Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hekko.pl

Z: [opinie] hsms.pl

Polecane posty

Nie wyobrażam sobie aby mój klient nie dostał odpowiedzi, nawet w tak błahej sprawie żeby odesłać do strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie aby mój klient nie dostał odpowiedzi, nawet w tak błahej sprawie żeby odesłać do strony.

 

No ja rozumiem, Twoje oburzenie, ale każdy ma swoje standardy,

nie wiem jaki miala Twoja wypowiedź cel oprócz zaśmiecenia wątku i pokazania własnej firmy w dobrym świetle - grunt to porównywać się z słabszymi prawda? :)

 

To jest jego firma, może prowadzić ją jak uznaje za stosowne, po co narzucać komuś własne zdanie i przekonania?

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie aby mój klient nie dostał odpowiedzi, nawet w tak błahej sprawie żeby odesłać do strony.

 

Zgadzam się z @hekko - Panowie informacja zwrotna dla Klienta to podstawa! Moja opinia jest jak najbardziej negatywna, patrząc pod kątem opisanej wyżej sytuacji - a odpowiedź Pana Damiana "Nie dostał Pan odpowiedzi gdyż wszystko o co Pan pyta jest na stronie." oczywiście poniżej 'wszelkich standardów'.

 

Choć 'miło', że w dalszej części postu @DamianM A-H odpowiedział na pytania.

 

Ogólnie mogę zauważyć, że wypowiedzi @DamianM A-H z początku były 'zabawne' (delikatnie określając) to obecnie są coraz dojrzalsze, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie napisze Pan hekko, że oferta hsms to żenada ?

 

Pewnie, że nie bo nigdy tak nie napisałem. EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie wszystkie te opinie nie tylko na ten temat sa zabawne ponieważ każdy z nas ma inne zdanie ile zdań tyle charakterów .Dość dlugo obserwuje opinie na temat różnych firm i jeszcze nie spotkałem się aby jakaś tam firma miała tylko pozytywy. A takie wytykanie sobie błędów to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hosting za sms to użeranie się z małolatami jak przy serwerach gier, chyba trzeba z tego zrezygnować tak jak z serwerów gier bo szkoda nerwów.

 

Wiesz Damianie że miałem twoją firmę do tej pory za dosyć dobrą ale skoro masz mnie i resztę za małolatów z którymi musisz sie uzerać i odpisujesz na te maile na które Ci sie podoba to życze powodzenia i radzę poszukać innego zawodu - bo niedługo to samo usłyszymy o usługach ze strony a-h ( mam tanie sharedy i vps-y to po co mam się starać? )

 

Niezależnie od tego czy masz hosting za 1 czy 100 zl to pamietaj że klient kupił usługe i chce chodź podstawowej pomocy - dzisiaj kupił konto za 1,22 za smsa ale za rok kupi u ciebie pakiet pro Max za 21 zł przelewem - jemu jest dobrze bo mu pomagales i teraz sam dużo wie a ty możesz sie zająć innymi którzy wszystkiego nie wiedzą a od niego masz o wiele większe zyski.

 

Wiem że masz gdzieś te moje pisanie i takiego małolata jak ja co ma hosting za smsa...... ale czasami warto pomyśleć co się pisze i robi.

 

Tyle na offtopie ode mnie.

 

Pozdrawiam.

 

P.s. Nie mam u nich konta za smsa - to był tylko przykład.

Rok temu miałem w a-h konto i wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Copyright © Hsms.pl by Active Hosting 2007 - 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone

 

 

 

Nazwa ACTIVE HOSTING SEBASTIAN MIODEK

 

Data powstania podmiotu * 2008-01-22

Data rozpoczęcia działalności ** 2008-02-01

 

 

 

Oj, nieładnie. Tak się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nieładnie. Tak się nie robi...

 

 

 

Kurcze, nie mam na celu bronić kogoś ale nieładnie to się zrobiło teraz, gdy każdy szuka kija, nagonke sobie robicie czy jak? Mało klientów to szukacie powodu żeby się wyżyć?

Nieładnie to się wtyka nos w nie swoje interesy

 

http://www.unixstorm.org/O_Firmie.html

Firma Unix Storm wywodzi się z istniejącego od 2003 roku, jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów internetowych poświęconych systemowi Linux - www.linuxstorm.org.

Pod koniec roku 2006 oba serwisy zostały rozdzielone, a UnixStorm.org rozpoczęło odrębną działalność związaną z szeroko pojętym hostingiem, utrzymaniem różnego rodzaju usług sieciowych oraz usługami stricte związanymi z systemami Linux i Unix.

 

Regon mówi: http://www.stat.gov.pl/regon/

Data powstania podmiotu *2007-09-21Data rozpoczęcia działalności **2007-10-01

 

Jak widać każdy sobie dodaje wieku :)

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×