Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.mzone.uk

Z: unixstrom padł

Polecane posty

My także mieliśmy pad w tym miesiącu, po "czkawce" nasz nowy serwer padł na jakąś chyba godzinkę.

Żaden z naszych klientów nie dzwonił z pretensjami, a przecież mogli. Zadzwonił chyba jeden czy dwóch klientów z informacją, że serwer nie działa (bez żadnych pretensji, co było naprawdę miłe). My w tym czasie już wiedzieliśmy o tym i byliśmy w trakcie naprawy.

 

Wiesz to zależy od człowieka. Jednak przykro jest czasem jeśli administratorzy się starają, a ktoś da negatywną opinie o firmie tylko z powodu jednego padu.

 

Jak to mówią: Co kraj to obyczaj ... :)

 

Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Żaden z naszych klientów nie dzwonił z pretensjami, a przecież mogli.

 

...

Jak to mówią: Co kraj to obyczaj ... :)

 

 

Wiesz, ja się dziwie że wogóle ktoś do Was dzwoni na zagraniczny numer telefonu - to chyba odstrasza bardziej niż j 0700 :)

 

Skoro działacie w PL to może lepiej skorzystać z telefoni internetowej niż podawać stacjonarny zagraniczny i potem się cieszyć że nikt nie dzwoni :) :)

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami dzwonią i to z komórki, lepiej pozostaniemy na telefonach w UK. Pewnie by dzwonili znacznie częściej. :)

 

No i mamy chat, za darmo. Więc chyba nie warto płacić za numer w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
No i mamy chat, za darmo. Więc chyba nie warto płacić za numer w PL.

1zł kosztuje numer/mc VoIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam zatrudnić miłą panią do odbierania telefonu, Wy to nie życzycie za dobrze MZone Group, tak tak konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam zatrudnić miłą panią do odbierania telefonu, Wy to nie życzycie za dobrze MZone Group, tak tak konkurencja :)

 

No cóż takie są standardy. Łatwiejszy kontakt = więcej klientów, więc raczej nikt Ci źle nie życzy.

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam na klientów, dodatkowa linia telefoniczna z PL niczego nie zmieni.

Wprowadzi tylko dodatkowe koszty do firmy, a to może się wiazać ze zmianą naszego cennika.

Nie widzę żadnej potrzeby wprowadzania takiego telefonu, gdzie mamy Helpdesk ze średnią odpowiedzią na zgłoszenie 15 minut, czy chat z konsultantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Po co te złośliwości?

Jak czytałem posty Pana Tomasza i pana to odebrałem to jako luźną dyskusje która jest żartem.

 

To pan zaczął o pani przy telefonie i po co się teraz bulwersować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogóle te temat nie miał na celu pokazywać w złym świetle firmę unixstorm sądziłem że administratorzy siedzący w domu przeglądając te forum hobbistycznie o tej godzinie , szybciej przeczytają tutaj tą niż służbowe maile. Szkoda tylko że nikt nie zauważył wcześniejszych moich pozytywnych wypowiedzi na temat tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×