Skocz do zawartości
N3MEZI5

kupiona domena a darmowy hosting

Polecane posty

Witam wykupiłem domenę i zastanawiam się czy jest możliwość postawienia strony na darmowym serwerze ( xxxx.pl bez jakiś cba i innych ). Czy coś takiego jest możliwe. Dokładniej chodzi mi o forum phpbb3. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby darmowe hostingi oferowały podpięcie domen. Ale moge się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Oferują, i to sporo z nich ;)

Polecam 000webhost na takie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferują, i to sporo z nich smile.gif

Polecam 000webhost na takie potrzeby.

 

 

dobry hosting poleciłeś, ale jest w nim mały haczyk, znajomy założył sobie tam konto i powiedział mi, że po założeniu konta darmowego i wyczerpaniu czasu testowego ( nie pamiętam jaki to był okres) jak się nie wykupi konta płatnego to zablokują konto. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

dobry hosting poleciłeś, ale jest w nim mały haczyk, znajomy założył sobie tam konto i powiedział mi, że po założeniu konta darmowego i wyczerpaniu czasu testowego ( nie pamiętam jaki to był okres) jak się nie wykupi konta płatnego to zablokują konto. smile.gif

 

Ja tam miałem konto z rok... Zablokowali dopiero wtedy, gdy przez jakiś czas nic tam nie trzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polcecam byethost.com. możliwośc podpinania domen, subdomeny, rekordy mx, spory transfer miesięczny. dużo jak na darmowy hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byethost.com naprawdę robi wrażenie :)) w polsce o takim można tylko pomarzyć hehe no chyba ze płatny :)a jak ze stabilnością ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jak byś mi mógł pomóc bo jakoś niemogę dodać mojej domeny nie bardzo wiem jak motam się trochę ;// nie mogę znaleźć dns i takie tam kiepsko z ang ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×