Skocz do zawartości
Mis

Przeniesienie domeny do innej firmy

Polecane posty

Witajcie

 

Wykupiłem domenę w home.pl w wrześniu 2009, chciałbym ją teraz przenieś do GłowaNet i teraz moje pytania.

 

1. Co potrzebuje aby przenieś domenę

2. Ile to może kosztować

3. Jest to wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem domenę w home.pl w wrześniu 2009

W promocji jakiejś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GlowaNET nie jest rejestratorem, więc nie przeniesiesz tam domeny. Możesz jedynie delegować domene na DNSy GlowaNET. 

Jeśli chcesz mieć tańsze przedłużenie to polecam Masternet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W promocji jakiejś ?

 

Płaciłem za nia jakies 1.22 PLNwięc przypuszczam zę w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie przeniesiesz jej bez dodatkowych kosztów. Dopiero jak przedłużysz domene w home na kolejny rok za 120 zł, to będziesz mógł zrobić jej transfer. A jeśli zrobisz to teraz to naliczą Ci odrazu te 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie przeniesiesz jej bez dodatkowych kosztów. Dopiero jak przedłużysz domene w home na kolejny rok za 120 zł, to będziesz mógł zrobić jej transfer. A jeśli zrobisz to teraz to naliczą Ci odrazu te 120 zł

 

Dzięki za informacje, to wole poczekać do końca domeny, potem odczekać 2 tygodnie i ją wykupić gdzieś indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Wykupiłem domenę w home.pl w wrześniu 2009, chciałbym ją teraz przenieś do GłowaNet i teraz moje pytania.

 

1. Co potrzebuje aby przenieś domenę

2. Ile to może kosztować

3. Jest to wykonalne?

 

Witam,

 

1. Do przeniesienia domeny potrzebujesz kody Authinfo. Kod wydaje rejestrator.

2. Jeśli domena nie była rejestrowana w promocji lub posiadasz ją już dłużej niż 1 rok transfer jest darmowy. Jeśli domena jest rejestrowana w promocji, należy zapoznać się z jego regulaminem, tam znajdziesz odpowiedź dotyczącą kosztów przeniesienia domeny rejestrowanej w promocji przed upływem 1 roku.

3. Jak najbardziej jest to wykonalne.

 

Głowanet nie jest partnerem NASK, ale jest rejestratorem domen. Zapewne korzysta z Resellera jak wiele innych firm, choćby polecany przez Miłosza Masternet.

 

Jeśli poczekasz aż domena wygaśnie, prawdopodobnie zostanie przechwycona i jej już nie odzyskasz. W dzisiejszych czasach domeny nie wygasając ot tak...

Jeśli zależy Ci na nazwie, a nie chcesz płacić tak wysokiej opłaty proponuję 2 wyjścia - napisz do Home.pl może obniżą Ci koszt utrzymania domeny lub załóż opcję na domenę.

 

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×