Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CheckSoon

Dziwny problem z podpięciem domeny

Polecane posty

Witam.

 

Szkielet:

 

Mam prywatnie wykupiony hosting na OVH, oraz domenę na home.pl.

 

 

 

 

Sprawa wygląda tak, hosting jest jakoś tak dziwnie skonfigurowany, że abym mógł dodać domenę do panelu (cPanel Pro  1.0 (RC1)),

 

musi ona zostać wydelegowana na serwery hostingu, co jest odwrotne do sytuacji, z jakimi do tej pory się spotykałem.

 

Niestety tu się zaczyna problem gdyż:

 

home.pl nie ma takiej obsługi domeny, żebym mógł zmienić delegacje do nieskonfigurowanego hostingu pod domenę,

 

a administrator mojego hostingu niestety nie odpisuje na maile więc nie ma opcji zmiany konfiguracji serwera.

 

 

 

O to komunikat z panelu przy próbie dodania domeny nie wydelegowanej pod serwer:

 

Error from park wrapper: Using nameservers with the following IPs: 91.204.163.167,91.204.163.166

 

Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server.

 

Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns

 

and make the proper A entries on that remote nameserver.

 

 

 

 

Co mam w takiej sytuacji robić?

 

Rozważałem opcję transferu domeny do az.pl gdzie jest opcja wydelegowania domeny do nie skonfigurowanego serwera, lecz będzie to odpłatne gdyż domena była zarejestrowana na promocji FreeWolne Domeny a to zupełnie odpada.

 

 

 

 

Co czynić? - Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×