Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
filet187

Serwer vps

Polecane posty

Witam poszukuję darmowego vps do nauki konfiguracji serwerów itp. Ostatecznie może być płatny ale bardzo tani niżej niż 15zł bo nie mam zbytnio funduszy kryzys Próbowałem założyć konto na pipni.cz bo jest teraz znów pakiet start wpsiuje dane i wykskauję ze trzeba wpisać dobry adres email a w google wyczytałem ze jeżeli to wyskakuje to dostawca interentu został tak jakby zbanowany na pipini jeżeli by ktoś miał możliwość założenia konta to bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję darmowego samochodu do nauki jeżdżenia... bo jest kryzys ;)

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać... Czy co niektórzy się nie nauczą, że za jakiekolwiek hobby / naukę / zabawki trzeba niestety płacić?

 

Jeśli chcesz coś za darmo - to zainstaluj sobie w domu VMware / VirtualPC / Virtualboxa i tam poćwicz.

Jeśli chcesz coś za grosze - to zobacz sobie budgetvps.pl / webh.pl / statnet.pl / swvps.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję darmowego vps do nauki konfiguracji serwerów itp. Ostatecznie może być płatny ale bardzo tani niżej niż 15zł bo nie mam zbytnio funduszy kryzys Próbowałem założyć konto na pipni.cz bo jest teraz znów pakiet start wpsiuje dane i wykskauję ze trzeba wpisać dobry adres email a w google wyczytałem ze jeżeli to wyskakuje to dostawca interentu został tak jakby zbanowany na pipini jeżeli by ktoś miał możliwość założenia konta to bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam Kamil

 

Ludzie, co jeszcze chciałbyś za darmo?!

Daj sobie spokój z pipni.cz. Jak nie chcą tam Ciebie, to po co sie pchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up,

Tylko, że problem leży w łączu internetowym, weźmy jakiś pakiet, który zajmuje 50MB (mysql na przykład). A ktoś ma łącze 512kbit, wtedy pobieranie takiego pliku zajmuje ponad 10min, co na normalnym VPSie zajęłoby jakieś 30sek, w tym leży (chyba) największy problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up,

Tylko, że problem leży w łączu internetowym, weźmy jakiś pakiet, który zajmuje 50MB (mysql na przykład). A ktoś ma łącze 512kbit, wtedy pobieranie takiego pliku zajmuje ponad 10min, co na normalnym VPSie zajęłoby jakieś 30sek, w tym leży (chyba) największy problem :)

 

O czym mówisz? O aktualizacji serwera? Emerge -Duf world (pobierze wszystkie pakiety potrzebne do aktualizacji). Pod Gentoo. Inne distra mają odpowiedniki.

 

 

Wpisujesz, idziesz spać, aktualizujesz. No i - hej - to serwer, nie desktop. Taki apache to nie kobylaste kde.. :-)

 

No i na virtual boxie możesz poborykać się z grubem/lilo/inne.. czasami potrafią zaskoczyć. Na vpsie omijasz to (to = możliwość poćwiczenia z bootloaderem) - czasami niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

W Polsce niema kryzysu. Jest co najwyżej moda na kryzys. :)

 

oj był kryzys, jest kilka firm które sie od dna odbiły i powoli wracaja do stanu normalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
oj był kryzys, jest kilka firm które sie od dna odbiły i powoli wracaja do stanu normalnego smile.gif

Bo się prezesi firm, tak przejeli że upadli. Ówczesny popularny krzak nawet przetrwał "kryzys".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×