Skocz do zawartości

Polecane posty

 w jednym temacie na forum przeczytalem, ze hostcenter.pl to ten sam właściciel co ewave.pl i netaz.pl czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Napisz może w osobnym temacie czego szukasz, podaj parametry i cenę to reszta forumowiczów Ci doradzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty te firmy wynajdujesz? :D

 

Już nie krzak ale nadal zbyt tanio.

Termin zbyt tanio nie istnieje dla przecietnego prywarnego klienta :D

 

 

 

 

Termin zbyt tanio nie istnieje dla przecietnego prywarnego konsumenta :D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto tworzył stronę i czy używał przy tym okularów przeciwsłonecznych, bo faktycznie ten żółty na białym razi.

Nie ma co strona zrobiona pr0, menu się rozjeżdza no i te darmowe statystyki. Już nie wspomne o grafice, gdzie babka odbiera telefon, a żadnej infolinii nie podali na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do hostcenter.pl - kilka dni temy z ciekawości zakupiłem najtańszy serwer. Płatność zrealizowałem. Do tej pory bez odpowiedzi.

 

Więc jest to krzak ;)

 

Zastanawiam się czy podać na tym forum dane osobowe z numerem konta na jaki zrobiłem przelew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to są dane osoby prowadzącej działalność gospodarczą/firmy to możesz to zrobić, w innym przypadku raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do HOSTCENTER to dla dociekliwych jest śmiesznie w ofercie...

 

 

Pojemność: 1,024MB czyli jeden megabajt i dwadzieścia cztery tysięczne?

A transfer to już w GB liczą a nie w MB ;) Jak by nie mogli od razu wszystkiego w GB napisać :o

 

 

Ale to już takie tam :P

 

 

 

Ciekawe czy wystawiają faktury VAT dla firm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krzaczek z allegro, teraz zimno to krzaki nie powinny rosnąć  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czy ja wiem... Święta, ferie to nie krzaczki ale choinki rosną ;) Tylko lampki zawiesić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy wystawiają faktury VAT dla firm

 

Pewnie wystawiają skoro pisze to w ich regulaminie , ale na co to nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak może dla firmy jak nie ma żadnych danych, a regulamin może skopiowany  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Serwery podlaczane sa do

bardzo szybkiego lacza i ich kolokacja jest w polsce.W hostcenter laczymy

najtanszy hosting i najbardziej profesionalna obsluge.

 

Ludzie trochę ortografi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×