Skocz do zawartości
guziec

Chat On-line

Polecane posty

Szukam jakiegoś oprogramowania do zainstalowania na stronie buttona, po kliknięciu którego klient będzie mógł poczatować z helpdeskiem czy jakimś człowiekiem z pomocy który akurat bedzie dostepny.

 

Zazwyczaj nazywa się taka opcja "Porozmawiaj z konsultantem". Najlepiej jakby to śmiagało z serwerem jabbera, bo taki już mam skonfigurowany, zewnętrzne serwery w innych firmach typu gadu-gadu czy podobne odpadają - ma to być bezpieczne i w miarę możliwości nie wyłazić poza zaintersowane osoby. Najlepiej jakby było open source, żeby można było w razie czego coś przerobić albo dorobić pod swoje potrzeby. Ktoś zna takie rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

patrzałeś na http://mibew.org/ > ktoś polecał w jakimś wątku.

Wygląda nieźle, chociaż chyba nie integruje się z jabberem. Ale wypróbuję, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W widget GG? O tyle fajny, że nie trzeba jakiegos specjalnego oprogramowania miec na kopie u siebie (gg zwykle i tak wlaczone) a i klient nie musi nic instalowac (tzn. nie musi posiadac gg zeby napisac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Livezilla, testowaliśmy u nas już kilka komercyjnych programów, ale to oprogramowanie przebija jak narazie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W widget GG? O tyle fajny, że nie trzeba jakiegos specjalnego oprogramowania miec na kopie u siebie (gg zwykle i tak wlaczone) a i klient nie musi nic instalowac (tzn. nie musi posiadac gg zeby napisac).

 

No właśnie coś takiego by mi odpowiadało, tylko nie przez gg, a przez jabbera. Gadu-gadu wiadomo jak działa (czasami wcale), a serwer jabbera mam u siebie. Niekoniecznie chcę się dzielić treścią rozmowy z większą ilością osób niż to konieczne.

 

livezilla ?

Fajny, tylko mały problem - clent tylko pod MS Windows, a ja używam linuksa. Zapomniałem dodać że nie mam Windows - sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mibew jest w porządku - sam używami póki co żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod linuxa masz PHPLIVE, niestety nie darmowy ale całkiem niezły.

Mają mały programik do chata pod windę, mi odpalił na wine bez problemu w Ubuntu.

Możesz także korzystać z przeglądarki www.

http://www.phplivesupport.com/

 

wg. mnie do dupy :)

mam lickę i nie jestem zadowolony z tego, ale bedzie chyba w tym roku nowa wersja ma być przełomowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

"Fajny, tylko mały problem - clent tylko pod MS Windows, a ja używam linuksa. Zapomniałem dodać że nie mam Windows - sorry."

Próbowałeś wine albo samby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie do dupy :)

mam lickę i nie jestem zadowolony z tego, ale bedzie chyba w tym roku nowa wersja ma być przełomowa :)

 

Masz rację, nie jest to szczyt marzeń, ale możesz administrować przez www, nawet w Mac :)

Ja zapłaciłem za licencję i tak szczerze żałuję, nie wiem czy się skuszę na tą nową. A program został mi polecony, więc nie ma to jak samodzielna próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, nie jest to szczyt marzeń, ale możesz administrować przez www, nawet w Mac :)

Ja zapłaciłem za licencję i tak szczerze żałuję, nie wiem czy się skuszę na tą nową. A program został mi polecony, więc nie ma to jak samodzielna próba.

 

 

Dokładnie dokładnie... może ktoś zechce kupić tego licke? heh dodam plik językowe PL :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma już możliwości edycji, ale coś może ciekawego znalazłem :)

 

http://livehelp.stardevelop.com/

 

lub też:

http://www.activecampaign.com/live-chat/

 

na licensepal.com jest licka taniej.. gdzieś ostatnio czytałem, że łatwo go zintegrować z whmcs'em lub też może mi coś się myli bo teraz takowej informacji nie mogę znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×