Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wyjadacz

adminpanel.pl czy jakaś alternatywa do niego ?

Polecane posty

po co mi dajesz jakiegos screena do demo które już dawno oglądnąłem... tutaj pisze o radę czy wybrac ten panel czy jest cos lepszego, co do whmcs jeżeli mam DA na dedyku to będzie współgrało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby wygklądała sprawa z dotpay ?? jak wykupię ten panel to bez problemu idzie go z dotpay zintegorwać ?? czy jest to zamknięty kod bez mozlwości dotpay ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co mi dajesz jakiegos screena do demo które już dawno oglądnąłem... tutaj pisze o radę czy wybrac ten panel czy jest cos lepszego, co do whmcs jeżeli mam DA na dedyku to będzie współgrało ?

 

 

Dałem, bo widzę, że poradzić sobie nie potrafisz. Sam możesz wypróbować wszystkie panele i stwierdzić, który jest najlepszy. Każdy panel ma demo... whmcs możesz nawet pobrać 15-dniowego triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Najdmen - dlaczego whmcs a nie admin panel ? Ten drugi jest Polskiej produkcji, sporo stron na nim siedzi, może i nie jest jakiś super jeżeli chodzi o dostosowanie grafiki i szablonu ale widziałem sporo przykładów i wyglądają całkiem fajnie. Wygląda to naprawdę ciekawie. Jakie są wady tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdmen - dlaczego whmcs a nie admin panel ? Ten drugi jest Polskiej produkcji, sporo stron na nim siedzi, może i nie jest jakiś super jeżeli chodzi o dostosowanie grafiki i szablonu ale widziałem sporo przykładów i wyglądają całkiem fajnie. Wygląda to naprawdę ciekawie. Jakie są wady tego ?

 

mam adminpanel przecież :(

kod to śmietnik a bezpieczeństwo na poziomie -10 w rio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, to skoro kod jest śmietnikiem, a bezpieczeństwo tragiczne to dlaczego na tym siedzisz ty i sporo innych firm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to skoro kod jest śmietnikiem, a bezpieczeństwo tragiczne to dlaczego na tym siedzisz ty i sporo innych firm ?

Ja u niego widzę whmcs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z żadnych z wymienionych systemów.

Adminpanel nie jest dużo tańszy od whmcs.com. Natomiast ma kilka przydatnych w Polsce modów mi. hrd.pl i płatności. Whmcs wydaje się dużo bardziej porządnym systemem natomiast te mody i konieczność tłumaczenia (bo chyba nie ma polskiego tłumaczenia).

 

Kiedyś spotkałem się z http://www.futureworks.pl/produkty/onyxcms jest nawet to system sprzedawany przez mojego znajomego, szkoda że cena jest moim zdaniem zbyt wysoka no i system nie jest rozbudowywany. Wizualnie moim zdaniem świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to skoro kod jest śmietnikiem, a bezpieczeństwo tragiczne to dlaczego na tym siedzisz ty i sporo innych firm ?

 

na adminpanelu opiera się już tylko layout najdmen.pl reszta danych przeniesiona do whmcs, mieliśmy przykre doświadczenia,

koszt porównywalnego panelu pisanego przez programistę jest znacznie większy niż whmcsa

 

UP do whmcs także sa PL płatności oraz bramki rejestratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UP do whmcs także sa PL płatności oraz bramki rejestratorów.

 

W takim wypadku mam pytanie gdzie to można znaleźć, jak to dostać, jaki jest tego koszt? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×