Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie, poszukuję taniego VPS'a głównie pod 1 stronę www + 30 slotowego shoutcasta lub małe vetrillio.

chciałbym odrazu zapłacić tak 170 zł na rok są takie może VPS'y??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jak Ci pozwoli administrator bo masz dostęp do powłoki systemu więc się da.

 

Wojtek123: rootnode.net nie udostępnia vpsów tylko konta shellowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Pytaj N3T5kY - może się z nim dogadasz, bo oferta w glowanet jest dosyć elastyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to by nie zapomnieć dlatego wolę od razu za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy serwery VPS mogą być oczywiście za granicą

Mi tam szybko się ładuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za tanio.. po za tym nie ma sensu "wtapiać" kasy na rok od razu.. 3 miechy to najdłuższy okres, na jaki jest sens w ogóle jakąś usługę (reseller/VPS) brać... a już na pewno nie w tej firmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie może jakieś zagraniczne ?? duży transfer jak dobrze słyszałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem to ale który z tamych polecicie i jak wygląda sprawa z płatnościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tanio.. po za tym nie ma sensu "wtapiać" kasy na rok od razu.. 3 miechy to najdłuższy okres, na jaki jest sens w ogóle jakąś usługę (reseller/VPS) brać... a już na pewno nie w tej firmie..

 

Burst.net to firma z ponad 10 letnią historią, klasyczne amerykańskie podejście, czyli szybkie odpowiedzi na tickety, częste dodawanie gratisów i oferowanie jakś "speciali", restarty "z pocałowaniem ręki" w minute po wysłaniu maila itd.. Nie ma się czego tam obawiać. Opiekuje się jednym serwerem dedykowanym u nich, przez ponad 2 lata działa bez żadnego problemu, z kolei jeśli chodzi o VPS to w ciągu pół roku był jeden całodzienny pad, kiedy to mieli jakieś problemy z maszyną matką. Dane odtworzyli z backupu i dali w dodatku 2 miesiące gratis.. Płatności paypalem lub kartą, do zarządzania VPSami dają VePortal. Znajdź mi coś podobnego w Europie, nawet w 2x wyższej cenie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z hosteurope.de?

 

jakieś 3 miesiące temu była poważna awaria jakieś cześci vpsów na 2-3 'matkach' - downtime około ~4-6 dni (nie pamiętam dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie przelewem - jest to standardowa płatność. ;)

 

Chodziło tutaj bardziej o płatności PayPal itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie tak mnie zastanawia z tym PayPal ile by mnie kosztowało takie cudo VPS PACKAGE #1 w https://www.burst.net/linvps.shtml ???? przelicznik według walut co znalazłem w google.pl to wyszło tak 171 zł i ileś groszy. A wszystko razem a PayPal ile by kosztowało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×