

Jak mam nówkę za 200 dolarów (czyli tak ok. 600zł w dużym zaokrągleniu) - czystą, na swoim koncie w IPB (bo podejrzewam, że jest tam jakieś Customer Account czy coś), że nawet nie muszę pytać, czy tam da radę to przetransferować na jakieś konto w IPB czy coś, czy Invision Power pozwala odsprzedawać licencje i w ogóle inne pytania do głowy przychodzą, to sorry, ale stówka oszczędności to słabo.

 

Pewnie, że idealnie by było, gdyby Polacy handlowali używanymi rzeczami jak Amerykanie.. że 30-40-50 procent wartości, bo ważne jest, by sprzedać, by się pozbyć, by towar nie tracił na wartości, ale do tego to jeszcze nam daleko, bardzo daleko.. każdy chce na chama wyżyłować na każdym kroku albo zrobić interes życia, odrobinę obcinając od ceny zakupu, dając śmieszny upust, gdy bliżej końca ważności itd.

 

140 dolarów, czyli 4 stówy.. no to tak, jak pisałem - to jest i tak super cena (dla sprzedającego). Bierz, bo nikt logicznie myślący więcej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest moja opinia. Ja piszę za ile ja bym to wziął.. jak byś sprzedawał tego tysiąc sztuk, to możemy dyskutować kto wie co na temat handlu.

Jak mam nówkę za 200 dolarów (czyli tak ok. 600zł w dużym zaokrągleniu) - czystą, na swoim koncie w IPB (bo podejrzewam, że jest tam jakieś Customer Account czy coś), że nawet nie muszę pytać, czy tam da radę to przetransferować na jakieś konto w IPB czy coś, czy Invision Power pozwala odsprzedawać licencje i w ogóle inne pytania do głowy przychodzą, to sorry, ale stówka oszczędności to słabo.

Z tej wypowiedzi wnioskuję, że masz zerowe pojęcie o sprawie, więc po co wypisujesz te bzdury? W przypadku IPS sprzedajesz całe konto klienta i nie ma na nim niczego, co nie mogłoby zostać zmienione (począwszy od danych osobowych, maila, dochodząc do loginu na forum społecznościowym IPS'u).

 

Nie bez powodu napisałem, że licencje są w stanie brand-new. Jedyne co je różni od bezpośredniego zakupu to cena.

 

Pewnie, że idealnie by było, gdyby Polacy handlowali używanymi rzeczami jak Amerykanie.. że 30-40-50 procent wartości, bo ważne jest, by sprzedać, by się pozbyć, by towar nie tracił na wartości, ale do tego to jeszcze nam daleko, bardzo daleko.. każdy chce na chama wyżyłować na każdym kroku albo zrobić interes życia, odrobinę obcinając od ceny zakupu, dając śmieszny upust, gdy bliżej końca ważności itd.

Słowo "używane" jest pojęciem względnym. W moim przypadku odnosi się do zakupu przez inną osobę, a nie sklep.

 

140 dolarów, czyli 4 stówy.. no to tak, jak pisałem - to jest i tak super cena (dla sprzedającego). Bierz, bo nikt logicznie myślący więcej nie da.

Jeżeli swoje myślenie nazywasz logicznym, to wybacz, ale chyba już wiem skąd w Polsce jest tylu idiotów. Jeśli chciałeś mnie sprowokować to szczerze mówiąc udało Ci się, denerwują mnie takie kretyńskie uwagi na poziomie przedszkolaka.

 

W każdym sklepie elektronicznym można spotkać doradców Twojego pokroju, którzy się produkują, choć nie wiedzą o co chodzi (niektórzy chociaż starają się udawać). A później trzeba się dziwić jak wylądujesz z bublem w domu.

 

PS- Najlepiej by było, gdybym te licencje chciał oddać za darmo. Wtedy osoby takie jak Ty robiłyby łaskę, że nie chcę jeszcze dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microo sponsi napisał to co myślał i tyle.

 

Obecnie oszczędza się stówę porównując do zakupu nowej licencji.

 

Tyle samo sie zapłaci jak kupi się wygasła, odnowi i kupi content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microo wielce urażony się poczuł :/ Sponsi wyraził swoje zdanie. Nigdzie Cię nie obrażał od "idiotów", "kretynów przedszkolaków" czy "jesteś zerem bo się nie znasz". No, ale to świadczy tylko o Tobie ;)

Ogólnie - opanuj swój język i temperament na tym forum!

 

Gdyby Polacy handlowali używanymi rzeczami jak Amerykanie.. że 30-40-50 procent wartości, bo ważne jest, by sprzedać, by się pozbyć, by towar nie tracił na wartości, ale do tego to jeszcze nam daleko, bardzo daleko..

Podpisuję się pod tym :/ Polak liczy tylko i wyłącznie na zysk. Nie interesuje go pomoc drugiemu obywatelowi - ważne, aby on się nachapał.

Takie USA, czy GB - mnóstwo wartościowych rzeczy zchodzi tam na ebay za $1/Ł1. Bo ludzie chcą się tego pozbyć z domu, a może komuś się przyda. U nas to jak nie zarobi się na używanym rocznym foteliku dziecięcym do auta 5000zł to ludzie wolą wyrzucić na śmietnik, niż komuś sprzedać za przysłowiowe 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microo sponsi napisał to co myślał i tyle.

 

Obecnie oszczędza się stówę porównując do zakupu nowej licencji.

 

Tyle samo sie zapłaci jak kupi się wygasła, odnowi i kupi content.

Dlatego napisałem, że czekam na propozycje cenowe. Czy nie ;) ?

 

 

Microo wielce urażony się poczuł :/ Sponsi wyraził swoje zdanie. Nigdzie Cię nie obrażał od "idiotów", "kretynów przedszkolaków" czy "jesteś zerem bo się nie znasz". No, ale to świadczy tylko o Tobie :D

Ogólnie - opanuj swój język i temperament na tym forum!

A czy ja go obrażałem? Widzę, że jesteś kolejną osobą z dość popularnym problemem braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Jestem po prostu wyczulony na wypowiedzi osób niezorientowanych w temacie.

420zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×