Skocz do zawartości
Gość bigsmok

Tutoriale, napisanie poradnika

Polecane posty

Gość bigsmok

Witam, jest sprawa kto by się podjął lub polecił LINKI DOKŁADNIE prosiłbym do tutoriali w których pokazane jest jak wgrac od podstaw odpowiednie oprogramownaie aby fora stawiać wraz z direct admin.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę powiedzieć jakaś kwota.. oczywiście nie wygurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

30 zł mogę dać ;D i będę zobowiązany ze nikomu tutoriale nie podeslę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

A także rzeczy jak apache itp to jak zainstalować o to mi chodzi no i skonfigurować wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

nie zauwazylem ich.. bo pisalem posta

 

prosilbym o dokladniejsze linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

bardziej chodzilo by mi o zainstalowanie apache itp (tak aby strone postawić) na vps biorąc pod uwagę ze system operacyjny to debian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co wyżej + blueman.pl ( jest tam 5 części konfiguracji serwera) no i po 15 dla mnie i bluemana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

./install.sh i bedziesz miec wszystko. potem jak Ci sie cos posypie to do poradnika i koniec tematu. masz w ogole jakies podstawy z administracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

google.pl i nauka języka angielskiego, jeżeli chcesz się zabierać za takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

a tutki jak wgrać oprogramowanie do VPS czyli apache itp, klient ftp etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile jeszcze razy będziesz powtarzał ten tekst o wgraniu apache "itd"?

Czytasz cokolwiek ludzie piszą?

No i może trochę inwencji? Temat wałkowaty biliard razy, że "jak kupujesz VPSa, bądź gotów na samodzielną naukę albo wybulenie kasiory" (i nie chodzi tu o śmieszne 30zł)...

 

I w dodatku oferujesz darmowy hosting? O zgrozo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przeprowadzeniem testów na inteligencje przed oddaniem internetu abonentowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Napisze lepiej wszystko od nowa.. chodzi mi mianowicie o nauczenie się konfiguracji VPS tak aby postawić forum/stronę czyli jak tam zainstalować apache, mysql, ftp, php ogólnie rzecz biorąc wszystko co jest potrzebne aby takowe forum postawić + z jakimś prostym Panelem zarządzania choć to opcjonalne. Czytałem sobie ten poradnik http://www.howtoforge.com/perfect_setup_debian_etch trochę rozumiem jednakże mój poziom znajomosci jezyka Angielskiego jest niski ... aby przynajmniej trochę zrozumieć uzyłem translatora ale sami wiecie jak to tłumaczy, i ten temat jest na celu aby ktoś mógł spolszczyć ten poradnik od momentu instalacji ssh (pomijając instalacje debiana i email).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będziesz potrafił przeczytać dokumentacji technicznej która jest w ang to hmmm nie lepiej się przerzucić na roznoszenie ulotek ? przynajmniej na tym zarobisz.

 

P.S

Instalując DA musisz mieć czysty system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

No i po co nabijacie posty? :/ mogę zapłacić 30 zł.

 

Jak sie dowiedzialem DA ma juz w sobie apache etc... :/ chcialbym sobie popracowac na "piracie" ale problem w tym ze niby zaden pirat nie dziala czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Nie nabijamy posty tylko dajemy ci linki do użytecznych poradników.

 

A administrator nie kosztuje 30zł, tylko 300. (netto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×