Skocz do zawartości
Wojtek123

Ciekawa oferta...

Polecane posty

Hmmm zarabial 2000-2500 + pieniądze na serwery, czyli razem 2000+1700 = 3700 z tego zysku 2000, tak ja to zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten tekst:

 

Firme musze sprzedac, poniewaz juz mam duzo na glowie zeby zajmowac sie klientami, a jednak 250 klientow to jest sie czym zajmowac

 

 

Wiadomo dlaczego sprzedaje, klienci opłacili konta po 5 złotych na rok. Teraz trzeba się ich pozbyć, niech ktoś inny sie tym zajmie.

Chciałbym poznać tego szczęśliwca, co kupi tę firmę za 15 tyś.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tanio to nie mają, acz z tego widać że działania typu "opłacić trzeba z góry na 3 miesiące" miały na celu zrobienie jak największej kasy przed sprzedażą.

Eh, a miało być tak malinowo. W samą porę się wynosiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak 250 Klientów to na prawdę jest się czym zajmować, chociaż zależy jacy to Klienci, jakby pomnożyć to minimum razy 10 to wtedy owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę on sprzedaje ten hosting ponieważ klienci zaczynają odchodzić od niego! Po pierwsze ja od czasu do czasu pisałem na forum u nich to jak się piszę trochę prawy o firmie to od razu ostrzeżenia walą i wywalają konta z forum. Dla mnie gość po prostu zagalopował się za daleko. Fajnie, że na początku robił coś fajnego w necie ale z dnia na dzień chyba te pieniądze zaczęły wyżerać mu mózg. Nie polecam nikomu tej firmy! A jakby ktoś ją kupił to także z chęcią poznam nowego właściciela.:D:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Za 2-4k, może i warto, ale trzeba pamiętać o konieczności reinstalacji systemu, nigdy niewiadomo co to pegaz tam ma :D

Backdoory moze? Nie zdziwilbym sie gdybym raid0 zobaczyl, albo wogole jeden dysk.

 

Druga sprawa - klienci castpol.pl maja "podpisany" z nim przepiekny regulamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo chce bo dużo na panele wydał ... heh a ja chce bez paneli bo panele mam xD :D bedzie 10 k mnie ? śmieszne 15 k nigdy tyle nie dostanie za cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ten Regulamin chyba pisał Syn właściciela nie spójny tekst nie zrozumiały, jest to najgorsza marka w sieci :)

 

Za 2-4k, może i warto, ale trzeba pamiętać o konieczności reinstalacji systemu, nigdy niewiadomo co to pegaz tam ma :D

Backdoory moze? Nie zdziwilbym sie gdybym raid0 zobaczyl, albo wogole jeden dysk.

 

Druga sprawa - klienci castpol.pl maja "podpisany" z nim przepiekny regulamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, i chętnych na horyzoncie brak. Pamiętajcie:

 

"****Istnieje możliwość handlowania ceny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. kto mi wysłał sms'a z tym tematem :D ?

 

hehe, ktoś Cię chciał w niezły garnitur ubrać :)

 

ksk,

zapewniam Cię że nie wydał dużo na panele, o ile cokolwiek wydał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×