Skocz do zawartości

Polecane posty

Przy ustawianiu (DA) w planie limitu transferu ta wartosc jest na miesiac czy ogolna przez czas jaki konto bedzie istnialo ? Jezeli ta druga opcja to mozna rozwiazac to w prosty sposob aby bylo miesiecznoa wartoscia? i czy mozna zrobic cos w samym da aby zakladac konto na czas okreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawianiu (DA) w planie limitu transferu ta wartosc jest na miesiac czy ogolna przez czas jaki konto bedzie istnialo ? Jezeli ta druga opcja to mozna rozwiazac to w prosty sposob aby bylo miesiecznoa wartoscia? i czy mozna zrobic cos w samym da aby zakladac konto na czas okreslony.

Generalnie pokazuje miesięczny limit.Ale to też chyba zależy od firmy, może być rocznie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pokazuje miesięczny limit.Ale to też chyba zależy od firmy, może być rocznie np.

chodzi o to ze sprzedalem kilka kont na allegro i interesuje mnie jak to jest "rozliczane" jezeli ktos kupil konto o okreslonych parametrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer, który przydzielisz komuś jest restartowany każdego pierwszego dnia miesiąca.

 

Dziekuje.. o to wlasnie mi chodzilo:) a jest jakis sposob na okreslenie waznosci konta w DA pomijajac zewneczne "skrypt" do prowadzenia hostingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jakis sposob na okreslenie waznosci konta w DA pomijajac zewneczne "skrypt" do prowadzenia hostingu ?

DA nie ma takiej opcji. Jedynie jakiś skrypcik i poprzez API kasować/zawieszać konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA nie ma takiej opcji. Jedynie jakiś skrypcik i poprzez API kasować/zawieszać konto.

O tym wiem ze sam w sobie nie ma tylko chodzi o to ze ma mozliwosc dogrywania pluginow i czy idzie zrobic tak aby to bylo zarzadzane w DA np. przy zakladaniu konta aby bylo przy wyborze planu rowniez pole do wpisania daty waznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. DA obsługuje pluginy i możesz sobie samemu taki plugin napisać jeśli potrafisz :D

ok dziekuje. mozna zamknac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze sprzedalem kilka kont na allegro i interesuje mnie jak to jest "rozliczane" jezeli ktos kupil konto o okreslonych parametrach

 

[ot]

podlewajcie krzaka

[/ot]

 

 

Zastanów się trochę pisząc publicznie, że nie płacisz podatku i działasz nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×