Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hoole

Ceny za reklamę w serwisie xD

Polecane posty

Witam, mam krótkie pytanie dotyczące cen za reklamę w serwisie.

 

 

Serwis który posiadam dziennie notuje według GA 10.000 / 15.000uu, generujących około 130.000 odsłon na dobę.

Strona nie jest przeładowana reklamami, wspólny CTR klikalności jest na poziomie 4 do 8% zależnie od treści reklam.

 

Według GA user na stronie spędza średnio 6min, współczynnik odrzuceń to około 0.21%.

 

Piszę o tym, bo zupełnie nie znam się na reklamie, a często zgłaszają się indywidualni klienci, chcący umieścić banner na tydzień lub miesiąc.

 

Ja mam problem ile za taką reklamę zawołać, i tak za banner 468x60px, na stronie głównej biorę 150zł miesiąc. Billboard około 200zł, mało? Może jest tu ktoś kto zna się na reklamie, ile można zawołać za reklamę na Głównej, ile za banner w całym serwisie? Ile w miejscu najskuteczniejszym, nie koniecznie największym...

 

Jakie są ceny za mailing za każde (1000) userów w wieku 17-40l.

 

Dodam iż nie mówimy tutaj o forum, stronie xxx czy serwisie Warezowym.

Unikam współpracy z agencjami reklamy, wyjątkiem jest Adkontekst. Nie mam pojęcia jak dogadują się takie agencje, jeśli klient upatrzy sobie konkretny serwis.

 

Panowie, dajcie jakiś szybki kurs negocjacji, i przykładów cen za reklamę laugh.gifcool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Podaj adres strony albo bardzo dokładnie tematykę to wtedy coś doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na 15 tys uników / dziennie to baaaardzo mało bierzesz ;) (oczywiście dużo też zależy od tematyki strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×