Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mac

Urodzinowa oferta home.pl

Polecane posty

Dostalem na maila takie CUS. Ogolnie to niezla znizka :D

 

"Urodzinowy kupon rabatowy

 

home.pl obchodzi właśnie 8. urodziny. Aby to uczcić, przygotowaliśmy dla użytkowników serwisu prv.pl niezwykły upominek: Kupon rabatowy uprawniający do 70 % zniżki na serwery WWW.

Twój kod promocyjny:

XXXXXXXXXX

 

Aby skorzystać z promocji:

Wejdź na stronę home.pl

Wybierz usługę do rejestracji.

W formularzu rejestracji zaznacz opcję "Kupon rabatowy" i wpisz powyższy kod.

Uzupełnij pozostałe pola i ciesz się swoim nowym kontem.

 

UWAGA: Promocja dotyczy również przeniesienia swojego serwisu WWW od innego dostawcy !

 

Usługa Cena

bez promocji Cena z kuponem rabatowym Oszczędzasz

Business Starter 300 zł 88 zł 70%

Business Server 600 zł 188 zł 69%

Business Server Pro 900 zł 288 zł 68%

 

Oferta ma charakter zamknięty i nie jest prezentowana w serwisie home.pl. Regulamin promocji dostepny jest tutaj.

[http://tr.impartner.pl/ln.php?OID=KEO1JkJ&AWID=3[jzJP90JJJz&URL=aHR0cDovL2hvbWUucGwvcHJvbW90aW9ucy9jb3Vwb24vcnVsZXM=]

 

 

 

List został wysłany za zgodą użytkowników serwisu PRV.pl i zgodnie z jego regulaminem. Jeśli nie chcesz otrzymywać

od nas informacji drogą elektroniczną kliknij na ten link"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od allegro dostajesz taki kod ktory daje ci az 80% znizki.. bylo to juz na tym forum poszukaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja.. szczerze mowiac, zle bym sie czul gdybym zakupil u nich serwer a po miesiacu bedac zarejestrowanym userem w allegro bądź w prv.pl kazdy moglby kupic serwer za 20 lub 30% ceny ktora ja placilem.. TO strasznie nieuczciwe.. Ponadto taka oferta skusi wielu ludzi by zalozyla tam konto - rowniez tych ktorzy maja takie strony ktore mocno obciazaja server.. Nie wroze dobrze home.pl.. Nie jest to firma niskobudżetowa wiec przez takie promocje moze narobic sobie wiele problemow - poczynajac od zwiekszonego obciazenia serverow i wiekszej awaryjnosci do pogroszenia sie jej wizerunku jako firmy w ktorej jakosc obslugi i bezawaryjnosc jest pewna mimo, iz trzeba za to zaplacic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jest to firma, która mogła/może sobie pozwolić na taką "akcje", wystarczy teraz spojrzeć na top100.pl (w domyśle właśnie o te statystyki im chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziku :D

 

Gwarantuje ci ze ta firma mysli i wiedza co robia :) napewno

nie pogorszy to jakosci baaaaaaa to POLEPSZY jakosc to jest Marketingowa

gra ja placilem jakis czas temu 100% dlaczego mam sie wqrzac :) tak sie zdarza potrzebowalem wtedy to bralem :)

 

Home ta oferta odebralo klijentow :) wiekszosci uslugodawcow sredniej/wyzszej klasy w PL :) bo taka cena i jakosc jest nie do przebicia prze z nikogo** w PL :)) home ma potezne zaplacze wiedzy i techniczne :) i moze pozwalac sobie na taki gry

 

Sredniej wielkosci firmy dopasowuja sie do sytuacji jest duzo klijentow po zalozonych cenach dokupujemy sprzet :) zwiekszamy zasoby rzadko ktora moze sobie pozwolic na kupno utrzymanie maszyn lacze do nich trzymanie w szafie na ktorych nic nie ma :) Home dzierzawi lacza sa nie uzyte wiec moze miec sobei zasoby wolne :) a wiekszosc srednich firm w PL jednak dzierzawi** serwery i nie ma wlasnej infrastruktury w DC

 

** nikogo ( moze sie ktos znajdzie ale napewno nie tak prestizowy jak Home)

 

** tak wiem maja 2 - 3 swoje serwery i jakies lacze Home ma kawalek DC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** nikogo ( moze sie ktos znajdzie ale napewno nie tak prestizowy jak Home)

 

Wbrew pozorom home nie jest takie idealne, jak się wydaje większości. Przykładowo, panel mają dość ubogi, nie dają dostępu do powłoki, a brak mod_rewrite to już totalna dyskwalifikacja. Poza tym, im mniejsza firma, tym łatwiej się dogadać i załatwić dodatkowe to czy tamto. Przez pewien czas trzymałem tam serwis, ale zrezygnowałem, bo w porównaniu do dotychczasowego hostingu wyglądali dość łyso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgadza sie panel maja ubogi.

 

Jesli chodzi o mod_rewrite to niedlugo bedzie (jego dopowiednik) bo ich serwery www to nie Apache tylko cos innego.

Jakby pracowali na apachu to mod_rewrite bylyby juz zapewne dawno temu.

 

Dzisaj jednak pokzala sie inna ciekawa oferta - firma NetART - > NAZWA.pl zwikeszylo ponad dwukrotnie liczbe transferu miesiecznego:

- serwer Actvie ma teraz 300 GB/rok (wczesniej 120)

- serwer Active Pro ma teraz 600 GB/rok (wczesniej 240)

A cena sie nie zmienila.

 

I w tej chwili nazwa.pl ma chyba najlepsza oferte na polskim rynku.

Ciekawe co na to odpowie HOME.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym obejscie modu rewrite jest na 100000 rozwiazan :P

i linki sa duzo ladniejsze jesli do tego ci potrzebne :D

tez mi sie nie podobalo ze nie ma modu, no mniejsze firmy lepiej sie dogadac ale zapewne i jakosc mniejsza tansze serwery bo jak zarobic na takie jak ma home jak nie ma sie tylu klijentow slabsze lacza, support ( nie korzystam lecz jednak czasami trzeba bylo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to mi się podoba :P Home nie tak dawno zwiększyło limity, ale teraz będą musieli się nieźle postarać :D Ja osobiście wolałbym, gdyby tak wysokie limity wprowadzili w KEI.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a home.pl procz zwiekszenia transferu powinno wreszcie wprowadzic mod_rewrite no i rozbudowac ten panel adminsitracyjny - bo tez troche to zarzadzanie i domenami i serwerem jest takie niepoukladane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w kei, ani w home, ani w netarcie :P Tyle, że w kei dają coś, do czego jestem bardzo przyzwyczajony, czyli emulacja fizycznego serwera + ssh/telnet + bardzo fajny panel. Gdybym miał wybierać z tych trzech firm, home byłoby na ostatnim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o funkcjonalnosc zazadzania "swoim" serwerkiem to sytuacja wygalda tak (jak dla mnie):

1. KEI.pl

2. NAZWA.pl

3. HOME.pl

 

Jesli chodzi o szybkosc dzialania (lacza+szybkosc serwerow):

1. HOME.pl

2. NAZWA.pl

3. KEI.pl

 

Ranking na podstawie korzystania przeze mnie z uslug wszystkich tych Poviderow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mi szybkość (home), skoro nie uruchomię połowy serwisu (mod_rewrite) i będę miał bardzo utrudnione zarządzanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden serwis jest w całości oparty o mod_rewrite przy przekazywaniu parametrów w adresie, w drugim całe forum działa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu uzywasz Short Links :P Mod + httacess

to samo mozna zrobic bez wykorzystania moda bezposrednio w PHP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można, nawet subdomeny można robić w samym PHP, tylko jak zareagujesz na firmę, która nie będzie dawała możliwości tworzenia subdomen? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×