Skocz do zawartości
anex

Jakia frima hostingowa lepsza ?

Polecane posty

Witam,

 

jak w temacie co powiecie drodzy forumowicze o tych dwóch firmach webh.pl i firehost.pl, nie będę się tutaj wypowiadała jaka oferta mnie interesuje, ale może się wypowiedzą forumowicze co sądzą o tych dwóch firmach i która Waszym zdaniem jest lepsza czyli od której lepiej zamawiać usługi ? Zapraszam do pisania postów i pozdrawiam cała ekipę forum i forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Polecam webh.pl - firma solidna i sprawdzona, posiada sprzęt w serwerowni efuturo.pl mają do niego bezpośredni dostęp, więc w razie problemów, awarii - natychmiast reagują i są w stanie utrzymać wysoki uptime.

firehost.pl - po zmianie własciciela o firmie jakoś mało słychać, czasem tylko z informacji o padach coś można wywnioskować.

 

Nie daj się zwieść długości wątku o webh.pl - jest w nim straszny bałagan i offtop. Zresztą - webh.pl ma wielu klientów z tego forum, więc nic dziwnego że piszą oni potem posty jak coś im nie działa.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czytałam, ale to są osobne do każdej z tych dwóch firm opinie, a jak to jest jak by z sobą rywalizowały, która jest lepsza forumowiczów zdaniem ?

 

 

 

Hej!

Polecam webh.pl - firma solidna i sprawdzona, posiada sprzęt w serwerowni efuturo.pl mają do niego bezpośredni dostęp, więc w razie problemów, awarii - natychmiast reagują i są w stanie utrzymać wysoki uptime.

firehost.pl - po zmianie własciciela o firmie jakoś mało słychać, czasem tylko z informacji o padach coś można wywnioskować.

 

Nie daj się zwieść długości wątku o webh.pl - jest w nim straszny bałagan i offtop. Zresztą - webh.pl ma wielu klientów z tego forum, więc nic dziwnego że piszą oni potem posty jak coś im nie działa.

 

pozdrawiam

 

 

OK 1:0 dla webh.pl ktoś może się jeszcze wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh.pl - pracuje tam parę osób, firma pewna z potencjałem i rozwojowa.

firehost jest dużo mniejszą firmą.

 

Jak to mówią - póki działa to wszędzie jest dobrze.

 

 

edit po Twoim edit:

2pkt dla webh.pl naliczysz? mam dużo postów, bądź ludzki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, osobiście z usług Firehost nie korzystałem więc nie jestem w stanie nic Ci na ich temat powiedzieć. Natomiast z usług Webh korzystam od kilku dni i jestem zadowolony jak na razie wszystko wygląda dobrze :D Ew. napisz o przetestowanie usług i wtedy podejmij decyzję.

 

Waiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×