Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mrx1

[Wirtualny] Jak najbardziej stabilny hosting www

Polecane posty

Witam. To mój pierwszy post na forum, także proszę o wyrozumiałość :(

 

Nie będę hostował typowej strony www, raczej będzie to obsługa pewnego projektu - no, ale to jest nieważne. Potrzebowałbym takich parametrów

- przestrzeń na dysku - minimum 5GB, ale komfortowo czułbym się z 8-10 lub więcej

- transfer - 100GB rocznie w zupełności wystarczy, z zaciśnięciem zębów może być nawet mniej

- najważniejsze: jak największy uptime i niezawodność

- php i mysql - ale to wszędzie raczej jest :)

 

Cena jaką jestem skłonny zapłacić za rok: okolice 300-400 złotych, ale jeśli ktoś wie o wartych uwagi droższych ofertach to również proszę pisać - wszystko jest do rozważenia.

Po lekturze forum dowiedziałem się że firmy cieszące się dobrą renomą to między innymi iq, kei oraz hekko. Najbardziej podoba mi się oferta tych dwóch pierwszych firm. Wziąłbym iq, ale w ich podstawowym planie za 244 zł mam tylko 2 GB miejsca na dysku, a kolejny plan kosztuje 427 zł, ma więcej transferu(którego nie wykorzystam) oraz 8 gb miejsca na dysku. No czyli niby pasuje, ale wydaje mi się że w mojej sytuacji płacenie prawie dwa razy wyższej kwoty za dodatkowe 6 GB jest mało opłacalne. Wobec takiego stanu rzeczy kei wydaje mi się aktualnie najbardziej sensownym wyborem.

 

Moje aktualne doświadczenia hostingowe wyglądają tak:

- vps w logout.pl - działa to czasem z małymi zgrzytami, ogólnie jest dobrze, ale ten vps jest bardziej do zabawy, a gdybym hostował na nim owy projekt to bałbym się nim bawić :)

- wirutalny serwer w cal.pl - jak dla mnie było dobrze, z tym że hostowałem tam prawie nic(jakieś proste stronki, odwiedzane kilkaset razy w miesiącu). Poczytałem jednak temat na forum dotyczący tej firmy i stwierdziłem, że również nie chcę tam hostować tego projektu.

 

Wyrażam zgodę na publikowanie w tym temacie ofert swoich firm - ale tylko jeśli uważacie, że jesteście naprawdę niezawodni i potraficie zapewnić hosting taki sam lub lepszy jak wymienione przezemnie trzy firmy. Nie chcę aby pisał tutaj każdy kto kupił vpsa w jakimś krzaku i postawił na nim apache'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iq.pl / kei.pl / dhosting.pl / nq.pl

 

Każda z firm ma swoje plusy i minusy, chociaż patrząc obiektywnie źle nie możesz wybrać :(

 

iq - najdłuższa tradycja

kei - monitor zużywanych zasobów CPU

dhosting - dynamiczny rozwój i funkcjonalność

nq - dodatki dla programistów i webdeveloperów

 

Biorąc pod uwagę bieżące oferty wybierałbym między kei a dhosting. Jeśli masz większy budżet to nq z pakietem dla programistów.

 

Z tych młodszych firm wartym uwagi jest na pewno hekko.pl :)

 

P.S. Co do IQ jakbyś napisał do BOK na pewno by Ci "zmontowali" indywidualny plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania sie z oferta naszej firmy.

 

Proponujemy:

 

Oferujemy 14 dniowy bezpłatny okres testowy!

 

SW8000

 

* Otrzymujesz aż 8GB powierzchni z dowolnym podzialem dysku

* Otrzymujesz 120 GB transferu na miesiąc (jest to naprawde ogromna ilość do wykorzystania miesięcznie)

* Limity na wszystkie opcje w cPanel (w tym np. MySQL, FTP, Domeny itp.) są nielimitowane

* Obsluga poprzez cPanel 11 PL

* Ogromna ilość opcji dodatkowych do wykorzystania w panelu administracyjnym (np. antywirus, antyspam, parkowanie domen, zarzadząnie MySQL itp.)

* Przy oplacie na rok możliwosc wybrania korzystnej promocji

* Link do produktu: http://mzone.pl/sw8000.html

 

Cena standardowa (bez promocji) pakiety SW4000: 219 zlotych/rok lub 29 zlotych/miesiac

Cena promocyjna (w aktualnej promocji -30%) : 153,30 zlotych na rok (ceny brutto)

 

Aby otrzymać zniżkę 30%, przy zamówieniu wpisz kod: 2010

 

W promocji z tym produktem możesz otrzymać darmową domenę, także PL na okres jednego roku.

 

Sredni uptime dla 2 z naszych serwerów znajdziesz tytaj: http://www.webhostingtalk.pl/ranking/

 

Link do porównania naszej oferty: http://mzone.pl/sharehosting.html

Link do promocji: http://mzone.pl/promocje.

Kazde konto posiada support w systemie 24/7 (ticket, chat, telefon)

 

Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby możemy delikatnie zmodyfikować Ci najwyższy pakiet - zamienić miejsce na dodatkowy transfer tak abyś miał te 100GB :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby możemy delikatnie zmodyfikować Ci najwyższy pakiet - zamienić miejsce na dodatkowy transfer tak abyś miał te 100GB :(

mrx1 potrzebuje 100GB rocznie, wiec chyba wystarczy pakiet standardowy.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mrx1 potrzebuje 100GB rocznie, wiec chyba wystarczy pakiet standardowy.

 

Ed

 

Dzięki Ci dobry człowieku.. gapiostwo nie popłaca..

Oczywiście jeśli rocznie to zapraszam do kontaktu, zaoferujemy zmodyfikowany niższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jeżeli zależy ci na stabilności i dobrej pomocy technicznej to polecam prohost :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi w temacie. Jak słusznie zostało zauważone, transfer jakiego potrzebuję to 100GB rocznie, a zatem jest to bardzo mały transfer. Oczywiście im więcej tym lepiej, niemniej jednak podejrzewam, że zmieszczę się w tej stówce. Prawdopodobnie zrobię tak jak wspomniał któryś z przedmówców, czyli jak już wszystkim minie sylwestrowe zmęczenie to napiszę do iq żeby dali mi te 10GB dysku i obcięli trochę transferu.

 

Oczywiście temat jest wciąż otwarty, jeśli ktoś ma jakieś dobre pomysły to proszę pisać - decyzję podejmę dopiero za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×