Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hasior102

[wirtualny] jaki serwer pod strone

Polecane posty

Witam. Niedlugo zalożę stronę internetową. Zasada dzialania troche jak demotywatory uzytkownicy dodaja fajne zdjecia itp. Juz projekt jest tylko zastanawiam sie nad serwerem. Wiadomo ze na początku nie bedzie potrzebny jakis super serwer ale pozniej nie chce zeby nie dawal rady. Wiec co mi polecice? zwykly hosting wystarczy czy vps? Najlepiej cos taniego i dobrego. Zeby na początek utrzymalo mysle ze nawet 100 uzytkownikow online. Chce uniknąc sytuacji w której na poczatek wezme slaby serwer a po mieisacu okaze sie ze nie bedzie dawal rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co już teraz tracić kasę na VPS-a skoro nawet nie wiesz, czy serwis odniesie sukces?

Podobnych stron w Polskim necie jest już na prawdę sporo, a popularność zdobyła tylko jedna, pierwsza - demotywatory.pl .

 

Jeśli już, to zainteresuj się hostingiem shared, np w GlowaNET.pl , mam tam swoje stronki, wszystko działa wszystko bez przerw i awarii, możesz testować dowolny pakiet przez 14 dni bez zobowiązań, a pakietów do wyboru jest wiele.

 

Jeśli zauważysz, że użytkowników ciągle przybywa, a shared przymula- wtedy będziesz mógł kupić jakiegoś VPSa , na razie szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję przetestować kilka hostingów głowanet vipserv.org unixstorm.org. W każdym masz bezpłatny okres testowy, a wybierzesz sobie najlepszy. Te firmy cieszą się dobrą opinią, co do reszty to nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedlugo zalożę stronę internetową. Zasada dzialania troche jak demotywatory uzytkownicy dodaja fajne zdjecia itp. Juz projekt jest tylko zastanawiam sie nad serwerem. Wiadomo ze na początku nie bedzie potrzebny jakis super serwer ale pozniej nie chce zeby nie dawal rady. Wiec co mi polecice? zwykly hosting wystarczy czy vps? Najlepiej cos taniego i dobrego. Zeby na początek utrzymalo mysle ze nawet 100 uzytkownikow online. Chce uniknąc sytuacji w której na poczatek wezme slaby serwer a po mieisacu okaze sie ze nie bedzie dawal rady.

 

Większość firm hostingowych oferuje bezpłatny okres testowy, wybierz 2-3 i przetestuj serwery, support (raczej nie licz na polecenie jakies firmy z forum, przeważnie są to koledzy lub ulubieńcy, a to nie oznacza wcale, że taki serwer będzie dla ciebie dobry). To najlepszy sposób na znalezienie dobrego usługodawacy.

Nie bierz VPS, jest to tylko wyrzycanie pieniędzy, jesli Twoja strona nie generuje porządnego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wpadl mi w oko shared hosting na mzone.pl serwer sw2000. Czy ktos moze mi cokolwiek o nim powiedziec? Ma bardzo atrakcyjną cenę jak dla mnie i raczej wystarczające parametry. Mial ktos kontakt z tymi serwerami? Jakies opinie? Aha widzę tu przedstawiciela czy jest mozliwosc przetestowania tego serwera? Bo na stronce nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wpadl mi w oko shared hosting na mzone.pl serwer sw2000. Czy ktos moze mi cokolwiek o nim powiedziec? Ma bardzo atrakcyjną cenę jak dla mnie i raczej wystarczające parametry. Mial ktos kontakt z tymi serwerami? Jakies opinie? Aha widzę tu przedstawiciela czy jest mozliwosc przetestowania tego serwera? Bo na stronce nie moge znalezc

 

Nie jestem przedstawicielem firmy, no ale niech tak zostanie ... ^_^

 

Oczywiście możesz przetestować serwer: http://www.mzhost.co...arehosting.html

Otrzymujesz aż 14 dni bezpłatnego testu.

 

Wybierz pakiet, który jest odpowiedni dla Ciebie. Nasi administratorzy służą pomocą, także przy migracji serrwisów na nasze serwery.

 

Możesz otrzymać -30% wpisując przy zamówieniu hasło: ZIMA2010

 

Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co już teraz tracić kasę na VPS-a skoro nawet nie wiesz, czy serwis odniesie sukces?

Podobnych stron w Polskim necie jest już na prawdę sporo, a popularność zdobyła tylko jedna, pierwsza - demotywatory.pl .

 

Niczym demotywator, zburzyłeś wizję rozwoju serwisu właściciela wątku ^_^

 

Warto VPS z jednego powodu - inwestujesz więcej, wtedy masz motywację by więcej dawać z siebie - wtedy szansa na sukces jest większa, a tak wydasz malo

nie bedziesz miał presji żeby to szybko odrobić i projekt umrze śmiercią naturalną :)

 

 

Brutalne ale chyba prawdziwe

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kup sobie rakietę, ale nie lataj. Może za 20 lat będziesz miał licencję lotnika i wtedy odpalasz swoją rakietę, a przestworza Twoje ...

 

Tylko co będzie jak za 20 lat, te rakiety będą znacznie tańsze i szybsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logout troche racji ma ^_^ ale faktycznie po tych waszych uwagach stwierdzilem ze szkoda pieniędzy na vps. Jesli nic nie wypali to bede mial vps i ine bede z niego korzystał. Narazie motywacja jakas jest zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logout troche racji ma :blink: ale faktycznie po tych waszych uwagach stwierdzilem ze szkoda pieniędzy na vps. Jesli nic nie wypali to bede mial vps i ine bede z niego korzystał. Narazie motywacja jakas jest zobaczymy :D

 

Pamiętaj, że zawsze możesz przeskczyć na VPS. Przetestuj jakąś firmę w okresie testowym i sprawdź obciązenie Twojego serwisu na serwer. Nie baw się VPS`em, gdzie masz jakiś duży serwis, jeśli nie ma praktyki.

VPS możesz sobie wziąć do nauki najtańszego już chyba nawet za 15 złotych miesiecznie, i tam się bawić bez obawy, że coś będzie nie tak. Ale jeszcze tańsza opcja, to jest Linux na Twoim domowym komputerem, w zasadzie masz to samo a za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×