Skocz do zawartości
evolucja

[wirtualny] coś na prywatny użytek

Polecane posty

Moim zdaniem Ionic byłby odpowiedniejszy, ale nie znam ich supportu, panelu itp.

Support bardzo dobry. Odpowiedź trwa maksymalnie do 3h.

(nie wiem jak w godzinach nocnych ;))

Osobiście korzystam z Ionic.pl i mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mamy problem.. gdy byłem już prawie pewien co do vipower.pl znalazłem problem. A mianowicie, nie ma możliwości podpięcia dwóch różnych domen pod ten sam katalog. Rozmowa w ticketach nie pomogła- nie mogą nic zrobić. I to dotyczy chyba wszystkich hostingów z directadminem.

 

Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mamy problem.. gdy byłem już prawie pewien co do vipower.pl znalazłem problem. A mianowicie, nie ma możliwości podpięcia dwóch różnych domen pod ten sam katalog. Rozmowa w ticketach nie pomogła- nie mogą nic zrobić. I to dotyczy chyba wszystkich hostingów z directadminem.

 

Co robić?

 

 

 

 

Wybrać hosting z cPanel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mamy problem.. gdy byłem już prawie pewien co do vipower.pl znalazłem problem. A mianowicie, nie ma możliwości podpięcia dwóch różnych domen pod ten sam katalog. Rozmowa w ticketach nie pomogła- nie mogą nic zrobić. I to dotyczy chyba wszystkich hostingów z directadminem.

 

Co robić?

 

Pewnie, że się da na hostingu z DirectAdmin zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie mam doświadczenia z Direct Admin, od lat używamy cPanel ale przyznam rację Hekko.

Wątpię aby była jakaś blokada w Direct Admin na domeny.

W cPanel napewno jest ta opcja, i nie ma z tym zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony administracji - chociażby przez stworzenie symlinka z jakiejś domeny do odpowiedniego katalogu. Podobnie działa DOMAIN POINTER (CMD_DOMAIN_POINTER) w Directadminie

 

//hekko szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×