Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
carax7

[dedykowany/vps] w centrum Atman

Polecane posty

Witam !

 

Poszukuję serwera VPS zlokalizowanego w centrum Atman'a w W-wie.

- serwer musi pracować pod Windows

- pozostałe parametry min. 1 GB RAM

- 10 GB przestrzeni dyskowej

- transfer raczej niewielki (wiem że to enigmatyczne określenie:) )

 

Ewentualnie - w grę wchodzić może serwer dedykowany, również zlokalizowany j.w. z systemem Windows

Oczywiście wiem, że mogę skolokować własny serwer w Atmanie - szukam jednak początkowo VPSa z racji kosztów (chęć przetestowania rozwiązania), również serwery dzierżawione przez Atman'a odpadają ze względu na wysokie ceny.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie ofert firm hostingowych.

 

Pozdrawiam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unixstorm.org oferuje vpsy a ATManie , jednak nie jestem pewien czy oferuja tez windowsy , polecam zapoznac sie z ich oferta

 

http://www.unixstorm...erwery_VPS.html

unixstrom też bym chętnie polecił, ale niestety mają tylko Linux/FreeBSD

a tak z ciekawości. Dlaczego koniecznie musi być to atman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unixstrom też bym chętnie polecił, ale niestety mają tylko Linux/FreeBSD

a tak z ciekawości. Dlaczego koniecznie musi być to atman?

 

Zgadza się unixstorm niestety nie oferuje Windows.

A Atman dlatego, że oprogramowanie odwołuje się do innych serwerów tam kolokowanych i chcę wykluczyć elementy pośredniczące ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam ale niczego nie znajduję, szczególnie że z Windows..., jak na coś trafię to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam ale niczego nie znajduję, szczególnie że z Windows..., jak na coś trafię to dam znać

 

Napisz do właściciela unixstrom może załatwi ci lickę za dodatkową cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do właściciela unixstrom może załatwi ci lickę za dodatkową cenę :)

ale ja nie jestem autorem tematu. Szukam czegoś dla autora tematu :). O ile z linux nie było by problemu to z windows niczego nie kojarzę w atmanie, jaki i nie mogę znaleźć :). Co do tej "licki" to obawiam się, że może być trochę za dużo zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie jestem autorem tematu. Szukam czegoś dla autora tematu :). O ile z linux nie było by problemu to z windows niczego nie kojarzę w atmanie, jaki i nie mogę znaleźć :). Co do tej "licki" to obawiam się, że może być trochę za dużo zachodu.

 

 

Dzięki za pomoc :)

Nie bardzo wiem co znaczy "licka" ? :)

Dla mnie najprościej byłoby właśnie skorzystać z VPS'a jakiejś firmy umieszczonego w Atmanie ... to pozwoliłoby sprawdzić czy rozwiązanie ma sens ... niestety jak już pisałem soft działa tylko pod Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licka = Licencja na oprogramowanie Windows.

 

 

Aaa .... :)

"Licek" na Windows mam wolnych kilka własnych ...ale pewnie nie bardzo tu miały by zastosowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze http://www.megiteam....rta/serwery-vps (Serwery w Polsce (kolokacja w Centrum Danych ATMAN)) , tylko pewnie nie oferuja windowsow , chociaz mozna zapytac ,a noz zrobia wyjatek :)

też o nich pomyślałem w pierwszej kolejności. Ale jeżeli firma dotąd nie oferowała VPS' ów na windows, to raczej bym nie liczył na to, że dla jednego klienta, będą stawiać całe środowisko ..., chyba, że kupi się w takiej firmie dedyka.

 

Aaa .... :)

"Licek" na Windows mam wolnych kilka własnych ...ale pewnie nie bardzo tu miały by zastosowanie :)

użyłem określenia poprzednika, dlatego dałem cudzysłów. Co do twojego pytanie, to niestety, ale nie ma takiej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pochwal się później w temacie, czy znalazłeś coś sensownego, może innym się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie myślę, że i dla megiteam i unix nie byłoby jakimś dużym problemem sklepania xena i windy, a już o dedyku nie wspomnę.

Może warto zapytać ? Musisz się jednak liczyć z tym, że nie będzie to kosztować pięć dyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×