Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.mzone.uk

Z: [opinie] logout.pl

Polecane posty

Ja: Witam pisałem do pana maila w sprawie błędu w konfiguracji serwera. Można zaddosić wam serwer z łącza 512kbitów. Opisałem w mailu jak to załatać.

Pan: No ale my tego nie traktujemy jako błąd.

Ja: Ok rozumiem, liczyłem na jakąś współprace np vpsik za darmo albo taniej.

 

Czy mam to rozumieć, że wyszukujesz błędy konfiguracyjne w firmach hostingowych, aby otrzymać darmowy produkt?

 

A jak idziesz ulicą, widzisz zbitą szybę w sklepie, też idziesz do właściciela po darmowy chleb? W końcu zauważyłeś wybita szybę i dzięki Tobie nikt nic nie ukradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Czy mam to rozumieć, że wyszukujesz błędy konfiguracyjne w firmach hostingowych, aby otrzymać darmowy produkt?

 

A jak idziesz ulicą, widzisz zbitą szybę w sklepie, też idziesz do właściciela po darmowy chleb? W końcu zauważyłeś wybita szybę i dzięki Tobie nikt nic nie ukradł.

 

Już napisałem, że źle zrobiłem i się do tego przyznałem ale oczywiście to nic nie dało bo niektórzy nie umieją nadal czytać.

 

Tak btw proszę się rozejrzeć ile kosztuje przeprowadzenie audytu skryptów/serwerów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem, że źle zrobiłem i się do tego przyznałem ale oczywiście to nic nie dało bo niektórzy nie umieją nadal czytać.

 

Tak btw proszę się rozejrzeć ile kosztuje przeprowadzenie audytu skryptów/serwerów ;]

 

Nie doczytałem, ale sam fakt zawsze pozostawia rysę. Ta rysa długo nie schodzi.

Audyt skryptów robią profesjonalne firmy, te firmy płaca podatki za swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak btw proszę się rozejrzeć ile kosztuje przeprowadzenie audytu skryptów/serwerów ;]

Jaki audyt ? Jeden atak w google znalazłeś i w sumie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×