Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
realista71

Serwer pod serwis z filmami online

Polecane posty

Witam!! Posiadam serwis z filmami online i od jakiegoś czasu potrzebuje nowego hostingu. Główny problem to że nie mogę przez serwer zrobić kopi zapasowej joomlapackiem bo serwer ma limit 128MB więc postanowiłem poszukać nowego hostingu który ma większy limit. Na razie strona generuje ruch 50GB miesięcznie i zajmuje około 3GB miejsca na dysku ale to z pewnością transfer jak i zajęte miejsce się zwiększy.Unikalnych użytkowników na dzień to około 4tys Szukam czegoś w okolicy 250 zł rocznie. Rozglądałem się ale jest tego tak dużo że nie wiem który będzie najlepszy w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że chodzi o filmy hostowane przez serwisy typu megavideo, więc z tym raczej nie ma kłopotu.

 

Ale i tak chyba lepiej pomyśleć o jakimś VPSie, i to najlepiej w jakimś Luksemburgu czy podobnie liberalnym kraju, ze względu na częste problemy z legalnością tego typu serwisów. Tyle, że wtedy kwota 250 zł rocznie jest zdecydowanie zbyt niska. Dziwi mnie tylko, że serwis nie jest w stanie przy takiej liczbie odwiedzin zarobić więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://altushost.com - porządna firma, a do tego nie przyczepią się do zawartości strony. Mają zwykłe sharedy, VPSy i dedyki, więc możesz zacząć skromnie i się z czasem rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarabia więcej w jeden miesiąc tylko tak napisałem dla przykładu. Czy znacie jakieś sprawdzone zagraniczne serwery?

Więc podaj swój maksymalny budżet. Jedno jest pewne, przy obecnym ruchu jak władujesz się w kolejny shared za miesiąc / dwa czekają Cię kolejne przenosiny. Zacznij myśleć o VPS managed.

 

http://altushost.com - porządna firma, a do tego nie przyczepią się do zawartości strony. Mają zwykłe sharedy, VPSy i dedyki, więc możesz zacząć skromnie i się z czasem rozwijać.

Przy obecnych cenach trochę bez sensu jest pakować się w USA jak za podobne pieniądze można już mieć to samo w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc podaj swój maksymalny budżet. Jedno jest pewne, przy obecnym ruchu jak władujesz się w kolejny shared za miesiąc / dwa czekają Cię kolejne przenosiny. Zacznij myśleć o VPS managed.

 

 

Przy obecnych cenach trochę bez sensu jest pakować się w USA jak za podobne pieniądze można już mieć to samo w UE.

 

Proszę podaj jakieś firmy, które jak napisał kolega wyżej nie będą się czepiały treści strony. Chcę na serwer jakoś za dużo nie wydać, gdyż planuję wykupienie reklamy. Jeszcze jedno- na administracji serwerem to ja się kompletnie nie znam. Serwer nie musi być jakiś niesamowity, ważne żeby spełniał moje wcześniejsze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę podaj jakieś firmy, które jak napisał kolega wyżej nie będą się czepiały treści strony. Chcę na serwer jakoś za dużo nie wydać, gdyż planuję wykupienie reklamy. Jeszcze jedno- na administracji serwerem to ja się kompletnie nie znam. Serwer nie musi być jakiś niesamowity, ważne żeby spełniał moje wcześniejsze wymagania.

"Czepianie" się treści występuje głównie na hostingach shared, jak masz VPSa to Ty jako właściciel odpowiadasz za treści więc obojętnie czy to PL/UE itd.

 

Mogę Ci wymienić firmy jak będę znał Twój maksymalny, miesięczny budżet na serwer.

 

BOSS: AltusHost jest w LUKSEMBURGU. http://pl.wikipedia.org/wiki/Luksemburg

 

Więc nie wiem, skąd Ci się te Stany wzięły ^_^

Heh pisali USA to USA tamto to przyjąłem że i DC w USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×