Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolex

[wirtualny/VPS]Dobry Server z UK

Polecane posty

Poszukuje serwera zagranicznego całkowicie w UK z możliwością zapłacenia £. Max cena 100 £/year.

 

Ważne, żeby miał sporą pojemność dysku i spory miesięczny transfer. Niekoniecznie musi być z UK, lecz ważne jest, żebym mógł od razu zapłacić w £.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spora pojemność oraz spory transfer, niestety jest mówiąc delikatnie mało konkretny, fajnie, że podajesz cenę jaka Ciebie interesuje za rok, ale również będzie miło jeśli podasz jaki transfer oraz pojemnośc wchodzi w grę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy, dlaczego ktoś usuwa ofertę, gdzie była zaproponowana przez kogoś nasza firma. Boss czy to znowu Ty?

 

Czy to ma oznaczać monopol na niektóre firmy na forum, a MZone Group jest BE? Może któryś z moderatorów wyjaśni mi dlaczego jest taka zabawa na forum? Coś tu jest chyba nie Fair!

 

Do autora postu.

Posiadamy płatności w UK na nasze konto firmowe w £, jeśli to Ciebie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post, w którym wspomniałem o mZone i GłowaNET też zniknął. W którym miejscu złamałem regulamin? ^_^ To wolne forum, czy panuje tutaj jakaś cenzura, przepraszam?

 

Na przyszłość, jeśli to konieczne, wolałbym żeby ktoś edytował mojego posta i zakazaną treść zastępował sympatycznym [bIIIIIP]. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia znowu ja ^_^ Leciałem przyznam się bez bicia 10 raportów i nie wczytywałem się zbytnio w treść.

 

Jestem ciekaw kto taki mądry, raportuje normalne posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii nie są normalne, na pierwszy rzut oka ktoś szuka firmy zagranicznej ... a mało jest jeszcze "polskich" firm w rozumieniu, że zarejestrowana za granicą a prowadzona przez Polaków :)

 

Muszę sobie na marginesie zapisać "NIE KASOWAĆ MZONE" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii nie są normalne, na pierwszy rzut oka ktoś szuka firmy zagranicznej ... a mało jest jeszcze "polskich" firm w rozumieniu, że zarejestrowana za granicą a prowadzona przez Polaków :)

 

Muszę sobie na marginesie zapisać "NIE KASOWAĆ MZONE" ^_^

 

No dobra decyzja, może jeszcze wyróżniać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak w Anglii i płatność w fulach, to polecić mogę http://webhost.uk.net (VPSy i dedyki pod http://www.webhosting.uk.net/ ).

VPSa za 100 fuli rocznie tam nie dostaniesz (najtańszy kosztuje £39 miesięcznie - oni nie bawią się w rozwiązania budżetowe, mają tylko w pełni zarządzane VPSy z cPanel/Plesk w pakiecie). Ale shareda spokojnie dostaniesz, 15GB miejsca i 150GB miesięcznego transferu będziesz miał za £54.99 rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×