Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nuCode

[witrualny] jaki serwer pod hosting grafiki

Polecane posty

Witam,

Potrzebuje serwera pod konto z grafiką

Obrazków będzie około 1000 , każdy po około 10kb

Wszystkie obrazki będą wyświetlane na różnych stronach około 10 000 razy dziennie (wszystkie razem)

Czyli wychodzi około 10kb x 10000 x 31 dni = około 3 GB miesięcznie transferu

 

Do tego niewielka baza danych

 

Jakie serwery możecie mi zaproponować?

Zależy mi na stosunkowo szybkim łączu aby obrazki mogły się szybko wczytywać oraz stosunkowo dobrej cenie.

 

Pozdrawiam i czekam na pomoc w doborze oraz oferty od właścicieli firm hostingowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą GlowaNET.pl

Za 22zł netto rocznie otrzyma pan pakiet Mini który w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony proponuje pakiet wypisany ponizej:

 

SW2000

 

* Otrzymujesz 2 GB powierzchni z dowolnym podziałem na www, MySQL, PostgreSQL, email itp.

* Otrzymujesz az 30 GB transferu na miesiąc

* Otrzymujesz dostęp do 10 Baz MySQL, Domen itp. (Wszystkie pozostałe opcje limitowane do 10)

* Konto obsługiwane za pomoca napopularniejszego panelu administracyjnego cPanel 11 PL (3 darmowe programy pocztowe do wyboru)

* Możliwość wykonania i zarządzania swoim backup`em

* Przy opłacie na rok możliwość wybrania korzystnej promocji

* link do produktu: http://mzone.pl/sw2000.html

 

Cena standardowa (bez promocji) pakiety SW2000: 39 złotych/rok lub 4.99 złotych/miesiąc

Cena promocyjna (w aktualnej promocji -30%) : 27.30 złotych na rok (ceny brutto) - kod promocyjny: ZIMA2010

 

Gdyby powyszy pakiet był za mały dla Ciebie, z pewnoscią wystarczy pakiet: http://www.mzhost.co.uk/sw4000.html

 

Link do oferowanych promocji: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i czekam na pomoc w doborze oraz oferty od właścicieli firm hostingowych :D

 

www.gex.pl - serwery w polsce, niskie wysycenie lacza, duzy zapas mocy :)

 

Pakiet mini w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@slav123 z ciekawości chciałem zerknąc na ofertę gex.pl i niestety nie znaleziono strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, chce stworzyć własną stronę na której będę umieszczał zdjęcia (będą trochę duże sa to panoramy np. http://img15.imagesh...ropped1ram.jpg)

nie chce na stronie nic innego niż tylko zdjęcia (żadnych reklam, szablonu) dlatego nie chce skorzystac z darmowych hostów typu fotosik itp.

nie mam żadnej wiedzy na temat hostingu i nie wiem czy w ogóle dobrze szukam i czego tak naprawdę szukać mam. czy te serwery co podajecie nadaja sie na cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iie potrzebujesz miejsca i transferu?

Ile użytkowników online będzie jednoczesnie?

 

No i jaki skrypt chcesz zastosować do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie to nie wiem, teraz w lutym nazbierałem panoram ok 20MB, strona raczej będzie miala charakter prywatny wiec watpie zeby bylo jakies obleżęnie strony prze użytkowników. zdjecia mam teraz na blogu i strasznie wolno sie ląduje strona dlatego pomyslalem o jakieś stronie www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie to nie wiem, teraz w lutym nazbierałem panoram ok 20MB, strona raczej będzie miala charakter prywatny wiec watpie zeby bylo jakies obleżęnie strony prze użytkowników. zdjecia mam teraz na blogu i strasznie wolno sie ląduje strona dlatego pomyslalem o jakieś stronie www

 

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zacząć od mniejszego pakietu, tak około 1-2GB dysku i 15-30GB transferu na miesiąc. . Starczy miejsca na grafikę i stroną wraz z bazą.

Zawsze może dokonać zmianu pakietu na wyższy natychmiastowo i to w każdej firmie.

 

Poszukaj także serwera z Imagick/GD2

Piszesz, że masz stronę na blogu, domyślam się że jest to Wordpress. Ten skrypt z wtyczkami potrafi "pokopać", więc może dlatego Ci chodzi wolniej. Sprawdź zużycie jakie generuje TWój skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×