Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrBAD

Domena .info - gdzie?

Polecane posty

Witam. Dotychczas korzystałem wyłącznie z domen z końcówką .pl - te zamawiałem w MasterNET.pl.

Teraz potrzebuję domeny .info (ta, z końcówką .pl jest już zajęta).

Gdzie dostanę najtańszą domenę .info po podsumowaniu ceny przedłużenia na kolejny rok?

 

Co to znaczy, że w jakiejś firmie "Transfer" kosztuje 25zł? To jest przeniesienie domeny na innego właściciela? Tego nie trzeba opłacać corocznie bez potrzeby?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ilości hurtowych to tylko www.godaddy.com :) A dla pojedynczych domen mogę polecić OVH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dotychczas korzystałem wyłącznie z domen z końcówką .pl - te zamawiałem w MasterNET.pl.

Teraz potrzebuję domeny .info (ta, z końcówką .pl jest już zajęta).

Gdzie dostanę najtańszą domenę .info po podsumowaniu ceny przedłużenia na kolejny rok?

 

Co to znaczy, że w jakiejś firmie "Transfer" kosztuje 25zł? To jest przeniesienie domeny na innego właściciela? Tego nie trzeba opłacać corocznie bez potrzeby?

 

Pozdrawiam

 

u nas domena .info:

  • rejestracja - 24 zł netto
  • przedłużenie - 35 zł netto
  • transfer - 35 zł netto

Za transfer domeny .info musisz zapłacić, ale jednocześnie domena odnowiona o kolejny rok.

 

Polecam pozostać w MasterNet zawsze to wygodniej mieć 'wszystko' w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może godaddy to nie, bo tam jakieś jaja raz na pół roku czy rok się dzieją, ale już maddogdomains.com są spoko, to ich partner/reseller jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×