Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel Pi

Profesjonalna usługa hostingowa poszukiwana

Polecane posty

Dzień dobry, jestem biznesmenem i szukam profesjonalnych usług hostingowych. Dostawca musi być specjalistą i jego usługi muszą być pewne ponieważ ja tą ofertę przedstawię później komuś z wyższych sfer. Wolałbym aby wypowiadały się osoby, które korzystały z takich usług i nie było żadnych, powtarzam żadnych problemów ani wpadek!

 

Interesuje mnie przede wszystkim wysoki poziom SLA. Dedykowany Serwer na bazę danych, a konkretnie 4 takie serwery. Chcę umowę o przetwarzanie danych, bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne!

 

Możecie podawać nazwy firm, ale bez zbędnych reklam proszę, to nie jest tablica ogłoszeń! Konkrety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem biznesmenem i szukam profesjonalnych usług hostingowych. Dostawca musi być specjalistą i jego usługi muszą być pewne ponieważ ja tą ofertę przedstawię później komuś z wyższych sfer. Wolałbym aby wypowiadały się osoby, które korzystały z takich usług i nie było żadnych, powtarzam żadnych problemów ani wpadek!

 

Interesuje mnie przede wszystkim wysoki poziom SLA. Dedykowany Serwer na bazę danych, a konkretnie 4 takie serwery. Chcę umowę o przetwarzanie danych, bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne!

 

Możecie podawać nazwy firm, ale bez zbędnych reklam proszę, to nie jest tablica ogłoszeń! Konkrety!

 

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie serwer dedykowany lub kolokacja bezpośrednio w jakimś data center.

 

http://www.wdc.pl/

http://www.nephax.com/kolokacja

 

No i konieczny będzie administrator do zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem biznesmenem i szukam profesjonalnych usług hostingowych. Dostawca musi być specjalistą i jego usługi muszą być pewne ponieważ ja tą ofertę przedstawię później komuś z wyższych sfer. Wolałbym aby wypowiadały się osoby, które korzystały z takich usług i nie było żadnych, powtarzam żadnych problemów ani wpadek!

 

"Biznesmeni z wyższych sfer" raczej wiedzą że jak chcą mieć prywatny odrzutowiec, to nie ma co pytać na forach czy lepsza jest firma Wizzair czy Ryanair. Chcesz mieć gwarancję wysokiego SLA to musisz wyskoczyć z kasy na własny sprzęt, zapłacić za serwis z odpowiednim czasem reakcji i ulokować ten sprzęt w odpowiednim Data Center. Nie kupisz takiej usługi wśród dostawców hostingu - to zupełnie inna bajka.

 

Interesuje mnie przede wszystkim wysoki poziom SLA. Dedykowany Serwer na bazę danych, a konkretnie 4 takie serwery. Chcę umowę o przetwarzanie danych, bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne!

 

Możecie podawać nazwy firm, ale bez zbędnych reklam proszę, to nie jest tablica ogłoszeń! Konkrety!

 

Podaj konkrety to dostaniesz konkrety. "Cztery serwery na bazy danych" nic nie mówią. Ile GB danych, jaki czas reakcji w przypadku awarii, jaki poziom redundancji itp. Wtedy można poszukać które firmy to oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biznesmeni z wyższych sfer" raczej wiedzą że jak chcą mieć prywatny odrzutowiec, to nie ma co pytać na forach czy lepsza jest firma Wizzair czy Ryanair. Chcesz mieć gwarancję wysokiego SLA to musisz wyskoczyć z kasy na własny sprzęt, zapłacić za serwis z odpowiednim czasem reakcji i ulokować ten sprzęt w odpowiednim Data Center. Nie kupisz takiej usługi wśród dostawców hostingu - to zupełnie inna bajka.
Wypisujesz głupoty.

 

Wydaje mi się, że jedynym sensownym rozwiązaniem będzie tutaj K2hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypisujesz głupoty.

 

Wydaje mi się, że jedynym sensownym rozwiązaniem będzie tutaj K2hosting.

Dlaczego głupoty? Jestem pewien, że będzie o wiele więcej sensownych rozwiązań niż K2hosting. Teraz to ty wygadujesz głupoty. Zachowujesz się jakbyś próbował wmówić człowiekowi, że jesteśmy w sercu Afryki i mamy do wyboru jedną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypisujesz głupoty.

 

Wydaje mi się, że jedynym sensownym rozwiązaniem będzie tutaj K2hosting.

 

Srali muchy. Potrafisz uzasadnić dlaczego jest to jedyne sensowne rozwiązanie nie znając nawet dokładnych wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego głupoty?
Przeczytałeś w ogóle cytat, na który odpowiadałem? Bo jeżeli zgadzasz się z guźcem to nie rozumiem dalszej części Twojej wypowiedzi...

 

Jestem pewien, że będzie o wiele więcej sensownych rozwiązań niż K2hosting. Teraz to ty wygadujesz głupoty. Zachowujesz się jakbyś próbował wmówić człowiekowi, że jesteśmy w sercu Afryki i mamy do wyboru jedną firmę.
Niczego takiego nie sugerowałem, ale szczerze mówiąc w tej chwili nie przychodzi mi do głowy więcej firm, oferujących obecnie takie rozwiąnia. Jeżeli znasz jakieś, które z czystym sumieniem możesz polecić, to proszę podaj tutaj ich nazwy, bo sam chętnie je poznam.

 

Srali muchy. Potrafisz uzasadnić dlaczego jest to jedyne sensowne rozwiązanie nie znając nawet dokładnych wymagań?
Patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jedyna firma jaka przyszła ci na myśl to nie pisz tak, że brzmi to jak jedyna sensowna w całym świecie. Swoją drogą prawie każda serwerownia bez problemu coś zaoferuje. Na forum jest temat z listą polskich DC.

 

Przeczytałeś w ogóle cytat, na który odpowiadałem? Bo jeżeli zgadzasz się z guźcem to nie rozumiem dalszej części Twojej wypowiedzi...

 

Niczego takiego nie sugerowałem, ale szczerze mówiąc w tej chwili nie przychodzi mi do głowy więcej firm, oferujących obecnie takie rozwiąnia. Jeżeli znasz jakieś, które z czystym sumieniem możesz polecić, to proszę podaj tutaj ich nazwy, bo sam chętnie je poznam.

 

Patrz wyżej.

przeczytałem i zgadzam się z guźcem. Jeżeli ktoś szuka tego typu rozwiązania, to raczej wie czego oczekuje. Szczególnie, że ta osoba się zająć przedstawieniem oferty jakieś osobie z wyższych sfer. Skoro Paweł Pi ma takie zadanie, to chyba powinien wiedzieć czego w ogule szuka. Poza tym autor pisze o 4 dedykach pod bazę, a z drugiej strony na początku o usługach hostingowych. Zabrzmiało to tak jak jakby chciał mieć shared z dedykowanymi serwerami pod bazę, ale raczej na 99% nie o to mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego takiego nie sugerowałem, ale szczerze mówiąc w tej chwili nie przychodzi mi do głowy więcej firm, oferujących obecnie takie rozwiąnia.

Patrz wyżej.

 

Jakie "takie"? Wysokie SLA i cztery serwery na bazę danych? Chyba sobie jaja robisz.

 

Jeżeli znasz jakieś, które z czystym sumieniem możesz polecić, to proszę podaj tutaj ich nazwy, bo sam chętnie je poznam.

 

Pójdźmy na całość - CPD w Łodzi. Poziom bezpieczeństwa z całą pewnością wyższy niż jakieś K2. :) A poziom monitoringu mają taki, że masz wrażenie że nawet gdy sikasz w toalecie to cię obserwują ze dwie kamery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do firm to nazwy już padły wcześniej. O szczegóły gdzie najlepiej pytajcie osób, które korzystały z takich usług.

 

Jak wysokie bezpieczństwo to zawsze można sobie zamówić osobną szafę i kratę metalową

 

A to nie mają być jakieś serwery pod dane osobowe? Tak mogłoby wynikać z pierwszego postu. Wtedy to już wchodzą w grę wymagania gido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guziec... Wood - pomyślcie, czy jednoliterowiec podaje ze względu na jakość pseudo zabezpieczeń w serwerowni K2 czy raczej technologi przez nich używanej do oferowania swoich usług?

Bo mi w sumie też nie przychodzi nikt w Polsce do głowy, kto oferuje usługi "masowo" działające na ostatnio modnej chmurze. (I słusznie modnej)

 

Ale jasne... po co spróbować zrozumieć w jakim kontekście ktoś odpowiada.

Lepiej drążyć se swoimi klapkami na oczach. Rozumiejąc wysokie SLA jako ... (Niech każdy sobie coś dopowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jedyna firma jaka przyszła ci na myśl to nie pisz tak, że brzmi to jak jedyna sensowna w całym świecie.
To jest tylko i wyłącznie Twoja interpretacja, ja niczego takiego nie napisałem.

 

przeczytałem i zgadzam się z guźcem.
Serio? guziec napisał: "Nie kupisz takiej usługi wśród dostawców hostingu - to zupełnie inna bajka", natomiast Ty napisałeś: "Jestem pewien, że będzie o wiele więcej sensownych rozwiązań niż K2hosting". Nie uważasz, że te dwa zdania się wzajemnie wykluczają?

 

Swoją drogą prawie każda serwerownia bez problemu coś zaoferuje. Na forum jest temat z listą polskich DC.
Jakie "takie"? Wysokie SLA i cztery serwery na bazę danych? Chyba sobie jaja robisz.
Mam wrażenie, że rozmawiamy o zupełnie różnych usługach, dlatego z dalszym komentarzem wstrzymam się do czasu aż Pawel Pi nie sprecyzuje o jakie rozwiązanie mu tak naprawdę chodzi...

 

Guziec... Wood - pomyślcie, czy jednoliterowiec podaje ze względu na jakość pseudo zabezpieczeń w serwerowni K2 czy raczej technologi przez nich używanej do oferowania swoich usług?

Bo mi w sumie też nie przychodzi nikt w Polsce do głowy, kto oferuje usługi "masowo" działające na ostatnio modnej chmurze. (I słusznie modnej)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tylko i wyłącznie Twoja interpretacja, ja niczego takiego nie napisałem.
to przeanalizuj dokładnie swoją poprzednią wypowiedź. Poczytaj sobie o sprawności pragmatycznej itd.

 

"Nie kupisz takiej usługi wśród dostawców hostingu - to zupełnie inna bajka" ja to rozumiem jako "szukasz źle, bo nie kupisz takiej usługi u osób, które sprzedają shared hosting" wtedy zdania się nie wykluczają bo należy to rozumieć jako, szukaj oferty w profesjonalnych DC, jeżeli guziec ma na myśli co innego to pewnie się z nim nie zgodzę

 

Mam wrażenie, że rozmawiamy o zupełnie różnych usługach, dlatego z dalszym komentarzem wstrzymam się do czasu aż Pawel Pi nie sprecyzuje o jakie rozwiązanie mu tak naprawdę chodzi...
przyznam Ci tu rację i pewnie stąd nieporozumienia, poczekajmy aż autor tematu się wypowie. Sugeruję również nie podchodzić aż tak emocjonalnie do sprawy :). Niech to będzie dyskusja na luzie a nie wzajemny atak. Guziec wyluzuj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście ;), dziękuję za pomoc. Szczególnie dla pana który skierował mnie do K2, widzieliście jaką stronkę mają? Zero cen, przekaz w treści dotyczy wyłącznie usług jakie oferują. Skąd pan wiedział że to będzie najsensowniejsze rozwiązanie? Nie ma na runku więcej firm, które podchodzą indywidualnie do klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisaliście ;), dziękuję za pomoc. Szczególnie dla pana który skierował mnie do K2, widzieliście jaką stronkę mają? Zero cen, przekaz w treści dotyczy wyłącznie usług jakie oferują. Skąd pan wiedział że to będzie najsensowniejsze rozwiązanie? Nie ma na runku więcej firm, które podchodzą indywidualnie do klienta?

 

Jasne, że tak. Chyba odrazu wiedziałeś co wybrać, od pierwszego postu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, przyszedłem wiedząc jakie jest rozwiązanie mojego problemu i straciłem czas na opisywania i wchodzenie tutaj ;):D:D

 

A co sądzicie o nephax.com i neteasy.pl ? Są to firmy z podejściem indywidualnym, obie polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, przyszedłem wiedząc jakie jest rozwiązanie mojego problemu i straciłem czas na opisywania i wchodzenie tutaj :D:D:D
Najwyraźniej poświęciłeś zbyt mało czasu, bo jak można łatwo wywnioskować z powyższych postów, nikt nie wie czego Ty do końca oczekujesz od usługodawcy.

 

A co sądzicie o nephax.com i neteasy.pl ? Są to firmy z podejściem indywidualnym, obie polskie.
Obie firmy oferują tak różny od siebie zestaw usług, że <patrz powyżej>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnych firm to teraz ze świeczką szukać....

Jeśli ktoś szuka profesjonalnej firmy, ale posiada miesięczny budżet podobnej wielkości, co wartość paczki czipsów albo w wersji deluxe wartość paczki papierosów, to faktycznie, ze świeczką to musi szukać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fiercio dokładnie.. mają budżety po 100-200 rocznie i wymagania typu "10GB na dysku i transfer unlimited" i chcą profi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym jednym słowem, kasa przekłada się na profesjonalizm.... no a co ma zrobić forma, która ma dochody porównywalne z kioskiem pod blokiem :). Może po kredyt iść? W tv to w kółko o korzystnych kredytach.,.. bez zastanowienia trzeba biec do banku i prosić o kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym jednym słowem, kasa przekłada się na profesjonalizm....

Brawo :)

 

no a co ma zrobić forma, która ma dochody porównywalne z kioskiem pod blokiem :D. Może po kredyt iść?

Może zadowolić się nie-indywidualnym podejściem wielu dużych firm-masówek.

Ewentualnie wybrać firmę nie-dużą, dosyć-indywidualną, ale która ma trochę niższą jakość świadczonych usług, niższe gwarancje, itp.

 

Ale jeśli będzie chciała rozwiązanie pod klucz, z sensownymi gwarancjami/karami umownymi, to wtedy niestety, ale będzie musiała wziąć kredyt.

 

 

Sytuacja nie tylko w informatyce.

Kupując dżem Tesco Value za 1,50zł, będziesz się domagać jakości jak dżem firmowy np. ŁOWICZ :), który kosztuje ~4zł?

 

Bo i niestety, mając skromny budżet, to będziesz mógł wybrać szafę jedynie z katalogu producenta. A jak będziesz chciał mieć w 100% własną, zaprojektowaną na wyłączność, centymetr po centymatrze pod siebie, to niestety, ale trzeba zapłacić trochę więcej.

Edytowano przez Fiercio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w strone firmy to dobra inwestycja. I tylko gonić po kredyt, bo kto teraz kupi dzem za 1zl :).... Widziałem ostatnio na demotywatorach valentine card made by tesco :), bezcenne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×