Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rocho87

[dedykowane/VPS] Do utrzymania kilkunastu małych stron

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję jakiegoś niedrogiego, ale w miarę dobrego rozwiązania (póki co do 100zł za m-c).

Interesuje mnie VPS do utrzymania na nim kilkunastu małych stron (max 1000 uników co miesiąc) opartych o prosty skrypt wymagających oczywiście bazy danych MySQL.

 

Inne wymagania:

- firma polska

- dobre wsparcie techniczne

- jakiś panel typu DA lub coś podobnego, VPS już skonfigurowany, gdyż moja obecna wiedza, nie pozwala mi z poziomu konsoli pozwolić sobie na samodzielne administrowanie i uruchamianie wszystkich usług (po prostu nie potrafię)

- brak limitu transferu

- brak ograniczeń w ilości domen/subdomen

- mile widziane (ale nie konieczne) - automatyczny backup co jakiś czas.

 

Serdecznie z góry dziękuję za informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 100zł nie znajdziesz serwera z administracją i nielimitowanym transferem. Nasuwa mi się jedno pytanie, dlaczego VPS skoro masz zaledwie 1k uu miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Za tą cenę masz bardzo dobry hosting współdzielony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie koniecznie musi być PL zobacz vipower.pl - mają fajne pakiety i administracja od 30 zł

z tym nielimitowanym trafficiem myślę że "pojechałeś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok już spieszę z wyjaśnieniami. 1000 uników na każdej stronie czyli przy założeniu 20 stron jest to 20 000 uników - nie sprecyzowałem moje uchybienie.

 

Transfer nielimitowany tzn taki, który w zupełności na to wystarczy czyli powiedzmy na poziomie 100-150gb/m-c.

 

Cena do 100zł / m-c razem z licencją na DA lub Cpanel. Może być root, skonfigrowany, ważne aby miał zainstalowany jakiś panel typu DA.

 

Dlaczego VPS - na maszynach współdzielonych różnie bywa i często są tam ograniczenia wykorzystania % zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mam, ale tak jak założyłem wątek interesuje mnie VPS ewentualnie resseller w przystępnej cenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×