Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TerazKrzaki

Video-opinie

Polecane posty

http://www.youtube.c...ex=0&playnext=1

 

( http://www.youtube.com/TerazKrzaki )

 

Pierwszy filmik o krzakach/hostinKach/serwerach itd. Zamierzam zrobic kilka kolejnych w lutym. Na pewno bedzie jeszcze o dHosting i Dust. Jesli sie spodobaja zrobie tez o bardziej egzotycznych firmach i niestandardowych uslugach.

 

Nie wiem czy robic z tego oddzielny temat z video-opiniami/recenzjami czy podczepiac pod konkretne juz istniejace tematy o firmach. Niech zaloga forum zadecyduje :)

 

Bede wdzieczny jesli zamiast pisac mi co zrobilem "zle" dacie mi wskazowki co zrobic "dobrze" w kolejnych odcinkach :)

 

Ps.

A moze tak dodac do forum guziczek dla filmikow? Zeby dodawac je bezposrednio w postach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps.

A moze tak dodac do forum guziczek dla filmikow? Zeby dodawac je bezposrednio w postach?

 

Nigdy w życiu. To jest WHT, a nie playtube :)

 

 

 

 

 

Co do samego pomysłu to jakoś nie do końca mnie on przekonuje, ale co kto lubi. Ja osobiście konkrety wolę mieć wypisane literkami, a nie sfilmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To tak chyba wzorem youtube-graczy z forum PC Lab.. w hostingu chyba to nie przejdzie.. a na pewno nie w TAKIEJ formie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja odgrzeje bo tak mnie naszło :D

 

Masz serwer w home, kupiony tak z jakieś rzeczywistej potrzeby? Bo ja dłuuugo się zastanawiałem i nie mogę dojść do wniosku - skoro ta poczta jest taka niewygodna to dlaczego jej używasz? Ja mimo posiadania kilku serwerów dedykowanych, wole rozwiązanie Google for domains :D.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×