Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sehhs

Jak Wam się podoba moja strona?

Polecane posty

Serwis, o którym wspomniałem w temacie znajduje się pod adresem www.gry.zombie.nekromanta.pl . Nie jest jeszcze skończony, ale zapraszam do rejestracji i do oceniania.

 

Skala powiedzmy 1-10, albo jak kto woli :D

 

Proszę nie oceniać narazie informacji tylko ogólnie wygląd. Informacje możecie zaczac oceniać za jakiś tydzień kiedy rozpoczniemy dodawanie po ~20 newsow dziennie i przynajmniej jednego dłuższego tekstu.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie oceniać narazie informacji tylko ogólnie wygląd. Informacje możecie zaczac oceniać za jakiś tydzień kiedy rozpoczniemy dodawanie po ~20 newsow dziennie i przynajmniej jednego dłuższego tekstu.

 

Prawde mowiac to procz logo nie ma tu co oceniac. Dopasowanie odcieni szarosci ? Uklad strony ? Mysle, ze standardowe (czyt. czesto spotykane w m.in. jPortalowych skorkach).

 

Powodzenia w uzupelnianiu trescia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL&ROTFL

 

Więc tak:

Zrobiłem identyczny wątek na 3 forach.

1. Forum graczy

2. Forum programistów

3. to forum

 

Na każdym średnia ocen w okolicach 7/10. Tylko tutaj coś się nie podoba.

 

Gdzie wy macie te 191 błędów?

Poza tym prosiłem abyście nie oceniali treści, a ogólny wygląd.

 

Co powiecie na to: www.gry.zombie.nekromanta.pl/gry2/1.jpg

www.gry.zombie.nekromanta.pl/gry2/2.jpg ??? Taki lay będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaram się wyjaśnić ten fenomen :D

 

forum graczy odwiedzają gracze, a oni zajmują się głównie graniem i znawcami stron nie są

na forum programistów zaglądają programiści i na 90% było to forum programistów amatorów bawiących się delphi, mogę się mylić ale tak właśnie wygląda większość polskich for dla programistów :D a więc też to niekoniecznie znawcy stron

a to forum odwiedzają ludzie często zawodowo zajmujący się internetem, serwerami, stronami itp... a więc znawcy i nie dziw się, że tu dostaniesz gorszą ocenę

to oczywiście nie oznacza, że twoja strona jest zła - przecież jak sam piszesz innym się podobała, to po prostu znaczy, że nie jest zrobiona profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum programistów jest na webhelp.pl. Forum graczy jest na gry-online.pl.

 

Ocena graczy jest dla mnie najważniejsza, bo to przecież dla nich, ale skoro tutaj średnia ocen wynosi 1/10 to chyba zrobie gruntowną przemianę.

 

Już dzisiaj zaczynam planowac i pisać nową wersję serwisu :D. Teraz dopracuje wszystko do najmniejszego szczegółu. Do zobaczenia za 2-3 miesiace, kiedy już skończe. Mam nadzieje ze wtedy będzie 10/10.

 

 

PS

Nadal nie wiem skąd Wam się wzięło tyle błędów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar
Nadal nie wiem skąd Wam się wzięło tyle błędów?!
Słyszałeś o validatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL&ROTFL

Na każdym średnia ocen w okolicach 7/10. Tylko tutaj coś się nie podoba.

Bo tu są fachowcy i jak Ci mówią, że "źle", to nie dlatego, że im robisz konkurencję, ale dlatego, że się znają :) I to żaden wstyd nasłuchać się krytyki - wiesz, ile byłoby stron w sieci, gdyby je inni nie krytykowali? :wink:

 

Ale ja nie jestem fachmanka, więc graficznie fajnie, to serwis o grach, o jakichś zombie, to chyba musi być ponuro? Treści nie oceniam, bo nie patrzyłam, tak tylko rzuciłam okiem na stronę.

 

Na czym to zrobione? Projekt autorski, składanka różnych skryptów, czy jakiś dobrze zamaskowany cms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ile byłoby stron w sieci, gdyby je inni nie krytykowali?

Niestety jest ich i tak za dużo, bo niektórzy właśnie krytyki do siebie nie biorą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsi napisał:  

Ale ja tam nic nie widzę, same logo z pentagramem i jakieś logowanie, hę?  

 

w sumie to mam ten sam problem...........

 

Ja też, ale może czasem nie widzieć więcej ;) :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×